Wszyscy myśleli, że jest idealna. Wtedy ujawniła, jak NAPRAWDĘ wygląda jej pupa...

Tego nie spodziewasz się po zawodowej modelce. Pocieszające?
Wszyscy myśleli, że jest idealna. Wtedy ujawniła, jak NAPRAWDĘ wygląda jej pupa...
źródło: Instagram (instagram.com/leximendi)
27.03.2017

Jeśli szukasz szczerości, to raczej nie na Instagramie. A już na pewno nie na profilach modelek. Te do perfekcji opanowały sztukę koloryzowania rzeczywistości. Wydają się perfekcyjne, bo właśnie tego oczekują od nich fani. Dobrze wiedzą, jak ukryć wszelkie niedoskonałości i chętnie z tego korzystają. A jeśli zapomną, zawsze mogą liczyć na pomoc najlepszego przyjaciela każdej kobiety - Photoshop.

Ona też sprawiała wrażenie idealnej. Ponad 30 tysięcy jej obserwatorów żyło w przekonaniu, że jest pozbawiona wad. Publikowane przez nią zdjęcia zawsze pokazywały wszystko, co najlepsze. Do teraz. Lexi Mendiola, która mieszka i pracuje jako modelka na Filipinach, odważyła się ujawnić swój największy sekret.

Ktoś powie - to nic wielkiego, bo większość z nas boryka się z tym problemem. Ale dziwnym trafem nie mówimy o tym głośno. A już na pewno nie pokazujemy swojego największego kompleksu całemu światu…

Zobacz również: Otyła blogerka pokazuje się w skąpym bikini: „Mam prawo zakładać na siebie, co chcę!”

 

Lexi Mendiola

źródło: Instagram (instagram.com/leximendi)

„Trzy razy zastanawiałam się, czy chciałabym zachować to zdjęcie, czy może lepiej wyrzucić je do kosza. A wszystko wyłącznie z powodu moich rozstępów. Przyłapałam się na tym i po prostu nie mogłam uwierzyć, że czuję się tak niepewnie z powodu czegoś tak naturalnego!

Zajęło mi to trochę czasu (mówiąc konkretnie - 23 lata), a publikuję to, żeby przypomnieć samej sobie i wszystkim wokół - to nie jest coś, co powinno nas martwić albo czuć się z tego powodu dziwnie.

Musimy nauczyć się to kochać” - twierdzi modelka.

Zobacz również: Chciałaby zostać miss, ale pod makijażem skrywa paskudne blizny potrądzikowe. Zostanie wyeliminowana z konkursu?

 

Lexi Mendiola

źródło: Instagram (instagram.com/leximendi)

„Czuję się przygnieciona tak pozytywnym odbiorem, komentarzami i wiadomościami od was. Nie wiedziałam, że tak się to potoczy. Kto by pomyślał, że rzecz, której tak bardzo się wstydzimy, nagle zjednoczy tylu ludzi i wytworzy tak pozytywną energię?!

To wsparcie jest nierealne. Podnieśliście mnie na duchu” - napisała kolejnego dnia.

Zobacz również: Jak pozbyć się rozstępów?

Lexi Mendiola

źródło: Instagram (instagram.com/leximendi)

Rozstępy na pośladkach modelki wywołały lawinę pozytywnych komentarzy

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.03.2017 15:25
mam coś w tym stylu, może trochę mniej. i nigdy się do nich nie przyzwyczaję! nienawidzę ich! nigdy nie miałam dużej nadwagi, a one wyszły mi w okresie dojrzewania! uważajcie dziewczyny, ten czas jest bardzo zdradliwy!
zobacz odpowiedzi (2)
ehh (Ocena: 5) 27.03.2017 15:57
ja tez mam takie, juz się przyzwyczaiłam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.03.2017 13:32
ja mam sto razy gorszą
odpowiedz

Polecane dla Ciebie