7 sposobow Anny Dereszowskiej na zwiekszenie pewnosci siebie

Masz sporo planów, ale kiedy przychodzi do ich realizacji brakuje ci pewności siebie? Odnosisz wrażenie, że to się po prostu nie uda, nawet jeśli jeszcze nie spróbowałaś? Podpowiemy ci, jak sobie z tym poradzić! :)
7 sposobow Anny Dereszowskiej na zwiekszenie pewnosci siebie
27.09.2015

 

 

Pomaluj usta na czerwono...

 

...lub różowo :) Nieważne, po prostu zrób pełny makijaż. Po co? Zazwyczaj, kiedy wiemy, że cokolwiek zrobiłyśmy ze swoim wyglądem, czujemy się o wiele bardziej atrakcyjne, co pośrednio wpływa również na naszą pewność siebie. Nie eksperymentu, wykonaj makijaż, w którym czujesz się najlepiej.

 

Zadbaj o swoją fryzurę

 

I nie mamy tu na myśli wizyty u fryzjera... :) Przed ważnym wydarzeniem lepiej nie wprowadzać żadnych zmian. Połóż na włosy ulubioną maseczkę, odśwież ich kolor, a na koniec wymodeluj. Sama wiesz, jaka fryzura najlepiej do ciebie pasuje.

 

Użyj ulubionego zapachu

Weź przykład z gwiazd ekranu! Anna Dereszowska - ambasadorka Oriflame - nie raz mówiła, jak ważny jest dla niej zapach: „Zapachu zdecydowanie nie wolno dobierać przypadkowo. One musza być wybrane pod charakter, pod osobowość. Muszą być prawdziwe.” Dereszowska na co dzień używa perfum My Destiny, bo - jak twierdzi - zapach ten dodaje sił, wspiera kreatywność i podkreśla indywidualizm. Dzieje się tak dlatego, że My Destiny to pierwsze perfumy, do których dodano ekstrakt z turmalinu - kamienia posiadającego ogromną moc.

 

Ubierz się ładnie, ale nie swobodnie

 

Masz piękne szpilki, ale czujesz się w nich jak na szczudłach? Chyba każda z nas chomikuje taką parę w swojej szafie :) Jeśli chcesz dodać sobie szczyptę pewności siebie, lepiej ich nie wkładaj. Postaw na wypróbowane buty i stylizację, która podkreśla atuty twojej sylwetki, ale jednocześnie zagwarantuje ci pełną swobodę. W przeciwnym wypadku, możesz czuć się po prostu skrępowana.

 

Zabierz ze sobą kogoś, kto będzie cię wspierał

 

Przed tobą obrona pracy dyplomowej? Obecność najlepszej przyjaciółki lub ukochanego pod drzwiami sali na pewno doda ci otuchy. A może masz w planach wystąpienie publiczne? Widok przyjaznych twarzy może ci pomóc :)

 

Wyznacz sobie nagrodę

 

Kiedy ostatni raz sprawiłaś sobie przyjemność? Powinnaś to robić zdecydowanie częściej! Jeśli osiągnęłaś sukces mimo początkowych obaw i braku wiary w siebie, kup sobie te piękne perfumy lub szałową bluzkę, którą widziałaś na wyprzedaży. Należy ci się!

 

Przestań ciągle wszystko analizować

 

Martwisz się? Cały czas analizujesz co może pójść nie tak? Koniec z tym! Po prostu wstań i to zrób, nie myśl, nie przygotowuj sekretnych planów, nie zastanawiaj się, co będzie jeśli....Zobaczysz, po wszystkim pewnie okaże się, że to było prostsze niż myślałaś.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie