Jak wygląda 100 WARSTW podkładu na twarzy? Ona to sprawdziła!

Pamiętacie piętrowy manicure? Teraz czas na piętrowy makijaż.
Jak wygląda 100 WARSTW podkładu na twarzy? Ona to sprawdziła!
fot. zrzut ekranu YouTube / Jeely
19.07.2016

Mniej znaczy więcej? Nie tym razem. Wszystko wskazuje na to, że na naszych oczach rodzi się kolejna dziwaczna moda, którą można porównać jedynie do #PolishMountain. Od mniej więcej miesiąca internautki z całego świata podejmują wyzwanie i malują swoje paznokcie wieloma warstwami lakieru. Rekordzistkom udaje się nałożyć ich nawet 100.

Głupie? Śmieszne? Zupełnie bez sensu? One zdają się tym nie przejmować. Całkiem możliwe, że już za chwilę zaskoczą nas kolejną zabawą. Vlogerka Jeely proponuje, żeby lakier zamienić na podkład i potraktować twarz rekordową ilością warstw tego specyfiku. Sama ma to już za sobą, a efekt przekroczył nasze wyobrażenia.

Do zmycia tego makijażu przydałaby się szpachla…

Zobacz również: Jeden lakier to za mało. One używają nawet 100... równocześnie!

 

100 warstw podkładu

fot. zrzut ekranu YouTube / Jeely

Szwedzka blogerka Josefin Lillakas najprawdopodobniej zapoczątkowała nową modę. Zapewne kwestią czasu pozostaje, kiedy zaczną ją naśladować kolejne odważne. „Dlaczego w ogóle to robię? Widocznie mam za dużo wolnego czasu” - tłumaczy swoim widzom.

100 warstw podkładu

fot. zrzut ekranu YouTube / Jeely

Dziewczyna sięgnęła po duże opakowanie podkładu i ulubiony beauty blender. Przystąpiła do eksperymentu, który trwał zdecydowanie dłużej, niż podejrzewała. Czekanie na wyschnięcie każdej warstwy i nałożenie kolejnej to skomplikowany proces. Całość zajęła jej niemal 3 godziny.

Zobacz również: Tak MARGARET wygląda bez makijażu! (Jak prezentuje się bez podkładu, pudru, szminki i bronzera?)

100 warstw podkładu

fot. zrzut ekranu YouTube / Jeely

Widzowie nie mają wątpliwości, że było warto. Vlogerka zrobiła coś naprawdę innowacyjnego, bo do tej pory nikt wcześniej tego nie próbował. Pewnie dlatego, że mija się to z celem… Warto jednak spojrzeć, co dzieje się z rysami twarzy, kiedy przesadzimy z make-up`em.

 

100 warstw podkładu

fot. zrzut ekranu YouTube / Jeely

To jeszcze nie koniec. Zobacz proces twórczy i ostateczny efekt. Podejmiesz wyzwanie i spróbujesz ją przebić? To nagranie robi wrażenie!

Zobacz również: Poznaj sprytny sposób, jak usunąć plamy po podkładzie

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Luiza (Ocena: 5) 20.07.2016 16:03
Najlepsze jest to, że niektóre dziewczyny naprawdę nie znają umiaru i nakładają te tony makijażu na twarz... Chcę być wizażystką, od października idę do Progresu do szkoły policealnej i będę się uczyć jak wykonać makijaż od podstaw, mam nadzieję, że znajdę po tym ciekawą pracę.
zobacz odpowiedzi (1)
fghjk (Ocena: 5) 19.07.2016 22:34
masakra mozna sie przestraszyc, gorzej niz zle ,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.07.2016 09:15
wyglada jak wiekszosc moich kolezanek, ktore potem pisza na insta #nomakeup xD
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo