Ukochany dał jej ultimatum - powiększ piersi albo odejdź. Co zrobiła?

Nie uwierzycie.
Ukochany dał jej ultimatum - powiększ piersi albo odejdź. Co zrobiła?
16.05.2015

Poznajcie niezwykłą parę – 59-letni Ivan jest pisarzem, a jego ukochana 47-letnia Victoria marzy o karierze modelki. Brzmi świetnie, ale kiedy przyjrzymy im się z bliska, zaczynamy mieć wątpliwości, czy są do końca normalni. On napisał książkę pt. „Jak przekonać kobietę, aby powiększyła sobie piersi”, a ona... dała mu się przekonać. I to nie raz.

Mężczyzna bez skrępowania przyznaje, że uwielbia ogromne biusty. Ma na koncie kilka związków i od każdej partnerki wymagał tego samego. Powiększ piersi albo nie mamy o czym rozmawiać. Niektóre kobiety natychmiast od niego uciekały, ale znalazły się także takie, które uległy. Jak na prawdziwego dżentelmena przystało, to on finansował wszystkie operacje. Ivan nie widzi w swojej postawie nic złego, bo jak twierdzi, w związku liczy się szczerość. On jest spragniony krągłości.

Jego aktualna partnerka, Victoria, także dała mu się namówić. Dzisiaj jest właścicielką monstrualnych rozmiarów biustu i przekonuje, że każda z nas powinna zrobić to samo. Według niej, im większe piersi, tym większa pewność siebie i przebojowość. Wyglądają na zadowolonych z siebie, więc może nie ma w tym nic złego?

implanty piersi
implanty piersi
implanty piersi
implanty piersi
implanty piersi

Okładka książki Ivana

implanty piersi

Victoria na archiwalnej fotografii. Wtedy jeszcze nie znała Ivana i nie myślała o operacji.

implanty piersi

Aktualne zdjęcie, na którym z dumą prezentuje swoje gigantyczne krągłości

implanty piersi

A tutaj z Ivanem, autorem pomysłu i sponsorem jej przemiany

Komentarze (19)

Ocena: 4.42 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 06.07.2015 13:31
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 15.06.2015 17:51
Masakra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 13.06.2015 23:21
Głupie babsko...
odpowiedz
SEERIOOOO (Ocena: 5) 02.06.2015 17:16
ja pierdykam.... serio dała się pociąć, bo facet? chore..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2015 15:15
Popatrzcie na tym drugim zdjęciu (po tym naturalnym) na jej plecy i tę skórę... Takie piersi to taki ciężar, że ten sznureczek się jej dosłownie wbija :/ Ja jej tylko współczuję, bo według mnie zepsuła swoje ciało. Małe piersi i na starość nie będą wyglądały tak źle, ale takie?? Jeju... Szkoda mi jej, że trafiła na akurat takiego mężczyznę życia :O On ją zmarnuje i może jeszcze zaraz każe jej sobie zrobić dupę jak Kim.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo