Marzysz o jednowyrazowym TATUAŻU? Faceci podpowiadają, które słowa są według nich seksowne!

Subtelny tatuaż z przesłaniem to jest to, co ich kręci!
Marzysz o jednowyrazowym TATUAŻU? Faceci podpowiadają, które słowa są według nich seksowne!
06.12.2014

Tatuaże to nie tylko modny sposób na zdobienie ciała, ale także wyraz własnych przekonań, wartości, uczuć i upodobań. Często są to teksty piosenek, z którymi łączą nas silne emocje, symbol więzi pomiędzy partnerami, dowód przyjaźni, przejaw smutku, radości czy nadziei.

Tatuaże stały się formą mówienia o tym, czego pragniemy i co jest dla nas ważne. Oto przykłady kilkunastu jednowyrazowych tatuaży z przesłaniem. Lista słów powstała przy drobnej pomocy facetów – to oni wytypowali, które wyrazy są według nich sexy. Może staną się dla Was źródłem inspiracji?

tatuaż

Siła

- Mam słabość do pewnych siebie, silnych kobiet. Tatuaż, który podkreśla tę siłę, a tak właściwie mówi o niej wprost, jest moim zdaniem strzałem w dziesiątkę. Bardzo zmysłowy przekaz! – twierdzi Jacek.

tatuaż

Uśmiech

- Najważniejsze jest pozytywne nastawienie do życia. Kiedy widzę tatuaż „smile” na kobiecym ciele od razu rozumiem jego optymistyczny przekaz. Posiadaczka takiego tatuażu na pewno kocha się śmiać i nigdy nie traci dobrego humoru. Idealnie – tłumaczy Radek.

tatuaż

Marzycielka

- Uważam, że każdy człowiek powinien posiadać marzenia, by mieć do czego dążyć. Sam stawiam sobie cele i robię wszystko, by spełniać swoje pragnienia. To one napędzają nas do życia. Dlatego tatuaż ze słowem „dreamer” na kobiecym ciele wydaje mi się tak bardzo pociągający – wyjaśnia Rafał.

tatuaż

Wierzyć

- Dla niektórych to słowo jest banalne, dla mnie nie. Moim zdaniem ten wyraz najlepiej podkreśla i wyraża optymizm, który siedzi w człowieku. „Wierzyć”, czyli nie poddawać się mimo przeciwności losu. Moja kobieta ma wytatuowane na żebrach „believe” i sądzę, że wygląda to wyjątkowo seksownie – uważa Michał.

tatuaż

Wolna

- Przejrzałem w Sieci kilka jednowyrazowych tatuaży i ten z napisem „free” na kobiecej dłoni wydał mi się najseksowniejszy. Kobieta, która ponad wszystko ceni sobie swobodę i wolność, to niewiarygodnie zmysłowa kombinacja – śmieje się Mariusz.

tatuaż

Namiętność

- Seksowny tatuaż kobiecy? Od razu przyszło mi do głowy słowo „passion”, namiętność. Uwielbiam, gdy kobiety są zmysłowe. Z nimi nigdy nie jest nudno – mówi Patryk.

tatuaż

Raj

- Każdy facet chce czuć się ze swoją dziewczyną jak w niebie. Obietnica raju zawarta w tatuażu wydaje mi się wyjątkowo kusząca – argumentuje Piotr.

Komentarze (19)

Ocena: 4.16 / 5
Anonim (Ocena: 1) 07.12.2014 14:27
gowno kupa kał
odpowiedz
xdee (Ocena: 5) 06.12.2014 15:50
ja mam imie narzeczonego na nadgarstku,zrobilam tatuaz jak mialam 16 lat i teraz mam 18 i jestem zadowolona,jeszcze planuje zrobic powyzej miejsca intymnego,ale kazdy ma indywidualne upodobania,ja chce zeby sie podobalo narzeczonemu wiec jesli mu sie podoba to jest ok :)
zobacz odpowiedzi (1)
Pato (Ocena: 1) 06.12.2014 15:30
co to za gówno?
zobacz odpowiedzi (1)
facet (Ocena: 1) 06.12.2014 15:18
nie idźcie ta drogą
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2014 12:49
Uwielbiam duże dziary (pokrywające dużą powierzchnię ciała) jak u kobiet i mężczyzn...a jeśli komuś podobają się takie małe oklepane pierdółki to cóż od nich sprawa, nie potępiam, nie oceniam. Każdy może nosić co mu się podoba.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo