7 najseksowniejszych tatuaży dla kobiet (Upiększają, a nie szpecą!)

Żaden facet nie oprze się właścicielce takiego wzoru. Klasa sama w sobie.
7 najseksowniejszych tatuaży dla kobiet (Upiększają, a nie szpecą!)
fot. Thinkstock
20.07.2016

Przez lata trwałe wzory na ciele były utożsamiane ze wszystkim, co najgorsze. Niektórzy mówili wprost, że tatuaż = patologia. Była to ozdoba kojarzona ze światem przestępczym lub groźnymi subkulturami. Dziś na szczęście rzadko mówi się na ten temat w podobnym tonie. Zrozumieliśmy, że malowidło na skórze to bardziej modny dodatek, niż niepokojąca deklaracja. Pewnie dlatego, że zjawisko to stało się tak powszechne.

Zastanawiasz się nad tym, czy odwiedzić salon tatuażu? Masz do tego święte prawo, ale najpierw pomyśl, o jakim wzorze marzysz i czy podkreśli on twoją kobiecość. Nie wszystkie „dziary” kojarzą się z delikatnością i seksapilem. Niezwykle łatwo podjąć pochopną decyzję, by później długo jej żałować. Jeśli wybierzesz coś z tej listy - prawdopodobnie obędzie się bez bolesnego zabiegu usuwania.

Oto 7 typów tatuaży, które na delikatnym kobiecym ciele wyglądają zawsze bardzo gustownie. A przy okazji seksownie!

Zobacz również: Tatuaże widoczne tylko dla wybranych: One mają dziary... pomiędzy piersiami!

 

tatuaże dla kobiet

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/lullilu_/

MINIMALISTYCZNY TATUAŻ

Mniej znaczy więcej. Wielu twierdzi, że kobiece ciało jest wystarczająco piękne i nie potrzebuje żadnych dodatków. Jeśli już, to tylko drobnego akcentu. Maleńki wzór w ustronnym miejscu dodaje tajemniczości, ale w żaden sposób nie dominuje wizerunku. Faceci uwielbiają takie małe niespodzianki.

tatuaże dla kobiet

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/annaborna/

TATUAŻ JEDNA LINIA

Podobnym wzorem dasz mu do zrozumienia, że znasz się na sztuce, orientujesz się w trendach i nie idziesz na łatwiznę. To prosty i klasyczny motyw, który w żadnym stopniu nie wygląda prostacko. Tatuaż wykonany w ten sposób nie jest jednoznaczny i daje spore pole do popisu, jeśli chodzi o interpretację.

tatuaże dla kobiet

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/lukovnikovtattoo/

MOTYW UKRYTY W KSZTAŁCIE

Brzmi zagadkowo, ale wystarczy spojrzeć. Nikt nie twierdzi, że musi być tak ogromny. Liczy się pomysł, a nie rozmiar. Wzór ma określony kształt, który kojarzy się jednoznacznie, ale wypełniony jest tłem zupełnie oderwanym od rzeczywistości. W ten sposób pokażesz swoją artystyczną duszę i niebanalne podejście do tematu.

Zobacz również: Dyskretne tatuaże W USZACH: Wyglądają naprawdę ślicznie! (Foto-inspiracje)

tatuaże dla kobiet

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/mattylaboosh_hgtc/

TATUAŻ INSPIROWANY KUBIZMEM

Ten kierunek w sztuce ma już ponad 100 lat, ale wciąż świetnie się sprawdza. Odrzucenie perspektywy i geometryczne uproszczenie sprawiają, że wzór nie jest taki oczywisty. W pewnym sensie przypomina dziecięcy rysunek, ale zbyt dopracowany, by mógł być dziełem malucha. Klasa sama w sobie.

tatuaże dla kobiet

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/wagnerbasei/

GEOMETRYCZNY TATUAŻ

To chyba jeden z ulubionych kobiecych motywów. Zawsze miałyśmy słabość do linii, kropek, kwadratów i trójkątów. Teoretycznie proste, ale mogące stworzyć znacznie bardziej skomplikowany wzór. Klasyczne piękno, które nigdy się nie zestarzeje. W przeciwieństwie do kolorowych babeczek czy fantazyjnych linii tuż nad pośladkami.

tatuaże dla kobiet

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/adamsuerte/

PEJZAŻ MIEJSKI

W ten sposób dasz mu do zrozumienia, że jesteś lokalną patriotką. A kiedy mieszkasz z dala od miejsca pochodzenia - udowodnisz, że sercem wciąż jesteś w domu. To prosty, ale wymowny wzór. W przypadku Warszawy mogą to być wieżowce i Pałac Kultury, w Krakowie - Kościół Mariacki, Wawel i Kopiec Kościuszki itd.

tatuaże dla kobiet

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/mzmnml/

SURREALISTYCZNY TATUAŻ

To nie jest rozwiązanie dla każdej z nas, bo wymaga sporej fantazji i odwagi. Połączenie ze sobą teoretycznie niepasujących do siebie elementów to wyższa szkoła jazdy. Jeśli masz pomysł, który chcesz zrealizować i jesteś pewna, że idealnie do Ciebie pasuje - po prostu go zrób. Pokażesz, że masz charakter.

Zobacz również: Johnny Depp przerobił tatuaże dedykowane Amber Heard na coś strasznego!

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 3.29 / 5
Moony (Ocena: 2) 08.08.2016 15:08
O! A na zdjęciu Łukasz z mojego miasta! Jaka niespodzianka :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2016 21:11
a mi sie wogole tatuaze u kobiet nie podobaja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2016 17:16
haha, co wy pieprzycie xD te "dzieła" nadają się na januszy tatuażu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2016 14:22
Okropne są, ktoś musiał bardzo długo szukać takich "arcydzieł".
odpowiedz
Kinga (Ocena: 2) 20.07.2016 10:23
Żaden mi się nie podoba, myślałam, że znajdę jakąś inspirację..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie