Dlaczego łączenie zabiegów jest korzystne? Podpowiadamy!

Specjaliści zajmujący się naszą urodą wychodzą naprzeciw zmieniającym się potrzebom, dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi synergiczne, pozwalające osiągnąć lepsze efekty. Na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy!
Dlaczego łączenie zabiegów jest korzystne? Podpowiadamy!
Dr Irena Eris
11.10.2016

Jakie zalety ma łączenie zabiegów?

Możliwość łączenia kilku technologii w jednym zabiegu, dzięki ich wzajemnemu oddziaływaniu, przyspiesza odnowę skóry oraz umożliwia osiągnięcie dużo lepszych rezultatów pielęgnacyjnych w krótkim czasie. Klientki lubią łączone zabiegi, ponieważ efekty, które dzięki nim można osiągnąć, są intensywniejsze niż w przypadku oddzielnych wizyt w gabinecie – mówi kosmetolog Monika Banasik z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris – Efekt szybkiej i głębokiej regeneracji można uzyskać łącząc mikrodermabrazję z mezoterapią bezigłową i dermadrenage. Działanie odbywa się w systemie trzech kroków: złuszczania, regeneracji, masażu.

 

 

Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System ZINTEGROWANY SYSTEM PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI
www.instytuty.drirenaeris.com

 

twarz

Dr Irena Eris

Ile zabiegów można połączyć?

Coraz więcej gabinetów kosmetycznych oferuje zaawansowane technologie, które pozwalają ze sobą łączyć znacznie bardziej skomplikowane technologie jak np. liposukcja ultradźwiękowa i masaż próżniowy. Na rynku dostępne są specjalne sprzęty dedykowane zabiegom synergicznym, jak Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, zaprojektowany dla Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, który umożliwia wykonanie wysoce precyzyjnych zabiegów w obszarze twarzy i ciała. Można dzięki niemu łączyć ze sobą w jednym zabiegu nawet trzy technologie. To sprzęt, zaprojektowany przy współpracy lekarzy oraz specjalistów z Politechniki Wrocławskiej – mówi kosmetolog Monika Banasik – To ważne dla klientów, gdyż gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo proponowanych zabiegów.

 

twarz

Dr Irena Eris

Na jakie efekty można liczyć?

Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System pozwala dobierać zabiegi, które już pojedynczo są bardzo skuteczne, a dzięki połączeniu mogą stanowić alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Kombinacje zabiegów są uzależnione od potrzeb skóry. Przeprowadzenie mikrodermabrazji z mezoterapią bezigłową i dermadrenage zapewnia głęboką, szybką i bezbolesną regenerację skóry. Podobny efekt anty-aging można uzyskać stosując oxybrazję z radiofrekwencją (RF). Łączenie zabiegów jest również wskazane w obszarze wyszczuplania ciała. Liposukcja ultradźwiękowa z wykorzystaniem technologii podczerwieni i masażu próżniowego skutecznie zwalczy nadmiar tkanki tłuszczowej i pozwali zredukować obwód określonej partii ciała.

Czy wszystkie zabiegi można łączyć?

Synergiczne zabiegi, chociaż przynoszą doskonałe rezultaty, jeśli nie są wykonywane przez specjalistę, mogą również zaszkodzić. Nie wszystkie z nich można łączyć. Decydując się na kojarzone zabiegi, warto udać się do sprawdzonego gabinetu, gdzie profesjonaliści po diagnozie i określeniu potrzeb  skóry dobiorą idealnie dopasowany program pielęgnacyjny

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Katarzynkaaa (Ocena: 5) 24.01.2018 15:20
Ja połaczyłam lipolizę w www.ollie.pl i zabiegi (masaże) na brzuch rewelacyjny efekt
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.10.2016 16:05
Ja połączyłam makijaż permanentny z powiększaniem ust kwasem hialuronowym. Po konsultacji lek. Magdalena Tyc- Tyka z MTTEstetica zaproponowała zrobienie najpierw makijażu permanentnego w obrębie czerwieni wargowej, gdyż jej zaniki powodowały optyczne ich zmniejszenie. To spowodowało, ze usta wymagały już tylko delikatnego nawilżenia i poprawy konturu kwsem hialuronowym. Teraz wglądają pięknie i co najważniejsze zmyslowo i naturalnie!
odpowiedz
Malinka (Ocena: 5) 11.10.2016 14:24
u mnie łączenie ogranicza się do rzeczy takich jak oczyszczanie dłoni i paznokci, malowanie ich semilackiem bo zamawiam tanio na topdrogeria pl i do tego na koniec kładę olejki i masuję dłonią drugą dłoń. cudowne odprężenie i sobie już wyrobiłam taki rytuał co dwa tygodnie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo