Faceci wyznają: Piercing u kobiet. TAK czy NIE?

Mężczyźni nie owijali w bawełnę...
Faceci wyznają: Piercing u kobiet. TAK czy NIE?
https://pl.pinterest.com/pin/412572015844575224/
29.07.2016

Piercing, czyli kolczykowanie ciała, nadal ma wiele zwolenniczek. Kilkanaście lat temu był kojarzony głównie z przedstawicielkami subkultur. Jedynie bardziej odważne dziewczyny decydowały się na przekłucie nosa, brwi lub pępka. Obecnie nie jest to czymś nadzwyczajnym, podobnie jak tatuowanie ciała. Niektóre dziewczyny chcą w ten sposób coś wyrazić, inne cenią taką estetykę. Kolczykują rożne części ciała, także intymne. Co na to panowie?

Na podstawie wpisów na forach internetowych oraz wypowiedzi zaprzyjaźnionych mężczyzn próbowałyśmy odkryć prawdę. Zdania okazały się podzielone, ale po jednej stronie opowiedziało się więcej głosów.

Adrian, 28 lat

- Zdecydowanie nie toleruję u kobiet kolczyków w innym miejscu niż uszy. Po pierwsze piercing jest sprzeczny z moim poczuciem estetyki. Co ważniejsze jednak, dziewczyny, które mają dużo kolczyków, kojarzą mi się z paniami lekkich obyczajów. Wiadomo, takich bywających na dyskotekach i gustujacych w łysych, napakowanych facetach. Oczywście, nie znaczy to, że potępiam wykolczykowane kobiety. Po prostu nie zainteresowałbym się taką dziewczyną – Adrian nie owija w bawełnę.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Czemu facet z nadwagą to najlepszy materiał na chłopaka?

kolczykowanie ciała

https://pl.pinterest.com/pin/506162445603890841/

Jacek, 22 lata

- Znam różne dziewczyny, mocno wykolczykowane i niewykolczykowane. Mnie nie przeszkadzają kolczyki w takich miejscach jak brwi, nos, uszy, miejsce pod dolną wargą czy podobne. Zastanawiałbym się jedynie nad miejscami intymnymi. Chyba nie skreśliłbym takiej dziewczyny. Moje wykolczykowane koleżanki są bardzo sympatyczne, po prostu mają taki styl. Poza tym kolczyk zawsze można wyjąć – stwierdza Jacek.

kolczykowanie ciała

https://pl.pinterest.com/pin/306033737159362907/

Hubert, 20 lat

- Lubię naturalne dziewczyny, więc tatuaże i kolczyki mnie odstraszają, oprócz kolczyków w uszach. Kojarzą mi się też z buntowniczkami i bardzo wyzwolonymi dziewczynami. Wiem, że teraz jest taka moda, ale nie przekonuje mnie. W niektórych miejscach piercing jest ryzykowny i grozi uszkodzeniem ciała – mówi Hubert.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: 60 rzeczy, które sprawiają, że jesteś seksowna

kolczykowanie ciała

https://pl.pinterest.com/pin/412572015844575224/

Mikołaj, 26 lat

- Dla mnie w dziewczynie jest najważniejsza szczerość i dobre serce. To nie ma żadnego znaczenia, jak się ubiera, czy nakłada dużo makijażu, czy nosi tatuaże i kolczyki. Jej ciało i jej decyzja. Staram się nie oceniać ludzi po wyglądzie, zwłaszcza kobiet. Gdybym to robił, straciłbym niejedną wspaniałą znajomą. Bądźmy bardziej tolerancyjni dla innych – Mikołaj zdecydowanie broni piercingu u kobiet.

kolczykowanie ciała

https://pl.pinterest.com/pin/AS1830jzWmLePpVu5zd-zvjLUVoHeQuC54PCwNh_wJ3MsQNW-UPEekk/

Lucjan, 27 lat

- Każdy może robić z własnym ciałem, co mu się podoba, ale raczej nie wybrałbym na partnerkę wykolczykowanej dziewczyny. To razi mój gust estetyczny. Nie widzę w tym nic fajnego, chociaż rozumiem, że często chodzi po prostu o własny styl. Dla mnie kolczyki w niektórych częściach ciała są po prostu wulgarne. Niestety wytatuowane i wykolczykowane kobiety, które spotykałem, okazywały się hałaśliwe, często agresywne i w ogóle jakieś dziwne w negatywnym znaczeniu tego słowa. Nie polecam – stanowczo przekonuje Lucjan.

kolczykowanie ciała

https://pl.pinterest.com/pin/295056213067577366/

Marcin, 25 lat

- Cieszę się, że padło na mnie, bo akurat moja dziewczyna lubi piercing. Ma kolczyki tylko w intymnych częściach ciała i muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba. Byłem zaskoczony, kiedy je zobaczyłem, ale pozytywnie. Muszę też dodać, że Anita studiuje na prestiżowym uniwersytecie, jest inteligentna i kulturalna. Nigdy nie usłyszałem z jej ust przekleństwa. Te kolczyki dodają jej charakterowi odrobinę pikanterii. Lubię wykolczykowane dziewczyny – zwierza się nasz rozmówca.

kolczykowanie ciała

https://pl.pinterest.com/pin/452048881328522992/

Krzysztof, 27 lat

- Moim zdaniem kobiety, które przekłuwają takie części ciała jak pępek, język, sutki czy wargi, są odrobinę odrażające. Taki widok jest dla mnie niesmaczny... Nie wiem, być może inni mężczyźni myślą inaczej, ale ja zdania nie zmienię. Co prawda nie znam takich kobiet, tylko czasami obserwuję je dyskretnie – zwracają uwagę. Moje wnioski zawsze były negatywne. Wiem, że wygląd nie musi pokrywać się z charakterem, ale najczęściej mają ze sobą coś wspólnego – oświadcza Krzysztof.

A Wy w jakich miejscach macie kolczyki, drogie Papilotki?

Zobacz także: Czego tak naprawdę kobiety pragną w związku?

Komentarze (18)

Ocena: 4.61 / 5
yui (Ocena: 1) 19.05.2018 21:03
r
odpowiedz
AGA (Ocena: 5) 31.07.2016 13:34
Oprócz kolczyków w uszach i pępku (jak wcześniej napisałam), podobają mi się też tatuaże. Pod warunkiem, że tatuaż jest nieduży i delikatny. Ja sama mam wytatuowanego motyla na prawej łopatce. Ma duże znaczenie dla mnie, ponieważ przypomina mi jaką przemianę przeszłam- na pozytywne oczywiście ;) . Mojemu mężowi bardzo się podoba ;) Tak czy inaczej do kolczykowania i tatuowania się nic nie mam. Pod warunkiem, że będzie to przemyślane, ładne i estetyczne ;). A na pewno podkreśli urodę ;)
odpowiedz
AGA (Ocena: 5) 31.07.2016 13:12
Osobiście uważam, że kobieta pięknie wygląda z kolczykami w uszach, ewentualnie w pępku, ale zimą to na nic się zdaje, bo pępek odkrywa się raczej latem. Jeśli chodzi o kolczykowanie się w innych częściach ciała np.: nos, brwi itd. to jak dla mnie, to nie pasuje do kobiety. Nie jestem staroświecka i nie mam tylu lat co moja babcia. Jestem młodą osobą, ale to dla mnie jest wulgarne ( bez urazy) ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2016 23:27
W życiu bym nie spojarzała na takiego snoba. Jeśli kolesiowi nie odpowiadają kolczyki to niech spada
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 2) 30.07.2016 01:59
może się komuś piercing nie podobć, ale teksty w stylu "nigdy nie zainteresowałbym się taką dziewczyną" czy "nigdy nie wybrałbym kobiety z piercingiem na partnerkę" są po prostu głupie. skąd oni mogą niby o tym wiedzieć? nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy. gdyby poznali piękną dziwczynę o wspaniałym charakterze w której zakochaliby sie z wzajemnością to zrezygnowaliby z zwiazku z nią tylko dlatego, że miałaby kolczyk w nosie? a gdyby ich długoletnia partnerka, którą kochają, z którą świetnie im sie układa i planują z nią przyszłość, coś sobie przekuła, to co, rzuciliby ją przez to?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo