Pokonaj opuchliznę i cienie pod oczami!

Skoncentrowane serum Elixine to recepta na twoje problemy!
Pokonaj opuchliznę i cienie pod oczami!
13.03.2009

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, delikatna i uboga w gruczoły łojowe. Narażona na nieustanną pracę – średnio 10 tysięcy mrugnięć dziennie. Dlatego szybko pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia się – zmarszczki, opuchnięcia oraz cienie.

Cienie pod oczami to zmiany barwnikowe i naczyniowe, widoczne na naskórku dolnej powieki, a także pod nią. Powstają w efekcie gromadzenia się w naskórku barwnika krwi – hemoglobiny i produktów jej rozkładu: biliwerdyny, bilirubiny oraz żelaza. U młodych osób pojawiają się przeważnie okresowo i szybko, samoistnie znikają. Po 30. roku życia mają tendencję do utrwalania się.

Worki pod oczami, czyli opuchnięcia dolnej powieki, to efekt zastojów limfatycznych, odkładania się pod oczami tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim przepuszczalności i pękania ścian naczyń krwionośnych. Przenikanie płynów przepływających w naczyniach włosowatych do przestrzeni pozanaczyniowej powoduje powstawanie opuchnięć.

Ratunek - Serum Elixine zmniejszające cienie pod oczami

Przeciwzmarszczkowy preparat redukujący cienie pod oczami oraz poprawiający napięcie i gęstość skóry. Dodatkowo zmniejsza już istniejące zmarszczki wokół oczu. Zawarty w nim Haloxyl™ łączy związki przeciwzapalne i wzmacniające jędrność oraz napięcie skóry z chryzyną – flawonoidem, który wspomaga usuwanie pigmentu odpowiedzialnego za barwę cieni pod oczami. Znajdujący się w serum Hyaluronic Filling Spheres™, czysty kwas hialuronowy zamknięty w mikrosferach umożliwiających penetrację głębszych warstw skóry, doskonale wiąże wodę i wypełnia przestrzenie między włóknami kolagenowymi. W ten sposób poprawia elastyczność oraz jędrność skóry.

Cena: 53 zł (15 ml)

Polecane wideo

Komentarze (39)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2009 19:31
jak usunąć pouchliznę
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2009 19:30
jak usunąć opuchliznę pod okiem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.06.2009 20:38
nie działa :) nie polecam
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2009 16:20
moja mama ma cienie pod oczami i ja też ... u nas to chyba rodzinne i nic się z tym nie da zrobić. jak na razie używam kosmetyków, żeby to zakryć, ale nie zawsze wychodzi ... w sumie się już chyba przyzwyczaiłam :d denerwuje mnie tylko to, że pewnego dnia ich nie ma, a nie raz są okropne, że nie chcę wychodzić z domu ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2009 21:17
wpadajcie jak chcecie na stronkę, na pewno dziewczynki znajdą coś dla siebie:: w****.sklep.exclusivestyle.pl/index.php. ja ostatnio kupiłam sobie fajne kosmetyczki :-) buziolki :-*
odpowiedz

Polecane dla Ciebie