TEST: Co mówi o Tobie kształt pupy?

Pewnie Cię to zdziwi, ale pośladki świadczą nie tylko o Twojej urodzie, ale także charakterze...
TEST: Co mówi o Tobie kształt pupy?
16.09.2015

W ostatnich latach zaszła bardzo ważna zmiana. Za sprawą takich osób, jak Kim Kardashian czy Jennifer Lopez, liczba miłośników damskich pośladków drastycznie wzrosła. Już nie obfity biust, ale przede wszystkim jędrna pupa uważana jest za najseksowniejszą część kobiecego ciała. Chyba czas, abyś sama się jej przyjrzała.

Eskeprci wyróżniają przynajmniej kilka typów pośladków. Podstawowy podział to 4 kształty – pupa kwadratowa, okrągła, w kształcie gruszki (lub odwróconego serca) i litery „V”. Wbrew pozorom, nie świadczy wyłącznie o urodzie. Mówi o Tobie zdecydowanie więcej, niż mogłabyś przypuszczać.

Spójrz w lustro, ustal do którego kształtu jest Ci najbliżej i sprawdź, co z tego wynika!

kształt pupy

Pupa kwadratowa, okrągła, w kształcie gruszki czy litery „V”? Ustal, który typ najlepiej opisuje Twoje pośladki i sprawdź, co to oznacza...

kształt pupy

PUPA KWADRATOWA

Mocne strony: Jesteś osobą bardzo konkretną. Nie lubisz bezsensownych rozmów, które do niczego nie prowadzą. Cenisz stabilizację i łatwo przywiązujesz się do ludzi. Jesteś wrażliwa i we wszystkim próbujesz dostrzec coś dobrego.

Słabe strony: Niezwykle łatwo Cię zranić. Przejmujesz się bardzo tym, co inni o Tobie myślą i mówią. Kompleksy to Twoje drugie imię. Lubisz swoją osobowość, ale do cielesności masz mnóstwo zastrzeżeń.

Relacje z facetami: Nigdy nie robisz pierwszego kroku. Czekasz na to, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Kiedy to dostrzeżesz, jesteś wniebowzięta. Nie wybrzydzasz i przyjmujesz z otwartymi ramionami każdego kandydata na partnera.

kształt pupy

PUPA OKRĄGŁA

Mocne strony: Jesteś świadoma swojej kobiecości i nie masz oporów przed tym, by jej używać. Pogodziłaś się z tym, że pierwsze wrażenie zależy od tego, jak wyglądasz, a nie tego, co mówisz. Nie brakuje Ci pozytywnego nastawienia do świata i ludzi.

Słabe strony: Znasz swoją wartość i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że czasami bywasz wyniosła. Wydaje Ci się, że świat kręci się wokół Ciebie, a wtedy nie trudno o rozczarowanie. Trudno do Ciebie dotrzeć, bo na starcie odrzucasz osoby „nie z Twojej ligi”.

Relacje z facetami: Jesteś bardzo wybredna i czerpiesz satysfakcję z męskiego zainteresowania. Problem w tym, że mało któremu dajesz szansę się w pełni wykazać. Do mężczyzn podchodzisz z rezerwą i na pewno nie będziesz pierwszą dziewczyną w towarzystwie, która stanie na ślubnym kobiercu.

kształt pupy

PUPA W KSZTAŁCE GRUSZKI

Mocne strony: Wyglądasz raczej niepozornie, ale i tak słyniesz z mocnego charakteru. Dla Ciebie nie ma zadań niewykonalnych. Potrafisz zorganizować cały sztab ludzi, którzy pomogą Ci w osiągnięciu zakładanego celu. Nigdy nie zawodzisz swoich najbliższych.

Słabe strony: Do innych ludzi podchodzisz z podejrzliwością. Zupełnie tak, jakby każdy chciał Cię skrzywdzić i oszukać. I nie jest to efekt przykrych doświadczeń, ale wrodzonego dystansu. Bardzo łatwo wyprowadzić Cię z równowagi, dlatego niektórzy boją się przy Tobie odezwać.

Relacje z facetami: Jesteś kochanką (a później partnerką) dominującą. Szybko pokazujesz facetowi, gdzie jest jego miejsce. Wymagasz od niego, by traktował Cię jak księżniczkę, niewiele oferując w zamian. Powinien się cieszyć, że w ogóle dałaś mu szansę.

kształt pupy

PUPA W KSZTAŁCIE LITERY „V”

Mocne strony: Jesteś bardzo gospodarna i oszczędna. Nikt nie prowadzi domu, tak jak Ty. Słyniesz z gościnności, dobrego gustu i talentu kulinarnego. W Twoim towarzystwie każdy czuje się dobrze. Emanujesz ciepłem i życzliwością. Nigdy nikogo nie zdradziłaś i dlatego ludzie do Ciebie lgną.

Słabe strony: Bywasz bardzo naiwna i lekkomyślna. Nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może Cię skrzywdzić. Często zapominasz o sobie, byle tylko zadowolić innych. Brakuje Ci siły przebicia, aby osiągnąć spektakularny sukces. Cenisz stabilizację i to Cię trochę rozleniwia.

Relacje z facetami: W związku to Ty jesteś dla mężczyzny, a nie na odwrót. Od początku ustawiasz się w pozycji służącej. Dbasz wyłącznie o jego zadowolenie, zapominając zupełnie o sobie. I nie ma w tym nic złego, bo naprawdę lubisz taki układ.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
nataszka75 (Ocena: 5) 16.09.2015 23:23
100% prawdy,mam o kształcie gruszki i potwierdzam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 20:36
Mój niby przypomina najbardziej kwadrat, ale pasują do mniej raczej opisy 2 kolejnych...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 14:27
haha, nie wierze, ale się sprawdza :D
odpowiedz
K. (Ocena: 5) 16.09.2015 12:20
Zastanawiałam się czy mój tyłek to bardziej kółko czy gruszka. Przeczytałąm opisy i już wiem. Dzięki ci swiecie za takie psychotesty! ;)
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo