Nowy TEST PIĘKNA! Tak sprawdzisz, czy masz zgrabne ciało (Trudne...)

Pamiętasz test pępka albo test monet? To jest jeszcze dziwniejsze.
Nowy TEST PIĘKNA! Tak sprawdzisz, czy masz zgrabne ciało (Trudne...)
fot. zrzut ekranu mirror.co.uk
07.12.2015

Kiedyś, kiedy chciałaś mieć pewność, czy jesteś zgrabna, wystarczyło spojrzeć w lustro. Dzisiaj powinnaś raczej wykonać jeden z szalonych internetowych testów, który ma to potwierdzić. Wystarczy wspomnieć test pępka, test piersi, test monet czy odwróconą modlitwę, czyli reverse prayer. Ewentualnie test piękna dotyczący urody twarzy. Możliwości jest już sporo, a właśnie pojawiła się kolejna.

Chińskie internautki od kilku dni szaleją na punkcie testu polegającego na chwytaniu własnych piersi. Ale nie byle jak, bo rękami zaplecionymi nad głową. Na zdjęciu powyżej widzicie prawdziwą profesjonalistkę, która sięga biustu obiema dłońmi, ale nie zrażaj się – wystarczy jedna, a zamiast głowy, opleć własną talię.

Co ma udowodnić ta zabawa? Fanki tej metody wierzą, że jeśli uda Ci się to zrobić, możesz być zadowolona ze swojej sylwetki. To może się udać tylko szczupłej osobie.

 

test piękna

fot. zrzut ekranu mirror.co.uk

Tylko w Chinach temat ten dotarł do 50 milionów internautów i doczekał się dziesiątek tysięcy komentarzy. Kolejne młode dziewczyny wykonują test, a jeśli udaje im się osiągnąć wymaganą pozycję – chwalą się okolicznościowymi zdjęciami. Co ciekawe, niemal każda tego typu internetowa moda ma swoje źródło w Azji.

Czy oznacza to, że Chinki i Japonki są najbardziej kreatywne? A może cierpią z powodu największych kompleksów i wciąż muszą się sprawdzać? Jedno nie ulega wątpliwości – już niedługo będzie to kolejny międzynarodowy trend, którego nikt nie rozumie, a wszyscy mu ulegają.

Spróbujesz to powtórzyć?

test piękna

fot. zrzut ekranu mirror.co.uk

- Czy jestem zgrabna? - to pytanie zadaje sobie wiele z nas. Teraz możesz to sprawdzić.

test piękna

fot. zrzut ekranu mirror.co.uk

Udało Ci się to powtórzyć?

test piękna

fot. zrzut ekranu nypost.com

Niektórzy twierdzą jednak, że to wcale nie kwestia szczupłości, ale wyłącznie gibkości...

Komentarze (6)

Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 1) 09.12.2015 00:32
Boże drogi...tak bardzo chciałabym być feministką, ale nie moge jak widze jak baby sa tepe...no nie moge
odpowiedz
Mam na imię Genowefa (Ocena: 1) 08.12.2015 17:56
Laska na 3 stronie wali w bambuko bo wygiętą do tyłu ma lewą rękę, a prawą robi zdjęcie, a na jej prawej piersi jest prawa ręka i kciuk z tej ręki jest skierowany ku górze. Nawet jeśli wygięłaby lewą rękę tak, żeby mieć kciuk do góry to widać by było wewnętrzną część ręki, a tu jest wierzchnia więc ktoś ją za tego dzyndzoła trzyma, a z resztą widać zagięcia rąk i wychodzi na to, że ręka tej laski zgina się w trzech miejscach, a nie w dwóch. Nikt tego nie widział??
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2015 20:37
Невозможно
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2015 15:34
Ale gdzie ta dłoń ma sięgać? musnąć biust czy przykryć całą pierś? Ja mam niedowagę, a nie mogę chwycić :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2015 12:47
zrobiłam hehehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo