Czy jesteś właścicielką IDEALNYCH PIERSI? Faceci wybrali biust doskonały!

Szeroko zakrojone badanie rozwiało wszelkie wątpliwości w tym temacie.
Czy jesteś właścicielką IDEALNYCH PIERSI? Faceci wybrali biust doskonały!
Fot. iStock
05.01.2017

Nikt nie pyta o to, czy mężczyźni lubią kobiece piersi. To sprawa oczywista. Zastanawiamy się raczej, jakie powinny być, żeby wzbudzić męski zachwyt. I w tym momencie same sobie odpowiadamy - na pewno jak największe, bo nie bez powodu Pamela Anderson czy Kim Kardashian uchodzą za symbole seksu. Okazuje się jednak, że sprawa nie jest taka oczywista. Panowie wciąż potrafią nas zaskoczyć.

Wyniki najnowszych badań mogą okazać się dla niektórych pocieszające. A już na pewno szokujące. Naukowcy z Uniwersytetu Karola w Pradze (Czechy) postanowili sprawdzić, jakie krągłości cieszą się największym uznaniem u płci przeciwnej. Sondaż przeprowadzony na grupie niemal 270 mężczyzn z 4 różnych krajów (Czech, Brazylii, Kamerunu i Namibii, czyli Europa, Ameryka Południowa i Afryka) rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Czy piersi koniecznie muszą być duże, żebyś mogła poczuć się 100-procentową i atrakcyjną kobietą?

Zobacz również: 7 typów piersi. Jakie są Twoje?

 

wielkość piersi

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/thewickedjade)

MAŁE PIERSI

Trzecie miejsce w rankingu (na 3 możliwe) zajął biust skromnych rozmiarów. Mała miseczka nie jest spełnieniem męskich marzeń. Panowie doceniają jednak krągłości i daleko im do zachwytu nad tymi najmniejszymi. To chyba nikogo nie dziwi i naprawdę nie ma się na co obrażać. Pamiętajmy, że to tylko drobny element naszego wizerunku i zawsze możemy zaimponować czymś innym.

 

wielkość piersi

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/ibtcforever)

DUŻE PIERSI

Na drugim miejscu znalazły się kobiety najbardziej hojnie obdarzone. To spora sensacja, bo przed badaniem podejrzewano, że ogromne krągłości przesłonią panom zdrowy rozsądek i bezapelacyjnie wygrają. Nic z tego. Okazuje się, że faceci doceniając spory rozmiar, równocześnie są pełni obaw. Duży biust kojarzy im się z dużymi kłopotami, o czym jednak dopiero za chwilę…

Zobacz również: Konturowanie piersi, czyli jak zrobić coś z niczego. Im się udało!

wielkość piersi

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/nazanin.khanjani)

ŚREDNIE PIERSI

Faceci wybrali złoty środek. Za najpiękniejsze, najseksowniejsze, najbardziej kobiece (i można tak jeszcze długo wymieniać) uznali piersi ani za małe, ani za duże. Można powiedzieć - kompaktowe. Ich zdaniem taki średni biust wygląda najbardziej zdrowo i pasuje niemal do każdej figury. A co okazuje się najważniejsze - nie przegrywa z grawitacją tak szybko, jak piersi ogromne.

 

wielkość piersi

fot. Thinkstock

IDEALNE PIERSI

Podsumowując - mała miseczka nie gwarantuje męskiego zachwytu. Ta największa również. Faceci, opisując idealny biust, wskazali, że powinny być: kształtne, jędrne i na pewno nie obwisłe. Z tego powodu wolą piersi średnie, niż ogromne. Te ostatnie z wiekiem tracą jędrność i stają się obwisłe.

A skąd w ogóle u nich takie zainteresowanie naszymi krągłościami? Badacze nie mają wątpliwości, że kształtne piersi kojarzą się z płodnością. Oceniając nasz biust - oceniają równocześnie, czy nadajemy się do roli matki.

Zobacz również: Sprawdź, jak z wiekiem będą się zmieniać twoje piersi

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 2.43 / 5
gość (Ocena: 5) 06.01.2017 15:59
Dziewczyny czy wy też macie takie jakby wiszące cycki, a nie idealnie pomarańczki ? Bo ja już popadam w kompleksy, a narzeczony mówi że wszystko jest jak najbardziej ok. Mimo że ja uważam że to zwisy...
zobacz odpowiedzi (1)
klaudia (Ocena: 1) 05.01.2017 20:09
Czzynki y w "redakcji" zasiadaja dziewczynki z podstawówki, zeby pisać takie rozprawki?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2017 11:05
Trzeba być pustą lalą,żeby imponować mężczyznom cyckami.
zobacz odpowiedzi (1)
Magda (Ocena: 1) 05.01.2017 11:05
ten artykuł odmienił moje życie
odpowiedz
lo (Ocena: 1) 05.01.2017 01:58
'zawsze mozesz zaimponowac czyms innym'....dzieki bo juz mialam skakac z mostu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie