Dowody na to, że Twoje pośladki są... ZA DUŻE!

Czy nie przesadziłaś z pompowaniem pupy?
Dowody na to, że Twoje pośladki są... ZA DUŻE!
Fot. Thinkstock
06.07.2016

To Jennifer Lopez była pierwszą propagatorką dużych pośladków. Na początku była za nie krytykowana, ale bardzo szybko wadę zamieniła w zaletę. Obecnie jest coraz więcej kobiet, które pragną mieć duże, wystające pośladki. Faceci uważają seksowną pupę za jeden z największych kobiecych atrybutów.

Dziewczyny bardzo dosłownie biorą sobie do serca rady dotyczące pompowania pośladków. Media społecznosciowe oraz YouTube promują strony, blogi oraz kanały zachęcające do większej aktywności fizycznej wśród kobiet. Powodzeniem cieszą się wyzwania typu `30-dniowy trening pośladków`. To narodowa moda czy już choroba?

Niestety coraz więcej kobiet za bardzo angażuje się w powiększanie swojej pupy. Często przestają one dostrzegać, że trochę przesadziły z tym pompowaniem. Po czym przekonać się, że Twoje pośladki są za duże? Oto niezbite dowody.

Zobacz także: `Przestałam się depilować. Jak zareagował mój facet?`

duże pośladki

Fot. Thinkstock

Znajome mówią Ci, żebyś schudła z bioder

Koleżanki często są niezbyt skore do udzielania pomocnych wskazówek dotyczących diety i dbania o figurę. Jeśli jednak nawet one co jakiś czas dają Ci do zrozumienia, że masz za dużą pupę, coś jest na rzeczy. Nie wmawiaj sobie, że to zazdrość. Idź do lustra, przyjrzyj się pośladkom i szczerze odpowiedz sobie na pytanie, czy nie przesadziłaś z rozmiarem. Odpowiedź prawdopodobnie będzie brzmieć : TAK.

duże pośladki

Fot. Thinkstock

Twoim ideałem z wyglądu jest Kim Kardashian

Kim Kardashian trudno nazwać wzorem do naśladowania pod jakimkolwiek względem. Jej typ urody, styl ubierania oraz zachowanie wzbudzają w mediach wiele kontrowersji. Pupa Kim jest za duża – tak mówi większość społeczeństwa wypowiadająca się w komentarzach. Ona sama może przekonywać, że jest inaczej, ale myli się. Jeżeli Kardashianka jest Twoim wzorem do naśladowania i chciałaś osiągnąć efekt jej pośladków, możesz być prawie na 100% pewna, że już są za duże. Lepiej znajdź sobie inną idolkę – np. Marinę Łuczenko. Jej pupa jest w sam raz.

Zobacz także: 7 cech wyglądu idealnej kobiety według polskich facetów

duże pośladki

Fot. Thinkstock

Nie możesz dopiąć żadnych spodni

Spodnie powiedzą Ci prawdę... Nie możesz ich dopiąć ? Niestety, ale to znak, że chyba musisz popracować nad pomniejszeniem obwodu bioder. Przesada nie jest dobra. Lepiej poćwiczyć nad kształtem i jędrnością pupy, a jej rozmiar zostawić naturze i zdrowemu rozsądkowi. Poza tym, musiałabyś wymienić pół garderoby, żeby dopasować ją do nowego rozmiaru pośladków.

duże pośladki

Fot. Thinkstock

Obwód Twoich bioder jest większy niż obwód ramion

Przyjęło się w kanonie piękna, że obwód bioder powinien odpowiadać obwodowi ramion. Jeżeli kupujesz bluzki w rozmiarze 38, a spodnie o numerze 40-42, masz powód do niepokoju. Nie daj sobie wmówić, że faceci takie lubią, bo kojarzą im się z płodnością. To prawda, ale zbyt obfite biodra również nie cieszą się ich uznaniem. Raczej nasuwają skojarzenia, że prowadzisz siedzący tryb życia i w ogóle nie ćwiczysz.

duże pośladki

Fot. Thinkstock

Nie mieścisz się na siedzeniu w środkach komunikacji miejskiej

Do tej pory mieściłaś się na zwykłym siedzeniu, ale od niedawna bardziej komfortowo czujesz się na miejscach przeznaczonych dla puszystych osób? Staw czoła prawdzie. Przytyłaś i Twoja pupa jest za duża. Możesz próbować trików Jennifer i wmawiać wszystkim, że stałaś się naprawdę seksowna albo wziąć się za ćwiczenia.

duże pośladki

Fot. Thinkstock

Każde krzesło pod Tobą skrzypi

Czy od jakiegoś czasu zaczęłaś słyszeć niepokojące odgłosy podczas siadania? Delikatne skrzypienie? Jeżeli jest tak w przypadku siadania na każde krzesło, to znak, że stanowisz dla niego zbyt duży ciężar. Zwróć też uwagę, czy boki pośladków nie wychodzą za siedzenie. Krzesło jest naprawdę wspaniałym wyznacznikiem odpowiedniej wagi. Nie ignoruj jego sygnałów.

Zobacz także: 7 sygnałów świadczących o tym, że on spycha cię na dalszy plan!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
ja (Ocena: 1) 06.07.2016 23:33
co za popierdolony artykuł,hahah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie