Problemy wysokich kobiet: 16 wyznań, które udowadniają, że wzrost może być przekleństwem!

Tak żalą się wyrośnięte kobiety. Wiedziałaś, że jest im aż tak ciężko?
Problemy wysokich kobiet: 16 wyznań, które udowadniają, że wzrost może być przekleństwem!
fot. Thinkstock
11.02.2016

Idealny wzrost teoretycznie nie istnieje, ale w praktyce większość kobiet wskazuje, że to przedział od 165 do 175 cm. W przypadku naszego partnera – minimum 180 cm. Co oczywiście nie oznacza, że inne wartości uniemożliwiają nam szczęśliwe życie i udany związek. Dla nas los jest wyjątkowo wyrozumiały, bo nawet ze 140 cm w kapeluszu możemy czuć się atrakcyjne, bo faceci uwielbiają opiekować się takimi drobinkami. Problem pojawia się wtedy, kiedy przerastasz wszystkich o głowę.

Problemy wysokich kobiet można mnożyć, bo okazuje się, że dotyczą niemal każdej sfery życia. Ponadprzeciętny wzrost to kłopot z doborem garderoby, zazwyczaj także obuwia, ograniczenia w wyborze partnera (w niższych nie gustujemy, a wyższych wcale nie ma tak wielu) i wrażenie, że zawsze jesteśmy na pierwszym planie, bo takiego wielkoluda trudno nie zauważyć. To nie koniec, o czym świadczą najlepiej wyznania anonimowych internautek, które żalą się na łamach aplikacji Whisper.

Co najbardziej denerwuje, złości i doprowadza do rozpaczy najwyższe z nas? Te wyznania nie pozostawiają wątpliwości, że wzrost może być przekleństwem!

 

wysoka dziewczyna

fot. Thinkstock

„Czasami jest mi bardzo źle z powodu mojego wzrostu. Wszystko przez to, że większość świetnych chłopaków traktuje mnie tylko jako przyjaciółkę. Nie mam u nich szans, bo jestem od nich wyższa”.

„Jako bardzo wysoka dziewczyna wiem, jak trudne jest umawianie się na randki. Wyższych facetów wcale nie ma aż tylu. No i jeszcze muszę wysłuchiwać, że jestem zbyt wybredna, a przecież niżsi tym bardziej się mną nie zainteresują”.

 

 
wysoka dziewczyna

fot. Thinkstock

„Nie mogę robić zakupów, jak każda inna kobieta. Znalezienie pasującego ubrania i butów to koszmar”.

„Jestem wyjątkowo wyrośnięta, ale i tak uwielbiam nosić szpilki. Niestety, ludzie nie rozumieją tej miłości, bo ich zdaniem sama sobie szkodzę dodatkowo się podwyższając”.

„Kiedyś usłyszałam od chłopaka w łóżku, że jestem bardzo nieporęczna. Jego zdaniem powinnam leżeć bez ruchu, żeby nie zrobić partnerowi krzywdy, a ja mam zupełnie inny temperament”.

wysoka dziewczyna

fot. Thinkstock

„Z takim wzrostem zawsze słyszysz to samo pytanie: czy grasz w koszykówkę? Nie, nie gram, bo jestem raczej niedołężna, wywracam się o własne nogi i mam dosyć takich stereotypów”.

„Ogólnie lubię siebie i swój wysoki wzrost, ale czasami słyszę jak ludzie mówią, że niskie dziewczyny są takie słodkie i zgrabne. Wtedy naprawdę czuję się urażona”.

„Bycie wysoką kobietą i słabość do sukienek to kiepskie połączenie. Zwłaszcza kiedy chcesz wyglądać elegancko i z klasą, a okazuje się, że wszystkie dostępne kreacje są dla ciebie zdecydowanie za krótkie”.

 

 
wysoka dziewczyna

fot. Thinkstock

„Problemem wysokiej dziewczyny nie jest oczywiście tylko to, że mamy problem z kupnem ubrań. Bardziej wkurza mnie to, że wysocy faceci kochają niskie dziewczyny, a niscy faceci są za niscy dla nas. Nie ma żadnego wyboru”.

„Jako bardzo wysoka dziewczyna czuję się w towarzystwie swoich koleżanek jak Godzilla. One wyglądają słodko, a ja ciężko i przerażająco”.

„Najgorszą rzeczą, jaka spotkała mnie w związku ze wzrostem jest fakt, że jestem już całkiem dorosła, a nadal nie potrafię chodzić na szpilkach. Pewnie dlatego, że nie mogę ich zakładać”.

„Nienawidzę być wysoką kobietą, bo wszyscy faceci wokół czują się przeze mnie osaczeni i zdominowani. Dosłownie boją się mnie”.

 

wysoka dziewczyna

fot. Thinkstock

„Czasami jest mi wstyd, że patrząc na mężczyzn skupiam się głównie na ich wzroście. Szukam tylko tych wyższych ode mnie. Ale czy to kogoś dziwi? Nie chcę czuć się przy partnerze jak jakiś przerośnięty dziwoląg”.

„Nie znoszę tego, że przy każdej okazji wszyscy zwracają uwagę tylko na mój wzrost. Jestem chodzącą atrakcją. Nikogo nie interesuje to, co mam w środku. A uwierzcie, mam do zaoferowania coś więcej, niż tylko centymetry”.

„Jestem bardzo wysoką dziewczyną i denerwuje mnie powiedzenie chłopaków, że na leżąco wzrost nie ma żadnego znaczenia. To kompletnie na mnie nie działa”.

„Szanowne niskie dziewczyny, mam do was wielką prośbę. Przestańcie zabierać wszystkich wysokich chłopaków. My potrzebujemy ich zdecydowanie bardziej od was!”.

 

Komentarze (30)

Ocena: 4.7 / 5
Anonim (Ocena: 2) 13.04.2016 20:22
Ja jestem wysoka, podobają mi się tylko niżsi faceci coś koło 150-168. To są moi ulubieńcy ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2016 23:22
mam 180cm wzrostu i nie mam z tym problemu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 21:27
163 i 197 - uważam że wyglądam przy nim jak młodsza siostra, dodam, że jestem drobnej postury a on raczej ma rozbudowaną stylwetkę, ale mam na to szczerze wywaloneeeee
odpowiedz
olaska (Ocena: 5) 12.02.2016 16:50
pozdrawiam, 163 i 190. Co w tym śmiesznego niby?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 10:25
Pozdrawiam Cię zazdrośnico, 182 + 152 :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo