Kobiety plus size... trzęsą swoimi krągłościami! Ta akcja ma nas do nich przekonać (Uda się?)

Puszyste dziewczyny przekonują, że też mogą być seksowne.
Kobiety plus size... trzęsą swoimi krągłościami! Ta akcja ma nas do nich przekonać (Uda się?)
screen instagram.com/glitterandlazers, instagram.com/apansattigranen
23.11.2015

Kobiety plus size wychodzą z ukrycia. Coraz więcej dorodnych pań marzy o zaistnieniu i wielu z nich się to udaje. Wystarczy spojrzeć na najpopularniejsze modelki i blogerki w rozmiarze XXL. Jeszcze do niedawna traktowano je jako ciekawostkę, dzisiaj stają się mainstreamem. W ten sposób nie tylko promują siebie, ale dodają także odwagi innym dziewczynom, którym daleko do ideału lansowanego przez media od dziesięcioleci.

Puszyste kobiety pozwalają sobie na coraz więcej. Najlepszym dowodem na to jest akcja „Don`t Hate The Shake”, która od kilku dni robi furorę w sieci. Zabawa polega na tym, aby pomimo niedoskonałości, cieszyć się własnym ciałem. Przebojowe (i pulchne) internautki bez skrępowania pokazują się światu w bieliźnie i... trzęsą swoimi krągłościami.

Zobacz kilka z nich i sama oceń, czy w ten sposób zmienią postrzeganie nieco większych dziewczyn...

Komentarze (28)

Ocena: 4.36 / 5
Magdalena (Ocena: 1) 30.04.2016 17:34
Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność, również uważam że modelki na wybiegach są za chude - wręcz wychudzone. Jednakże nikt mi nie wmówi, że tak otyłe kobiety są "zdrowe, piękne, silne". Ta sylwetka nie czyni ich takimi. To jest po prostu obleśne i chore. Powinny jak najszybciej schudnąć bo wyglądają tragicznie. Wygląda to tak że po prostu nie chce im się ćwiczyć więc powiedzą jestem piękna i po sprawie. Nie mówię o osobach chorych które nie mogą schudnąć, mówie o "leniwych grubasach" które zamiast żyć w zdrowiu wolą żreć i siedzieć przed tv lub komputerem.
odpowiedz
Paulina (Ocena: 5) 25.11.2015 13:52
Jeśli portale internetowe chcą być szanowane i traktowane poważnie to NIGDY! Nie powinny mylić pojęcia Plus Size z CHOROBĄ! Plus size to może mieć normalna, piękna kobieta z rozmiarem innym niż 36 (S), czyli 40, 42...To, co w internecie jest nazywane pieszczotliwie puszystymi kobietami szczycącymi się swoimi "krągłościami" to po prostu chorobliwie otyłe, biedne panie. OTYŁOŚĆ TO CHOROBA! Sklasyfikowana JEDNOSTKA CHOROBOWA! Prowadzi do śmierci! Jak można promować chorobę? Przecież te kobiety pod skórą mają kilogramy obrzydliwej żółtej tkanki tłuszczowej, która je zabija! I NIKT mi nie wmówi, że niektóre nie mają na to wpływu, bo geny to tylko TANIA WYMÓWKA! Masz złe geny? Tym bardziej weź się za siebie zanim się zabijesz na własne życzenie! I nie mówcie mi, że się nie znam. Jestem położną, dużo widziałam, a moje zadanie to promowanie zdrowego stylu życia. NIGDY nie mylmy zdrowej kobiety z kobietą CHORĄ! Dziękuję ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2015 12:28
Ja schudłam stosując tabletki Slimcea na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2015 11:19
To jest takie przykre
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 24.11.2015 11:09
Krągłości to ma J Lo ... te kobiety są po prostu grube...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo