Jak uzyskać promienny wygląd przy minimalnym nakładzie czasu?

W domowym zaciszu przeprowadź zabieg mikrodermabrazji urządzeniem Philips VisaCare.
Jak uzyskać promienny wygląd przy minimalnym nakładzie czasu?
12.07.2016

Napięty grafik, niezliczona ilość obowiązków i chęć wywiązania się ze wszystkiego najlepiej, jak tylko potrafisz, nie pozostawiają Ci już wiele czasu na dbanie o cerę. Codzienność nie ułatwia zadania, ale Philips znalazł rozwiązanie na to, jak uzyskać promienny wygląd przy minimalnym nakładzie czasu.


Dotąd żonglowałaś czasem próbując znaleźć chwilę, by zadbać o siebie i móc odwiedzić salon kosmetyczny. Skomplikowane zadanie, bo żeby widzieć efekty, najczęściej trzeba poddać się serii zabiegów. Teraz wystarczy, że regularnie w domowym zaciszu będziesz przeprowadzała zabieg mikrodermabrazji urządzeniem Philips VisaCare. Poświęć na to czas dwa razy w tygodniu przez 5 minut, a po 4-6 tygodniach zauważysz pierwsze efekty zabiegów. Skóra przestanie być szara i ziemista, stanie się bardziej napięta, jędrna i będzie lepiej chłonęła kosmetyki do pielęgnacji twarzy.


Nieinwazyjna mikrodermabrazja złuszczy naskórek i usunie obumarłe komórki stymulując przy tym proces odnowy skóry.


Urządzenie VisaCare wykorzystuje technologię mikrodermabrazji często stosowaną w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Technologia została jednak dostosowana tak, by można było korzystać z niej bezpiecznie w domu. Urządzenie VisaCare wykorzystuje unikalną technologię DualAction, która łączy funkcję złuszczania naskórka i masażu podciśnieniowego z systemem liftingującym Air-Lift. Masaż podciśnieniowy skutecznie poprawia krążenie w głębszych warstwach skóry. System Air-Lift delikatnie zasysa skórę, napina ją i unosi pobudzając naturalny proces regeneracji poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Dodatkowo pozwala usprawnić mikrocyrkulację, dzięki czemu krew szybciej transportuje niezbędne składniki odżywcze do wszystkich komórek skóry.


O intensywności zabiegu decydujesz sama, bo możesz skorzystać z jednej z dwóch końcówek złuszczających. Jedna przeznaczona jest do cery wrażliwej, a druga złuszcza naskórek nieco intensywniej i przeznaczona jest do skóry normalnej. Obie końcówki są bezpieczne dla skóry. Delikatnie usuwają zrogowaciałą wierzchnią warstwę naskórka (górną warstwę skóry) i sprawiają, że naskórek staje się grubszy (druga warstwa skóry). Skóra dzięki temu staje się gładsza i bardziej promienna.


Cechy urządzenia do domowej mikrodermabrazji Philips VisaCare:


• Mikrodermabrazja to złuszczanie martwego naskórka i pobudzanie skóry do naturalnych procesów odnowy
• Philips VisaCare to urządzenie do domowej i bezpiecznej mikrodermabrazji
• Zabieg można wykonywać w domu. Jest całkowicie bezbolesny i przyjemny
• Pierwsze rezultaty są widoczne po 4-6 tygodniach
• Philips VisaCare powinno stosować się 2 razy w tygodniu po 5 minut
• Philips VisaCare wykorzystuje technologię DualAction, która łączy system liftingujący AirLift i system peelingujący
• Philips VisaCare przynosi znaczną poprawę wyglądu skóry
• Urządzenie jest bezprzewodowe, dlatego można go używać w najdogodniejszy dla siebie sposób


Produkt dostępny w sprzedaży w perfumeriach Douglas.

Sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 1139 pln.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo