7 typów piersi. Jakie są Twoje?

Dzwonki, asymetryczne, wschód-zachód? Sprawdź!
7 typów piersi. Jakie są Twoje?
Fot. Thinkstock
25.05.2016

Kobiety różnią się od siebie wzrostem, kolorem włosów, figurą, wyglądem ciała. To oczywiste. Ale czy zdawałaś sobie sprawę, że można wyróżnić aż siedem rodzajów kobiecego biustu? I nie chodzi tutaj o podział duże-małe, jędrne-opadające. Ta klasyfikacja jest nieco bardziej skomplikowana.

Jakim typem są Twoje piersi? Sprawdź!

Polecamy także: Z 3 składników zrobisz pastę, która NATYCHMIAST wybieli Ci zęby! (To naprawdę działa!)

Dzwonki

Są stosunkowo duże, a ich kształt przypomina dwa dzwonki. Szersze u dołu, węższe u góry. Najlepiej wyglądają w stabilnym staniku. Balkonetki niestety nie są stworzone dla tego rodzaju piersi.

rodzaje piersi

Fot. Prt. Screen YouTube

Asymetryczne

Niemal każda kobieta ma asymetryczny biust, choć u większości z nas nie jest to na pierwszy rzut oka widoczne. Jeśli jedna z twoich piersi jest wyraźnie mniejsza od drugiej oznacza to, że należysz do tego „typu”. Taką asymetrię można w prosty sposób skorygować odpowiednim biustonoszem i wkładką.

rodzaje piersi

Fot. Prt. Screen YouTube

Strzeliste

Są niewielkie, jędrne i uniesione. Wyglądają tak, jakby nie działały na nie siły grawitacji. Dobrze prezentują się w każdym biustonoszu.

rodzaje piersi

Fot. Prt. Screen YouTube

Łezki

Średniej wielkości, jędrne, zbliżone nieco kształtem do dzwonków, choć nie tak duże i nie tak opadające. Ładnie wyglądają we wszystkich stanikach.

Zobacz także: Nie uwierzysz, co skrywa pod makijażem. „Jestem uwięziona we własnym ciele!”

rodzaje piersi

Fot. Prt. Screen YouTube

Rozchodzące się na boki

Jeśli Twoje piersi są krągłe, a pomiędzy nimi znajduje się wyraźna przerwa, właśnie odnalazłaś swój typ. Zakładając na siebie biustonosz, musisz pamiętać, by zebrać biust ku środkowi – tak, aby ładnie się prezentował.

rodzaje piersi

Fot. Prt. Screen YouTube

Wschód-Zachód

Ten rodzaj biustu również rozchodzi się na boki, jednak kształtem przypomina stożki. Powoduje to, że piersi wyglądają tak, jakby były skierowane w przeciwne strony. Zakładając stanik pamiętaj o tym, by biust ładnie uformować w miseczkach.

rodzaje piersi

Fot. Prt. Screen YouTube

Okrągłe

Są pełne, umiejscowione blisko siebie i idealnie okrągłe. Prezentują się doskonale zarówno w staniku (który nie musi ich modelować, bo natura zrobiła to za ciebie), jak i bez niego. Tylko pozazdrościć!

A Ty jaki masz rodzaj piersi?

Zobacz także: Jak zdaniem facetów wygląda BIUST idealny?

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Gość M (Ocena: 5) 22.11.2020 20:27
Moje nie dość że są Rozchodzące na boki i to dość mocno to i asymetryczne chociaż tyle że nie są małe i w staniku dobrze wyglądają
odpowiedz
Gigu (Ocena: 5) 05.09.2018 05:41
Ja mam obwisle najbardziej popularne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2016 20:52
nie ma "no boobs" ? ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2016 14:47
Mój kształt? Jajka sadzone.:| nie no...mam B, wiec może nie sadzone, ale marzyłam zawsze choćby o C...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2016 14:53
ja mam brzydkie cycki i duze a zawsze marzylam o malych i nie rozlazlych na boki. ale nauczylam sie z nimi zyc i moj tez je kocha choc po kryjemu napewno oglada te piekne wielkie okragle:D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie