Blogerka fitness poszła spać „w ciąży”, a obudziła się bez brzucha! Jak to możliwe?

Zazwyczaj ma idealną figurę, ale czasami jej ciało odmawia posłuszeństwa.
Blogerka fitness poszła spać „w ciąży”, a obudziła się bez brzucha! Jak to możliwe?
fot. zrzut ekranu fb.com/Tiffany-Brien-556574954421988
22.06.2016

Ta młoda kobieta nie ma łatwego życia. Jednego dnia może się pochwalić zupełnie płaskim brzuchem, o jakim marzy większość z nas. Kolejnego - przypadkowi ludzie gratulują jej ciąży i pytają, kiedy rozwiązanie. Blogerka fitness na własnym przykładzie udowadnia, że nie wszystko, co widzimy w Internecie, jest takie, jak nam się wydaje. Nawet tak zgrabnej dziewczynie zdarza się wyglądać fatalnie.

W kilka dni jej szokujący post na Facebooku polubiło i udostępniło niemal 20 tysięcy ludzi. Przede wszystkim kobiet, które borykają się z tym samym problemem. Na dwóch zdjęciach widzimy Tiffany Brien. Choć trudno w to uwierzyć, oba wykonano w odstępie zaledwie 12 godzin. Co wydarzyło się w tym czasie?

Przeczytaj jej wytłumaczenie.

Zobacz również: Wszyscy pytają ją, w którym jest miesiącu. A ona wcale nie jest w ciąży!

 

ciąża spożywcza

fot. zrzut ekranu fb.com/Tiffany-Brien-556574954421988

„Nie, nie jestem w 6. miesiącu ciąży. To tylko moja ciąża spożywcza. Te dwa zdjęcia dzieli tylko 12 godzin. Po prawej - zanim poszłam spać, po lewej - kiedy już się obudziłam. Ja też to widzę!

Media społecznościowe nigdy nie pokazują pełnej prawdy o nas. Pomyślałam sobie, że tym razem podzielę się z wami moim gorszym dniem, żeby udowodnić, że nikt nie jest idealny. Nie ma w tym nic złego, że raz na jakiś czas twoje ciało się buntuje. Dziewczyny, to zdarza się nawet najlepszym z nas, bo taka jest cena kobiecości. W moim przypadku to koktajl składający się z niedoboru snu, wahań hormonów i nietolerancji na różne pokarmy.

Zazwyczaj zdarza się to w najmniej oczekiwanym momencie. Na przykład, kiedy wybieram się na kolację w ulubionej obcisłej sukience. Czuję się wtedy niekomfortowo i nieatrakcyjnie” - pisze blogerka.

Zobacz również: Wysportowana 22-latka musi się tłumaczyć, że NIE JEST w ciąży. Skąd ten brzuch?

 

ciąża spożywcza

fot. zrzut ekranu fb.com/Tiffany-Brien-556574954421988

„Przez lata zrozumiałam, że moje ciało reaguje tak na różne rzeczy, które robię i które spożywam. Często nie wiem dokładnie, co zawiniło i to jest najbardziej frustrujące. Nie powiem wam, co tym razem wywołało taki efekt. Przemyślałam dokładnie, co jadłam i nie było to nic szkodliwego. Najprawdopodobniej to jedna z tych niby zdrowych przekąsek, przeciwko której moje ciało postanowiło się nagle zbuntować.

Winny jest stres, którego nie brakuje mi w pracy. (…) Niedobór snu, bo chyba dawno nie przespałam wymaganych 8 godzin. (…) Hormony też mi nie pomagają.

Nie jestem w żadnym stopniu idealna. Tak naprawdę jestem daleka od tego, by być dla kogokolwiek przykładem, jeśli chodzi o dbanie o siebie. Wszyscy mamy słabości. Zdaję sobie sprawę, co robię źle i wiem jak to naprawić, ale nie zawsze znajduję na to siły” - zdradza Tiffany Brien.

ciąża spożywcza

fot. zrzut ekranu fb.com/Tiffany-Brien-556574954421988

Przy okazji blogerka zdradza, co może okazać się pomocne, jeśli cierpisz na podobną przypadłość.

„- wyśpij się wreszcie!

- zacznij zapisywać, co jadłaś, żeby zorientować się, po czym występują wzdęcia,

- nigdy nie ćwicz, żeby zmniejszyć swój nabrzmiały brzuch - to zazwyczaj przynosi odwrotny efekt,

- zastanów się, czy nie powinnaś łykać witamin i probiotyków,

- pij regularnie miętę,

- wyluzuj i bądź szczęśliwa - sama widzisz, że nie jesteś z tym sama.”

Zobacz również: 5 OWOCÓW, KTÓRE MOGĄ POWODOWAĆ WZDĘCIA

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2016 13:28
Też tak mam. Myślę, że wiele kobiet... Do tej pory nie wiem co mi szkodzi, raz to, raz tamto. Czasem jakiś produkt, który później już mi nie szkodzi, za to szkodzi jakiś inny. Denerwujące to jest potwornie, dlatego jak mam jakieś ważne wyjście, to staram się w tym dniu nic nie jeść, tylko pić. Mieszkam z chłopakiem, on się już do tego przyzwyczaił i mu nie przeszkadza moja "ciąża", ale też był na początku zdziwiony xDDD.
odpowiedz
iska (Ocena: 5) 23.06.2016 10:15
Jeżeli się odchudzasz świetna decyzją będzie dołączenie naturalnego preparatu novoslim, odkąd dołączyłam do swojej kuracji to znaczenie szybciej tracę na wadzę.
odpowiedz
Joanna (Ocena: 5) 22.06.2016 20:10
Mam to samo. Stwierdzono u mnie Zespół jelita drażliwego, tzw. IBS. Trudna do ogarniecia, ale jest to możliwe. Po bolesnych "próbach" wiem, co mi szkodzi (tłuste, fastfoody, ziemniaki, ryż, makarony, pszenica, czekolada... itd.). Unikając danych produktów można to "zaleczyć"... wyleczyć - niestety nie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2016 11:05
na cellulit pomaga mi tylko blocelle. polecam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2016 10:56
mam tak samo :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie