W różanych ogrodach - kosmetyki z królewskiego kwiatu

Nie od dziś wiadomo, że róża budzi u wszystkich wiele pozytywnych uczuć. Okazuje się, że w jej kwiatach zawarta jest jeszcze jedna cenna rzecz - sekret młodości i witalności.
W różanych ogrodach - kosmetyki z królewskiego kwiatu
21.06.2008

Twórcy kosmetyków od lat doceniali zbawienny wpływ olejków i absolutu różanego w swoich produktach. Tym bardziej cieszy, że szerzej zaczęły to zbawienne znaczenie doceniać konsumentki, które masowo udają się do drogerii w poszukiwaniu kosmetyków zawierających ten drogocenny składnik.

Różana esencja i olejek różany mają słodki i bardzo intensywny zapach. Jednak to właśnie perfumy z różaną nutą są jednymi z najbardziej wszechstronnych. Można ich używać zarówno nocą jak i w ciągu dnia - i to na prawie wszystkie okazje. To dlatego, że charakter perfum zależy od składników, które z różą połączymy. Jeśli będą to nuty roślinne i szyprowe - zapach będzie idealny na dzień, jeśli dołączymy nuty korzenne i ambrę - zapach stanie się przebojem nocy.

Jeśli chodzi o pielęgnację, to znaczenie róży jest niezrównane. Olejek działa łagodząco i dba o naszą skórę w magiczny sposób. Warto jednak pamiętać, że różane aromaty mogą u niektórych wywoływać podrażnienia. Jest na to prosty sposób! Jeśli nie jesteś pewna, czy twoja skóra zareaguje należycie na tego typu składniki, poproś o próbkę i przed użyciem preparatu wypróbuj go na skórze za uchem. Jeśli w ciągu doby nie zauważysz żadnych objawów alergii czy nieporządanych skutków - droga stoi otworem. A całe twoje ciało może spokojnie korzystać z kwintesencji różanego ogrodu w twojej toaletce.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2008 19:51
Olejek różany jest bardzo złozony składa się z około 300 związkówchemicznych oprócz własciwosci kosmetycznych i leczniczych wpływa na poprawę nastroju.Być może stąd się bierze zainteresowanie tym zapachem.Wiadomo - królowa kwiatów!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2008 00:57
sa i roze ktore nie pachna!ale mimo wszystko j roza jest krolowa kwiatow!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2008 22:19
Lubię pachnieć zapachem róży. Wiem, że podkreśla on subtelnie on moją osobowość i czyni mnie jeszcze piekniejszą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2008 15:55
uwielbiam róże, bo ładnie pachnie, wygląda i wogule jest super.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2008 11:43
kocham róże ;p cudnie pachną i wyglądają ;]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie