Do niedawna nazywali ją TRĘDOWATĄ, dzisiaj ma twarz modelki!

To prawdziwy cud, że udało jej się tak zmienić.
Do niedawna nazywali ją TRĘDOWATĄ, dzisiaj ma twarz modelki!
28.11.2014

Na naszych łamach gościło już wiele młodych dziewcząt, które postanowiły zawalczyć ze swoim największym kompleksem. Trądzik potrafi zrównać nasze poczucie własnej wartości z ziemią. Nabrzmiałe, czerwone i przemieszczające się zmiany skórne są obiektem drwin rówieśników, mogą na trwałe zmienić naszą twarz, a w rezultacie doprowadzić nawet do depresji i zamknięcia się przed światem. To nie tylko choroba skóry, ale i duszy.

Prezentowaliśmy wiele spektakularnych przemian, ale chyba żadna z nich nie może równać się z transformacją tej dziewczyny. Użytkowniczka Tumblr`a o pseudonimie Lumpy Face (twarz pokryta grudkami) od marca pokazywała na swoim blogu poważne problemy skórne, a później także efekty leczenia. Przez pół roku przyjmowała izotretynoinę – związek ten okazuje się skuteczny nawet w najcięższych przypadkach.

Dzięki opublikowanym przez nią zdjęciom, możemy na własne oczy przekonać się, że w takich sytuacjach nie wolno załamywać rąk. Cud naprawdę jest możliwy, a ona jest tego najlepszym przykładem. Jeszcze kilka miesięcy temu nazywano ją „trędowatą”, a dzisiaj z powodzeniem mogłaby zostać modelką!

Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku

Komentarze (24)

Ocena: 4.71 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2014 16:35
Piekna !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 02.12.2014 16:06
Brałam pochodną witaminy A, wszystko super przez rok po zakonczeniu kuracji, a potem znowu... mnóstwo zaskórników i pryszczu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2014 14:44
Chyba wam płaca producenci tego leku bo już kolejny raz go zachwalacie. A to nie jest jakieś cud lekarstwo na trądzik. Po pierwsze nie koniecznie do końca wyleczy a potem i tak trądzik wraca. Kolejny mit, że to jest cud lekarstwo ale ma okropne skutki uboczne. Nie ma takich starszych. Większość ludzi ma tylko wyschnięte usta. Jednak jak na razie nic lepszego nie wymyślono.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2014 14:03
Jest naprawdę śliczną kobietą gratuluje jej że wygrała walkę z trądzikiem zazdroszczę i mam nadzieje ze kiedyś i mi się uda mieć piękną cerę!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2014 12:54
wspolczuje miec taki tradzik rozowaty chyba jak sie nie myle ja dostaje 10 pryszczy na twarzy , to zaraz szału dostaje ... i nie wiem jak zwalczyc
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo