Biedna dziewczynka! Tej 11-latce urósł GIGANTYCZNY biust (Jedna pierś waży kilka kilogramów!)

Uczennica podstawówki cierpi, a nikt nie chce jej pomóc. Zobacz szokujące zdjęcia...
Biedna dziewczynka! Tej 11-latce urósł GIGANTYCZNY biust (Jedna pierś waży kilka kilogramów!)
źródło: leaders.ng
04.12.2016

Dziewczynki w jej wieku zazwyczaj dopiero zaczynają dojrzewać. Ich biust delikatnie rośnie i nie osiąga większych rozmiarów, niż miseczka A, czasami B. Statystyczna 11-latka nie potrzebuje nawet biustonosza. Na to dopiero przyjdzie pora. W przypadku naszej bohaterki sprawy już dawno wymknęły się spod kontroli. Ta uczennica podstawówki, pomimo bardzo młodego wieku, już jest właścicielką jednych z największych piersi na świecie.

Kiedy jej historię opisały lokalne media, historia dziewczynki wstrząsnęła opinią międzynarodową. Coś takiego naprawdę rzadko się widzi. Mamie Sam z Sierra Leone błaga o pomoc rząd i organizacje humanitarne. Jeśli nikt się nią nie zainteresuje, dziecko może zostać kaleką.

Ogromny biust wyrósł jej praktycznie z dnia na dzień i cały czas się powiększa.

Zobacz również: Nie uwierzysz, jak wielkie mogą być PIERSI! (Czy to już kalectwo?)

 

piersi 11 lat

źródło: leaders.ng

Mamie Sam jest uczennicą katolickiej podstawówki. Pozostaje pod opieką swoich dziadków, z którymi mieszka. To właśnie oni byli świadkami początków choroby. W ubiegłym roku cała trójka wybrała się na ryby. Po całym dniu ciężkiej pracy dziewczynka zauważyła, że z jej biustem zaczyna dziać się coś niedobrego. Stał się większy. Kiedy kąpała się w rzece w towarzystwie innych osób, jedna z kobiet zwróciła na to uwagę.

To dopiero początek problemów. 11-latka przez całą noc nie mogła zasnąć. Odczuwała dyskomfort w okolicy biustu. Rankiem zorientowała się, że jej piersi są jeszcze większe. Kiedy poszła do szkoły, rówieśnicy natychmiast dostrzegli różnicę i zaczęli ją wyśmiewać.

Dziewczyna ze wstydu przez rok nie uczestniczyła w zajęciach.

Zobacz również: 24-latka narzeka na swoje WIELKIE piersi. Współczujesz jej?

piersi 11 lat

źródło: leaders.ng

Problem niestety nie zniknął i przez ostatnich 12 miesięcy jej piersi urosły jeszcze bardziej. Dziś są tak ogromne, że utrudniają jej normalne funkcjonowanie. W lokalnym szpitalu lekarze nie byli w stanie stwierdzić, co jej dolega. Nie pomogli również zielarze, którzy w Sierra Leone są stawiani niemal na równi z medykami.

Jej dziadek, Saidu Moriba, w rozmowie z mediami stwierdził, że nigdy czegoś takiego nie widział. Stara się pomagać, jak tylko może - modli się za wnuczkę, a nawet składa w jej intencji ofiary. Na razie bez skutku, bo choroba postępuje.

Prawdopodobnie jest to ekstremalna forma gigantomastii. Dziewczynka wymaga leczenia i może dzięki nagłośnieniu jej historii wreszcie trafi do odpowiednich specjalistów.

Zobacz również: Kłopotliwy duży biust

piersi 11 lat

źródło: leaders.ng

Jeśli nikt jej nie pomoże, piersi 11-latki jeszcze urosną, a wtedy stanie się już zupełnie niesamodzielna.

Komentarze (12)

Ocena: 4.83 / 5
Jim (Ocena: 5) 29.01.2018 17:06
I want to suck her big black titties !
odpowiedz
Misiu (Ocena: 5) 27.05.2017 03:14
Ja ją adoptuje, serio :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2017 15:08
chyba tylko lew....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.04.2017 16:55
dobrze,ze jej nie wyprasowaly,bo to mozna zoperowac a prasowanych piersi nie
odpowiedz
Rocco (Ocena: 3) 25.12.2016 23:09
Ja się nią moge zająć ;p
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo