Nowa moda na Instagramie: Dziewczyny pokazują swoje wielkie uda z rozstępami!

Internautki chwalą się swoimi rozstępami i bliznami. Po co to robią?
Nowa moda na Instagramie: Dziewczyny pokazują swoje wielkie uda z rozstępami!
02.08.2015

Czasami wystarczy drobny impuls, który wywoła lawinę. Tak właśnie było tym razem – jedna z użytkowniczek Twittera opublikowała zdjęcie swoich rozstępów. Po chwili to samo zrobiły dziesiątki, setki i tysiące innych. W ten sposób zrodziła się moda na „czytanie z ud” (fotografie zawsze opatrzone są tagiem #ThighReading), która ma na celu zwiększenie samoakceptacji kobiet.

Internautki z całego świata poczuły, że właśnie tego potrzebują. Publicznie się obnażyć i z pełnym przekonaniem stwierdzić – nie jestem doskonała, ale i tak kocham swoje ciało. Niezależnie od tego, skąd wzięły się te skazy. Czasami pojawiają się po zrzuceniu nadwagi, często są pamiątką po ciąży, a bywa i tak, że powstają w efekcie zbyt szybkiego wzrostu.

Myślicie, że to komuś pomoże? A może to tylko kolejna dziwna internetowa moda, w której trudno dostrzec jakikolwiek sens? Zobaczcie kilka odważnych...

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

#ThighReading

Komentarze (29)

Ocena: 4.28 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2015 12:27
Nie rozumiem afery.Każde ciało ma prawo być pokazywane, skoro dziś tak modne jest sztuczne piękno, to tym bardziej każda kobieta powinna afiszować swoją prawdziwą naturę.Czemu mamy oglądać coś sztucznego ? To sprawa indywidualna jak kto wygląda, a rozstępy moi drodzy to nie tylko czas ciąży -.- Jeżeli ktoś szybko rośnie też je ma na plecach, osoby ćwiczące też je mają, gdy mięśnie szybko rosną a skóra jest podatna, mój chłopak ma na pośladkach niewielkie, ja zresztą także i co z tego ? Czy na serio te nasze Polki siedzą i się tak nad sobą użalają ? Ja jestem dumna z mojego ciała mimo że moje ciało nie doświadczyło macierzyństwa, jestem w stanie zadbać o aktywność fizyczną i trzymam kciuki by przyszła ciąża nie narobiła sporych szkód :) Mi nikt nie będzie wyznaczał kanonów piękna, czuję się piękniejsza niż niejedna panna w gazecie i nie mam im czego zazdrościć :) Jeżeli jakaś gwiazda pokazuje pupe to jest okej a jak normalna kobieta pokaże swoją to to dziwne ?
odpowiedz
Podpis...wert (Ocena: 5) 03.08.2015 08:23
Pocięte nogi to nie rozstepy
odpowiedz
lm (Ocena: 5) 03.08.2015 04:52
To może z drugiej strony. A komu pomagają zdjęcia modelek, których to zdjęć obróbka trwa dłużej niż sama sesja zdjęciowa?
odpowiedz
nieoceniony tetryk (Ocena: 1) 03.08.2015 01:30
Teraz faceci powinni zacząć fotografować swoje obwisłe brzuchy i owłosione plecy... w końcu tak samo naturalne są dla nas jak rozstępy i cellulit dla kobiet... co z tego, że nie będzie ze smakiem, ale przynajmniej po równo i sprawiedliwie ;)
zobacz odpowiedzi (2)
TayTay (Ocena: 2) 03.08.2015 00:05
Te, które piszą tutaj, że "mogły ze sobą coś zrobić a nie" niech się cieszą że rozstępy ich nie dotyczą. Mam 15 lat i całe uda i pośladki w rozstępach. Czemu? Nie wiem. Geny? Może. Nigdy się nie odchudzałam. Ważę 57 kg przy 173cm. Jestem szczupła, ćwiczę trzy razy w tygodniu po dwie godziny (fitness, aerobiki -zumba, fat killer -dla zdrowia), jem zdrowo -w domu nigdy nie ma słodyczy, żadnych tłustych potraf czy smażonych albo białego chleba. Tak samo celulit. Wyjaśnijcie mi drogie Idealne i Perfekcyjne Panie co zrobiłam nie tak, że te rozstępy i cellulit mam?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo