Dziewięć NOWYCH typów piersi. Jakie są Twoje?

Kompendium świeżej wiedzy o kobiecym biuście.
Dziewięć NOWYCH typów piersi. Jakie są Twoje?
Fot. iStock
11.10.2016

Na punkcie jakiej części ciała zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają absolutną obsesję? Oczywiście chodzi o damski biust. My rozmyślamy o nim najczęściej w kontekście kompleksów, faceci natomiast ekscytują się jego wyglądem i kształtem.
Podczas gdy przedstawiciele płci męskiej dzielą kobiece piersi na „duże”, „małe” oraz „takie, które mieszczą się w dłoni”, my powinnyśmy mieć na punkcie swoich atrybutów dużo szerszą wiedzę. Oczywiście po to, by jak najlepiej i jak najkorzystniej dobrać sobie biustonosz.


Eksperci z ThirdLove, marki zajmującej się sprzedażą bielizny, dzielą piersi na 9 podstawowych typów. Który z nich posiadasz Ty?


Piersi zrelaksowane


Mają lekko opadający kształt, a sutki skierowane są ku dołowi. Ten rodzaj biustu wymaga sztywnego stanika, który ładnie go podniesie.

kobiecy biust

Fot. Prt screen https://www.thirdlove.com/pages/breast-shape-dictionary

Wschód – Zachód


Biust rozchodzi się w dwóch przeciwnych kierunkach i ma stożkowaty kształt. Jedna pierś skierowana jest w lewo, druga w prawo. Najlepiej, jeśli wkładając stanik, zbierzesz biust dłonią spod pach i umiejscowisz go ładnie w miseczkach – tak, by piersi się ze sobą stykały.


Krągłe


Mają idealnie kulisty kształt. Nie opadają, nie rozchodzą się na boki. Będą wyglądały genialnie w prześwitujących, mocno wyciętych stanikach.

kobiecy biust

Fot. Prt screen https://www.thirdlove.com/pages/breast-shape-dictionary

Na boki


Ten typ biustu delikatnie rozchodzi się na boki, ale w przeciwieństwie do Wschód-Zachód nie jest stożkowaty, a krągły. Świetnie będzie się prezentował w braletkach.


Smukłe


Piersi są niewielkie i stosunkowo wąskie. Sutki skierowane są ku dołowi. Jeśli masz ten rodzaj biustu, push-up`y są właśnie dla Ciebie.


„Płaska miss”: Brak piersi to nie wyrok, kiedy ma się takie ciało!

kobiecy biust

Fot. Prt screen https://www.thirdlove.com/pages/breast-shape-dictionary

Łezki


Biust ma pokaźny rozmiar i rozszerza się u dołu, tworząc kształt dwóch łez. Takie piersi wymagają solidnego podtrzymania – staniki z usztywnieniem świetnie sobie z nimi poradzą.


Asymetryczne


Jedna pierś jest większa i opada ku dołowi, druga jest mniejsza i jędrniejsza. Taki biust wymaga push-up`u z wyjmowanymi miseczkami. Poduszeczkę powiększającą wyjmij z tej strony, po której biust ma większy rozmiar. Zniweluje to asymetrię.

kobiecy biust

Fot. Prt screen https://www.thirdlove.com/pages/breast-shape-dictionary

Atletyczne


Biust jest bardzo wysportowany i bardziej przypomina dwa mięśnie niż dwa kobiece atrybuty. Sutki skierowane są do przodu. Sportowe staniki będą w sam raz dla tego typu piersi.


Dzwonki


Są stosunkowo duże (większe niż łezki), a ich kształt przypomina dwa dzwonki. Szersze u dołu, węższe u góry. Najlepiej wyglądają w stabilnym staniku. Balkonetki niestety nie są stworzone dla tego rodzaju piersi.


Jak osiągnąć orgazm sutkowy?
Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.88 / 5
gość (Ocena: 5) 05.08.2018 16:15
biust super to sterczaca trojka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.11.2017 14:14
biusty są fajne
odpowiedz
MrSs (Ocena: 4) 23.10.2016 17:50
A ja mam "na boki" i rozmiar "70 C". W biustonoszu ukladaja sie ladnie, ale bez niego piersi rozchodza sie pod pache i sa wedlug mnie po prostu male... kiedy chwycic piers reka to niby jest za co zlapac ale zawsze mialam kompelsy na punkcie ich rozmiaru.
odpowiedz
hulk (Ocena: 5) 12.10.2016 13:47
mój ulubiony typ piersi to piersi naturalne i wtedy iqman działa jak turbodoładowanie jak mam do czynienia z prawdziwym ciałem.. a kształty oj tam kształty :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.10.2016 01:23
ja mam właśnie te zrelaksowane... i jest to mój ogromny kompleks.. w dobrym staniku wyglądają na prawdę ładnie, ale gdybym miała rozebrać się przed facetem.. nigdy w życiu! dwa naleśniki (miseczka D) z wielkimi sutkami.. nie wiem jak to zaakceptować
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie