Ta nastolatka już tak nie wygląda. Wybielanie zębów zniekształciło jej twarz!

Nie uwierzysz, jaki kształt mogą przybrać ludzkie usta.
Ta nastolatka już tak nie wygląda. Wybielanie zębów zniekształciło jej twarz!
fot. zrzut ekranu facebook.com/abbie.kilbride
18.06.2016

Współczesna stomatologia jest w stanie sprawić, że nawet najbardziej zaniedbane i przebarwione zęby zaczną przypominać te z czerwonego dywanu. Niemal każdy może cieszyć się hollywoodzkim uśmiechem. Pod warunkiem, że trafi do specjalisty z prawdziwego zdarzenia, który zaoferuje sprawdzone i bezpieczne metody rozjaśniania zębów. Tym razem było inaczej.

Nastoletnia Abbie Kilbride z Wielkiej Brytanii niedawno pozbyła się stałego aparatu i postanowiła przywrócić uzębieniu dawną biel. Zamiast udać się do dentysty, zarezerwowała wizytę u pani, z której usług korzystało już kilku z jej facebookowych znajomych. Do tej pory wszyscy byli zadowoleni, więc myślała, że nic jej nie grozi.

Nie sprawdziła jej kwalifikacji, ani nie zdziwiła się, kiedy kobieta bez zadania jakiegokolwiek pytania przystąpiła do pracy. Wybielanie odbyło się metodą nakładkową z żelem. Nie takich efektów się spodziewała

Zobacz również: Jak wybielić zęby w 3 minuty? Potrzebujesz do tego zaledwie 2 produktów!

 

wybielanie zębów

fot. zrzut ekranu facebook.com/abbie.kilbride

„Siedziałam u niej ponad godzinę i co 10-15 minut ona nakładała mi kolejną warstwę żelu na zęby. Nie zapytała, ile mam lat, czy nie jestem na coś uczulona, jakie mam doświadczenia z wybielaniem. Nic jej nie interesowało. Po zabiegu moje usta były odrętwiałe, ale myślałam, że to normalna reakcja. Specjalistka poradziła mi, żebym nawilżyła je pomadką i po sprawie. 

Wargi zaczęły puchnąć. Na wszelki wypadek przyjęłam lek antyhistaminowy i okładałam je lodem. Powoli było coraz lepiej, więc myślałam, że to koniec problemów. Następnego ranka obudziłam się ze sklejonymi wargami, a moja twarz wyglądała jak po walce bokserskiej. Poszłam do apteki, żeby coś mi doradzili. Wysłali mnie od razu do lekarza.

Tam dowiedziałam się, że zrobiłam coś ekstremalnie głupiego. Podano mi znowu lek antyhistaminowy, chociaż mówiłam, że to nie pomaga. Wyszłam stamtąd z opuchniętymi wargami, językiem i gardłem” - relacjonuje na Facebooku.

Zobacz również: Są młode i śliczne, ale TE ZĘBY... Zobacz, dlaczego nie warto unikać dentysty!

 

wybielanie zębów

fot. zrzut ekranu facebook.com/abbie.kilbride

„Znowu poszłam do apteki i dostałam żel stosowany po zabiegach stomatologicznych. Uśmierzył ból na jakieś 30 minut. Moje usta zaczęły płonąć i nie wiedziałam już, co robić. Kolejnego dnia obudziłam się równie obolała. Wargi nieco się zmniejszyły, ale w środku pojawiły się białe plamy. Poszłam znowu do lekarza. Wysłałam kilka SMS-ów do kobiety, która wybielała mi zęby, ale nie uzyskałam odpowiedzi. Chodziło o ustalenie, jakiej substancji użyła.

Dopiero w szpitalu stwierdzono, że mam poparzenia trzeciego stopnia, a użycie na rany żelu z apteki było najgorszym możliwym rozwiązaniem. Lekarze robili mi zdjęcia, bo nigdy nie widzieli czegoś takiego. Dostałam nareszcie leki, które działają. Nie mogę jeść nic poza zupami i jajecznicą. Nadal mnie boli.

Opisuję swoją historię, żeby przestrzec wszystkich przed taką lekkomyślnością. Nie wybielajcie zębów u nikogo, kto nie jest lekarzem stomatologii” - kończy swój post Abbie Kilbride.

Zobacz również: JAK WYBIELIĆ ZĘBY ZA POMOCĄ SODY?

wybielanie zębów

fot. zrzut ekranu facebook.com/abbie.kilbride

Nastolatka nie podejrzewała, że prosty zabieg wybielania zębów może się tak skończyć.

 

wybielanie zębów

fot. zrzut ekranu facebook.com/abbie.kilbride

Dziewczyna do dziś dochodzi do siebie i przestrzega przed taką naiwnością.

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2016 15:10
ale zeby ma biale :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo