Jak naturalnie powiększyć usta? 6 domowych sposobów

Zapomnij o niebezpiecznych metodach, podobny efekt osiągniesz za pomocą prostych ćwiczeń czy makijażu.
Jak naturalnie powiększyć usta? 6 domowych sposobów
Fot. Thinkstock
26.07.2016

Pełne usta niczym u Angeliny Jolie to marzenie wielu kobiet. Dzięki nim twarz nabiera seksownego wyrazu. Pełne usta aż się proszą o to, aby je całować. Faceci je uwielbiają. Problem w tym, że natura nie obdarza zbyt sprawiedliwe. Jednym dała za dużo, innym za mało. Angelina Jolie jest tego najlepszym przykładem. Na szczęście możemy w jakimś stopniu wpłynąć na nasz wygląd. I chociaż usta nigdy nie będą takie jak u wybranki Brada Pitta, można znaczenie poprawić ich wygląd.

Masaże, ćwiczenia, makijaż... Każda kobieta jest w stanie wybrać dla siebie jakąś metodę.

Kostka lodu

Zastanawiałaś się, dlaczego w drogeriach można nabyć chłodzące błyszczyki? Dają efekt lekkiego powiększenia ust. Tak naprawdę nie musisz kupować błyszczyka. Podobny wygląd ust uzyskasz dzięki delikatnemu masażowi kostką lodu. Obwiedź nią wargi dookoła, a poprawisz ich ukrwienie. Będą się wydawały pełniejsze, zmianie ulegnie także ich barwa. Staną się bardziej karminowe.

Zobacz także: Jak wygląda 100 WARSTW samoopalacza na ciele? Ona to sprawdziła!

powiększanie ust w domu

Fot. Thinkstock

Przyprawy

Jednym z najprostszych sposobów na powiększenie ust jest użycie przypraw, które znajdziesz w kuchni. To chilli, kardamon, cynamon, pieprz oraz imbir. Można z nich zrobić maseczkę. Wystarczy trochę cynamonu zmieszać z miodem i nałożyć na usta. Miód dodatkowo ma właściwości nawilżające. Jeżeli się spieszysz, możesz po prostu wetrzeć odrobinę pieprzu w wargi. W przypadku obu metod możesz spodziewać się lekkiego pieczenia. Efekt powiększonych ust powinien utrzymać się przez kilka godzin.

powiększanie ust w domu

Fot. Thinkstock

Masaż

Do masażu wystarczy użyć szczoteczki do zębów. Masuj przez chwilę wargi okrężnymi ruchami. W ten sposób zafundujesz ustom także peeling. Wargi staną się pełniejsze, bardziej gładkie i będą miały ładniejszy koloryt. Po masażu trzeba nałożyć na usta balsam nawilżający.

Zobacz także: Idealny NOS i perfekcyjne USTA wyglądają właśnie tak (To udowodnione!)

powiększanie ust w domu

Fot. Thinkstock

Dziubek

Większość dziewczyn ma już opanowane robienie dziubka do perfekcji. To bardzo dobrze, bo dzięki temu możesz popracować nad rozmiarem ust. Dziubek przyda się do ćwiczenia. Kilka razy dziennie przez 1-2 minuty wypuszczaj powoli powietrze przez dziubek. Bądź systematyczna, a wygląd Twoich ust szybko się poprawi.

powiększanie ust w domu

Fot. Thinkstock

Makijaż

Aby powiększyć usta za pomocą makijażu, potrzebna będzie konturówka w odcieniu zbliżonym do ust, ewentualnie odrobinę ciemniejszym. Należy zaznaczyć za jej pomocą kontur ust. W przypadku górnej wargi można minimalnie wyjść poza linię. Następnie trzeba pokryć kredką także wewnętrzny obszar ust i rozetrzeć delikatnie. Potem wystarczy nałożyć błyszczyk. Niektórzy polecają nakładanie na środek dolnej wargi błyszczącego pigmentu zamiast błyszczyka. Daje on efekt rozświetlenia i wypukłości.

powiększanie ust w domu

Fot. Thinkstock

Głoski

Wymawianie głosek przyniesie pożądany efekt tylko w przypadku systematycznej pracy. Jeżeli nie grzeszysz cierpliwością, nie jest to metoda dla Ciebie. W ćwiczeniu chodzi o napinanie mięśni twarzy i wymawianie na głos samogłosek. Po kolei a, e, i, o, u, y. Codziennie należy poświęcić na to co najmniej 2 minuty.

Zobacz także: Czy opalanie natryskowe brudzi ubrania?

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 26.07.2016 20:19
a nie można po prostu mieć ust takich jakie się ma....? po co powiększać?? co za czasy nastały... sztucznych plastików
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo