TEST: Znaczenie znamion na ciele. Co mówi o Tobie ich umiejscowienie?

Masz zmianę skórną na brzuchu lub nodze? Sprawdź, co symbolizuje!
TEST: Znaczenie znamion na ciele. Co mówi o Tobie ich umiejscowienie?
Fot. Thinkstock
13.07.2016

Nasza skóra rzadko kiedy jest idealna. Większość z nas ma niej widoczne znamiona, które pojawiają się tuż po urodzeniu lub powstają z wiekiem. Przybierają różne kształty i kolory. Czasami szpecą, kiedy indziej dodają charakteru. Wymagają stałej kontroli dermatologicznej, bo wszelkie przebarwienia mogą być także oznaką choroby. Ale to nie wszystko. Okazuje się, że mają także swoje ukryte znaczenie.

Zgodnie ze starożytnymi chińskimi wierzeniami, wszelkie odstępstwa od normy na naszym ciele to widoczne znaki. Mogą świadczyć o tym, co nas czeka, a także kim jesteśmy. Najistotniejszy nie jest ich wygląd, ale umiejscowienie. Co innego oznacza znamię na plecach, a zupełnie inne przesłanie niesie za sobą plamka na ramieniu.

Zlokalizuj te najbardziej widoczne u Ciebie i przekonaj się, co o Tobie mówią!

Zobacz również: Pod grubą warstwą podkładu skrywa dziwne znamię (Potworna historia)

 

znamiona na ciele

fot. Thinkstock

Znamię na brzuchu

Wszelkie zmiany na brzuchu symbolizują chciwość i zapatrzenie w siebie. Dobrym omenem jest znamię na samym jego środku - oznacza to, że masz sporo szczęścia i szybko się wzbogacisz.

 

znamiona na ciele

fot. Thinkstock

Znamię na szczęce

Zmiany skórne na dolnej części twarzy, czyli w ruchomej okolicy szczęki, to symbole kiepskiego zdrowia. Świadczą także o tym, że wiedziesz mało higieniczne życie i musisz o siebie zadbać.

 

znamiona na ciele

fot. Thinkstock

Znamię na plecach

Bardzo pozytywny znak, który symbolizuje Twoją ogromną prawdomówność i uczciwość. Masz otwarty umysł i szerokie horyzonty, dlatego rozumiesz i akceptujesz więcej, niż inni.

Zobacz również: Każda z nas chciałaby się tego pozbyć, a ona... uwielbia swoje ZNAMIĘ! Zobaczcie ją z bliska...

 

znamiona na ciele

fot. Thinkstock

Znamię na nodze

Osoby z widoczną skazą na nodze są bardzo zależne od innych. Mają problem z podejmowaniem decyzji, dlatego polegają nie na swoim zdaniu i intuicji, ale otoczeniu.

 

znamiona na ciele

fot. Thinkstock

Znamię na ramieniu

Wszystko zależy od umiejscowienia zmiany. Jeśli znajduje się na lewym ramieniu - oznacza to spore kłopoty finansowe. Znamię na prawym ma odwrotne znaczenie - pieniędzy nigdy Ci nie zabraknie.

 

znamiona na ciele

fot. Thinkstock

Znamię na palcu

To charakterystyczna cecha wyglądu osób, które są bardzo niezależne. Z łatwością podejmujesz decyzje, nawet jeśli są wbrew innym. Masz intuicję i raczej źle na tym nie wyjdziesz.

 

znamiona na ciele

fot. Thinkstock

Znamię na ręce

Wszelkiego rodzaju plamy na przedramionach symbolizują osobę bardzo rodzinną, która szuka miłości na całe życie, a kiedy pojawia się potomstwo - całkowicie poświęca się dzieciom.

Zobacz również: Badaj znamiona!

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 1) 18.07.2016 18:32
Mam znamie na palcu i nodze.To jestem zależna czy nie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2016 01:12
Och nie! Moje znamię na pośladku pozostanie nadal zagadką
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2016 22:46
ja bym powiedziała, że znamię w każdym z tych miejsc może oznaczać tylko jedno:: CZERNIAK!!! :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2016 21:33
Nie zgadza się kompletnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.07.2016 17:41
Drogi papilotku, Przestań proszę katować nas tymi durnymi i bezsensownymi "artykułami", o poziomie niegodnym chyba nawet Bravo Girl. Mam gdzieś co znaczą znamiona, palce u stóp, liczba liści na drzewie i inne głupoty jakie serwujecie. Dajcie na wstrzymanie A znamion ogólnie trzeba pilnować i wszystkich zachęcam do regularnego oglądania plamek na ciele. Dbajmy o siebie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie