Co zrobić, żeby Twój biust był większy?

Te metody naprawdę działają! Próbowałyśmy!
Co zrobić, żeby Twój biust był większy?
Fot. Thinkstock
19.01.2017

Słyszymy o wielu zaletach małych piersi. Najważniejsze dotyczą zachowania wraz z wiekiem większej jędrności w przeciwieństwie do dużego biustu oraz zdrowszego kręgosłupa. Hojnie obdarzone kobiety odczuwają jego ból i mogą mieć przez swoje piersi problemy zdrowotne. Mimo wszystko ich koleżanki, które zostały słabo wyposażone przez naturę, rzadko bywają przekonane do swoich atrybutów i marzą o obfitych piersiach. W końcu to właśnie one kojarzą się z seksapilem oraz przyciągają męskie spojrzenia. Na nic zdaje się wyliczanie minusów dużych piersi ani nawet fakt, że są mężczyźni przepadający za małym rozmiarem. Chcą mieć duży biust i koniec.

Niektóre kobiety decydują się na inwazję chirurgiczną, ale nie wszystkie na to stać. Poza tym trzeba żyć ze świadomością, że piersi są sztuczne. Do tego dochodzą nieprzyjemne skojarzenia innych z plastikiem, a także te z kobietami lekkich obyczajów, ponieważ duże zrobione piersi stały się już niemal ich synonimem. Dlatego nie brakuje zwolenniczek metod naturalnych, czyli różnych diet, suplementów, itp.

Nie chcesz się uciekać do operacji plastycznych, ale pragniesz, aby Twój biust wydawał się większy? Zastosuj się do tych oto metod!

Zobacz także: Jak optycznie powiększyć biust? 7 sprawdzonych ćwiczeń

większy biust

Fot. Thinkstock

Masaż śniegiem

Czy słyszałaś kiedykolwiek o nacieraniu piersi śniegiem? To rewolucyjna metoda, rekomendowana przez dra Wiesława Niesłuchowskiego – ortopedy specjalizującego się w leczeniu zimnem. Regularnie stosowana wraz z kilkuminutowym masażem pozwala – zdaniem specjalisty – powiększyć biust aż o jeden rozmiar. Przez pierwsze kilka minut trzeba stosować powolny masaż, a przez następne wykonywać szybkie ruchy. Śnieg sprawia, że naczynia krwionośne obkurczają się. Krew jest w stanie przepłynąć do tkanek umiejscowionych głębiej. W ten sposób skóra zostaje lepiej odżywiona, a poza tym zyskuje na jędrności. Jednocześnie biust staje się pełniejszy. Teraz masz naprawdę dobra okazję, aby wypróbować metodę ze śniegiem, więc nie zwlekaj.

większy biust

Fot. Thinkstock

Zimno-ciepłe natryski

Skuteczność zimno-ciepłych natrysków jest znana od dawna. Poleca się je na zwalczenie cellulitu i poprawę jędrności skóry. Natryski można zastosować również na piersi. Regularnie poddawaj swój biust temu zabiegowi, a na pewno po jakimś czasie zauważysz różnicę. Skóra stanie się bardziej napięta, a piersi będą wydawać się pełniejsze. Dopilnuj regularności i nie zapominaj zakończyć natrysków zimnym strumieniem wody.

Zobacz także: 3 ćwiczenia na opadające piersi

większy biust

Fot. Thinkstock

Trening klatki piersiowej

Czasami zapominamy, że piersi nie składają się wyłącznie z tkanki tłuszczowej, ale także z gruczołowej, a co najbardziej istotne, pod piersiami znajduje się mięsień piersiowy – częściowo zakryty przez piersi. Wiele kobiet ulega przekonaniu, że ćwiczenia klatki piersiowej pomniejszają biust, ale to nieprawda, bo tracą na objętości wtedy, gdy całe ciało chudnie. Wyćwiczony mięsień piersiowy ujędrni piersi i sprawi, że staną się okrąglejsze. Niektórzy są natomiast przekonani, że trening klatki piersiowej może faktycznie odrobinę powiększyć biust. Jeżeli do tej pory się przed nim wzbraniałaś, chyba czas to zmienić. A co konkretnie jest najlepsze na wyćwiczenie mięśnia piersiowego? Pompki!

większy biust

Fot. Thinkstock

Bluzki z dekoltem

Wiele zależy od tego, jak się ubierasz. Nawet małe piersi mogą wyglądać kusząco i ponętnie, jeżeli założysz odpowiednią bluzkę. Preferowana jest jasna kolorystyka, a im bardziej błyszczący materiał, tym lepiej. Nie wzbraniaj się przed falbankami, fiszbinami, kieszonkami, koralikami a także golfami. Unikaj ciemnych, gładkich materiałów, niskich dekoltów oraz tych w kształcie litery V. W przypadku małych piersi najlepiej sprawdzą się asymetryczne i wysokie, ponieważ optycznie powiększą klatkę piersiową.

większy biust

Fot. Thinkstock

Odpowiedni biustonosz

Odpowiednio dobrany biustonosz potrafi zdziałać cuda. Kobiety najczęściej są przekonane, że noszą 75B, ale trzeba dobrze wymierzyć klatkę piersiową i porównać wymiary z danymi zamieszczonymi w specjalnych tabelach. Można także udać się do brafiterki, która ustali rozmiar. Odpowiednio dobrany biustonosz uniesie i optycznie powiększy piersi. Dla bardzo małych piersi polecane są push-upy, które „ściskają” obie piersi, co również daje złudzenie większego biustu.

większy biust

Fot. Thinkstock

Balsamy typu push-up

Niektóre kobiety chwalą sobie odpowiednie balsamy. Pozytywne opinie zbiera m. in. Slim Extreme 3D Spa, Superskoncentrowane serum do biustu 'Total Push Up' marki Eveline. Co prawda nie powiększa biustu, ale napina skórę i sprawia, że wygląda na pełniejszy. Na efekty trzeba poczekać kilka miesięcy. Mimo wszystko warto spróbować. Produkt jest wydajny, a cena kusząca. Zalety to także brak wpływu na gospodarkę hormonalną oraz bezpieczeństwo gruczołów sutkowych.

większy biust

Fot. Thinkstock

Kształtowanie odpowiedniej postawy

W zależności od tego, jaką postawę przybierasz, Twój biust może wydawać się innym mniejszy lub większy. Kojarzysz powiedzenie „Ściągnij ramiona i wypnij klatkę piersiową”? To kwintesencja działania, którego powinnaś się podjąć. Obejrzyj swoją postawę w lustrze i przekonaj się, czy jest wystarczająco wyprostowana. Proste plecy i wysoko uniesiona głowa optycznie powiększają biust i wysmuklają sylwetkę. Codziennie ćwicz przed lustrem pożądaną postawę, aż wejdzie Ci w krew.

Zobacz także: Istnieje 7 typów piersi. Który z nich reprezentujesz?

 

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.01.2017 09:58
Napiszcie co zrobic zeby zmnijszyc biust
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo