Twoja skóra już NIGDY nie będzie zmęczona dzięki Garnier Miracle Cream Noc

Brak odpowiedniej ilości snu szybko odbija się na kondycji naszej cery, która staje się szara, matowa i zmęczona. Na szczęście już mamy na to sposób!
Twoja skóra już NIGDY nie będzie zmęczona dzięki Garnier Miracle Cream Noc
Garnier Miracle Cream Noc
08.03.2015

Wiele kobiet uważa, że zmęczona, pozbawiona blasku skóra dodaje im lat. Trudno jednak zadbać o jej komfort przy stale zwiększającym się tempie życia. Niestety brak odpowiedniej ilości snu szybko odbija się na kondycji naszej cery, która staje się szara, matowa i zmęczona. Na szczęście już mamy na to sposób!

Pielęgnacja nocna jest naprawdę istotna, ponieważ to właśnie o tej porze dnia zdolności regeneracyjne organizmu są największe. Polki oczekują, że idealny krem na noc będzie renegował skórę, nawilżał i chronił przed oznakami starzenia. I taki właśnie jest nowy Garnier Miracle Cream Noc, który został stworzony przy użyciu nowej technologii Sleeping Cream. Produkt zawiera kojący olejek lawandynowy, znany z właściwości aromaterapeutycznych i przeciwzmarszczkowych, oraz nowy rodzaj polimeru, który odpowiada za samowygładzającą się konsystencję. Inspiracją do powstania Miracle Cream Noc były bijące na rynku azjatyckim całonocne maski, kryjące się pod nazwą Sleeping Packs. Teraz same możemy korzystać z podobnych rozwiązań!

Polecamy!

 

 

Garnier Miracle Cream Noc

Garnier Miracle Cream Noc

Garnier Miracle Cream Noc

Garnier Miracle Cream Noc

Garnier Miracle Cream

Seria Garnier Miracle Cream

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
xoxo (Ocena: 5) 02.05.2015 11:16
Swojego w 100% naturalnego, odżywczego kremu resibo nie zamieniłabym na żaden inny!! Doskonale regeneruje, nawilża i koi skórę, a moje drobne zmarszczki, linie są totalnie wygładzone.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo