TEST: Co BRWI mówią o Tobie?

Porównaj ich kształt z obrazkami i poznaj prawdę o sobie!
TEST: Co BRWI mówią o Tobie?
26.11.2014

Przez lata brwi były przez nas niedoceniane. Nie zastanawiałyśmy się, jaki kształt najlepiej do nas pasuje i współgra z ogólnym wizerunkiem. Zbędnych włosków pozbywałyśmy się na chybił trafił. Raz były zbyt cienkie, innym razem zbyt grube, półokrągłe, proste. Dzisiaj przykładamy do tego tematu nieco większą wagę, ale wciąż wiele kobiet nie potrafi ich ujarzmić.

Czas nadrobić zaległości, bo niepozorne brwi wpływają na pozostałe elementy naszego wyglądu. Zmieniają wyraz twarzy, wpływają na proporcje, a wraz z ich kształtem – zmienia się postrzeganie nas przez innych. Choć może to zabrzmieć zaskakująco, z linii włosków tuż nad oczami możliwe jest także odczytanie charakteru ich właścicielki!

Nie wierzysz? Przyjrzyj się kształtowi swoich brwi i porównaj go z kolejnymi rysunkami. Każdy z nich opatrzony jest indywidualną charakterystyką. Zdziwisz się, jak wiele można z nich wyczytać...

brwi

Jesteś kobietą o bardzo mocnym charakterze. Wciąż powtarzasz, że doceniasz rozwiązania kompromisowe, ale pod warunkiem, że... są po Twojej myśli. Stwarzasz wrażenie dyktatorki, która wszystko wie najlepiej. Wiele wskazuje na to, że to tylko poza. Stanowczością próbujesz przykryć wszystkie smutne doświadczenia z przeszłości. Posiadasz analityczny umysł, który pozwoli na osiągnięcie sukcesu zawodowego.

brwi

Trudno o bardziej niepewną istotę. W głębi duszy marzysz o tym, aby się wyróżnić, ale ostatecznie stawiasz na sprawdzone rozwiązania. Powoli stajesz się niewidoczna dla otoczenia, chociaż wcale nie współgra to z Twoim prawdziwym charakterem. W rzeczywistości masz sporo do powiedzenia, lubisz ludzi i chcesz być przez nich doceniana, ale ostatecznie niewiele z tego wychodzi.

brwi

Twój wizerunek doskonale współgra z Twoją prawdziwą naturą. Jesteś potulna, cicha i do bólu sympatyczna. Niektórzy mogą uznać, że brakuje Ci wyrazu, ale większość darzy Cię bardzo pozytywnymi emocjami. Przez to czasami zapominasz o sobie, bo jesteś na każde zawołanie rodziny i przyjaciół. Na dłuższą metę nie da się tak funkcjonować, więc prędzej czy później zapragniesz zerwać z tym grzecznym wizerunkiem.

brwi

Jeśli kompleksy miałyby własną twarz, to byłoby to Twoje oblicze. Stwarzasz zupełnie odwrotne wrażenie – wszędzie Cię pełno, jesteś towarzyska, pewna siebie i szalona, ale to tylko poza. Nie do końca akceptujesz własny wizerunek, wątpisz w swoją wartość, czujesz się gorsza. Chyba czas popracować nad szczerymi relacjami z ludźmi. Potrzebujesz prawdziwych przyjaciół, a nie tylko znajomych, którzy jednego dnia są, a drugiego znikają.

brwi

Obraz emocjonalnej nędzy i rozpaczy. Masz wszelkie warunki do tego, by uchodzić za atrakcyjną i wartościową, ale robisz wszystko, by było odwrotnie. Brakuje Ci pomysłu na siebie, a to skutkuje zupełnie przypadkowymi wyborami. Niestety, większość z nich kończy się porażką. Nie potrafisz przegrywać, więc jeszcze bardziej zamykasz się w sobie i nie wierzysz, że kiedyś może być lepiej. Uwierz – może, ale to wymaga ustalenia strategii każdego kolejnego kroku.

brwi

Zamiast zająć się wreszcie własnymi sprawami, wciąż rozwiązujesz problemy innych. Dla swoich najbliższych jesteś największą powierniczką, co z czasem zacznie Cię przerastać. Moment eksplozji i wykrzyczenia „dajcie mi wreszcie święty spokój!” to tylko kwestia czasu. Być może stracisz niektórych z nich, ale odzyskasz siebie. Jesteś wyjątkowo ciepłą i zaradną kobietą, której pisane jest szczęście w każdej dziedzinie życia. Wystarczy po to sięgnąć.

brwi

Trudno powiedzieć, kim tak naprawdę jesteś. Przez całe życie miotasz się pomiędzy własnymi marzeniami, a oczekiwaniami otoczenia. Potrafisz być do bólu słodka, ale wrogów najchętniej zmiotłabyś z powierzchni ziemi. Potrafisz myśleć, ale czasami lenistwo bierze górę. Potrzebujesz wyciszenia. Nie możesz dłużej obawiać się swoich ambicji i czekać, aż manna spadnie z nieba. Czas na jasny cel i uparte dążenie do niego. Nie będzie łatwo, ale nagroda warta jest poświęceń.

Komentarze (16)

Ocena: 4.25 / 5
anonim (Ocena: 5) 30.11.2014 21:09
hahaha co za kształty. Nawet nie znalazłam swoich brwi xd ha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2014 00:00
to są szablony...
odpowiedz
studenciak (Ocena: 5) 27.11.2014 18:43
co za bzdury xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 27.11.2014 08:36
Kto ma takie brwi dziwne??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2014 00:12
ale bzdury
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo