Ona udowadnia, że waga to tylko liczba! Tylko spójrz na jej brzuch...

Zobacz zdjęcia, które dzieli 6 kg. Na którym wygląda lepiej?
Ona udowadnia, że waga to tylko liczba! Tylko spójrz na jej brzuch...
fot. zrzut ekranu instagram.com/yolaforthewin
17.07.2016

Mamy obsesję wagi. Wydaje nam się, że od tej liczby wszystko zależy. Im jest mniejsza, tym jesteśmy zgrabniejsze i piękniejsze. Wpadamy w czarną rozpacz, kiedy delikatnie wzrasta i wpadamy w euforię, kiedy niespodziewanie spada. Praktycznie całe nasze życie kręci się wokół tej wartości. Zupełnie niesłusznie i mamy na to ewidentny dowód.

Holenderska trenerka fitness pokazała to na własnym przykładzie. Niepozorne zestawienie dwóch zdjęć otworzyło oczy tysiącom jej obserwatorek. Okazało się, że waga może nie mieć zbyt wiele wspólnego z tym, czy nasze ciało wygląda dobrze. Możesz przytyć kilka kilogramów i prezentować się znacznie lepiej, niż w szczuplejszej przeszłości.

Nie wierzysz? Tylko spójrz!

Zobacz również: Masz taką linię na brzuchu? Jesteś IDEALNIE zgrabna!

 

idealne ciało

fot. zrzut ekranu instagram.com/yolaforthewin

Holenderska trenerka znana jako Yola For The Win kilka dni temu opublikowała na Instagramie zestawienie dwóch zdjęć. Na pierwszy rzut oka to dowód jej pozytywnej przemiany, czyli zrzucenia kilku kilogramów. Waga podana pod każdym z nich jednak temu przeczy.

Na której fotografii jest cięższa? Odpowiedź wydaje się oczywista…

idealne ciało

fot. zrzut ekranu instagram.com/yolaforthewin

„3 lata, 6 kilogramów różnicy i nowe bikini. Przeglądałam swój telefon i znalazłam to stare zdjęcie. Waga to tylko liczba - napisała Yola.

Zestawiła ze sobą dwie fotografie - z 2013 roku i aktualne. Ważąc 58 kg wyglądała na znacznie mniej zgrabną, niż dziś, kiedy waga wskazuje 6 kilogramów więcej. Apetyczna sylwetka nie zależy od cyferek, ale kondycji.

 

idealne ciało

fot. zrzut ekranu instagram.com/yolaforthewin

Aktualnie trenerka może się pochwalić charakterystyczną linią na brzuchu, o której marzą internautki z całego świata. Moda na tzw. ab crack przekonuje nas, że takie „pęknięcie” między mięśniami brzucha to ideał piękna.

Zobacz również: Największy błąd odchudzających się kobiet!

idealne ciało

fot. zrzut ekranu instagram.com/yolaforthewin

Idealna sylwetka?

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
anitka (Ocena: 5) 19.07.2016 22:00
dokładnie tak. ja na swojej cudownej diecie czyli zero słodyczy, fast foodów, łykanie iq green na bazie zielonej kawy(żadne świństwo), 2,5 l wody dziennie i treningi w domu z ciężarkami zamaist spaść z wagi to przytylam, za to moje ciało się wysmukliło i nabrało większych zarysow mięsni. także waga to tylko liczba. liczą się centymetry. :)
odpowiedz
Kim (Ocena: 5) 18.07.2016 16:05
Wiadomo, waga idzie w kąt, najważniejszy jest centymetr. Chodziłam na dietetykę do szkoły policealnej, sporo się o odżywianiu nauczyłam i prawda jest taka, że jak się zdrowo je, dołoży się do tego trochę ruchu to człowiek może ważyć więcej, a mieć piękne, umięśnione i jędrne ciało.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2016 13:50
ta bruzda na brzuchu jest obrzydliwa, jakby była po ataku nożownika, bleee
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2016 11:13
jeśli pragniecie schudnąć jeszcze tego lata polecam Wam suplement Slimcea. Sama schudłam 12kg przez okres kuracji. Teraz jest ekstra promocja wakacyjna na zestaw.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.07.2016 22:04
zadne odkrycie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie