Kobiety wybrały najseksowniejszą męską sylwetkę (Mięśniak czy chudzielec?)

Ideał może być tylko jeden. Sprawdź, jak wygląda!
Kobiety wybrały najseksowniejszą męską sylwetkę (Mięśniak czy chudzielec?)
fot. Thinkstock
05.12.2016

Wyniki tego eksperymentu udowadniają, że chyba nie końca się zrozumieliśmy. Mężczyźni marzą o muskularnej sylwetce, by zaimponować płci przeciwnej, a kobiety… gustują w czymś zupełnie innym. Ich wyobrażenia i nasze oczekiwania zupełnie się rozminęły - przekonuje portal „Mail Online”, któremu udało się to udowodnić.

Redakcja zaprosiła do udziału w eksperymencie trzech przystojniaków. Wszyscy atrakcyjni i zgrabni, ale nieco inaczej zbudowani. Następnie o ocenę poproszono 10 młodych kobiet. Każdej z nich założono okulary śledzące ruchy gałek ocznych. Specjalne oprogramowanie zmierzyło, na którego z panów patrzyły najdłużej i z największym zainteresowaniem.

Kto okazał się najseksowniejszy?

Zobacz również: Wszystko jasne! Faceci wybrali najseksowniejszą kobiecą figurę (Masz taką?)

 

 

męskie ciało

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/medy_uk)

MUSKULARNA SYLWETKA

Ku zdziwieniu wszystkich, duże mięśnie wcale nie okazały się najbardziej pociągające. Najmocniej umięśniony facet uzyskał wynik na poziomie 29 procent. To najgorszy rezultat spośród całej trójki. Wychodzi więc na to, że chłopak z siłowni nie jest dla nas spełnieniem marzeń.

męskie ciało

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/insta_n13)

SYLWETKA HIPSTERA

Delikatnie zarysowane mięśnie, mocne ręce, owłosiona klatka piersiowa i tatuaże zrobiły swoje. Ten typ faceta wzbudził zainteresowanie na poziomie 31 procent i zajął drugie miejsce w rankingu. To zdrowa sylwetka, która nie wymaga ciężkiego treningu, ale zwykłej aktywności na co dzień.

Zobacz również: Najseksowniejszy policjant świata?

męskie ciało

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/manbodyofficial)

CHŁOPIĘCA SYLWETKA

Zwycięzca mógł być tylko jeden. Najbardziej do gustu przypadł nam szczupły chłopak z bardzo delikatnie zarysowanymi mięśniami. Okazuje się, że chude nogi i ręce w połączeniu z ładnie zaokrągloną klatką piersiową to przepis na sukces. Na niego ankietowane patrzyły najdłużej.

Zdziwiona?

 

męskie ciało

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/nlhfit)

Wcześniej podobny eksperyment portal „Mail Online” przeprowadził na kobietach. Okazało się, że facetów najbardziej pociągają krągłości, nieco mniej figura atletyczna, a najmniejsze zainteresowanie wzbudziła szczupła modelka.

Zobacz również: 7 rzeczy, których pulchne kobiety ZAZDROSZCZĄ szczupłym koleżankom

Komentarze (6)

Ocena: 4.5 / 5
E (Ocena: 5) 05.12.2016 02:36
To przez hormony. Kobietom na tabletkach (albo innych hormonalnych metodach) bardziej podobają się chłopięce sylwetki niż takie a'la macho. Czytałam badania na ten temat. Stąd boom na metroseksualizm itp.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo