Dyskretne tatuaże W USZACH: Wyglądają naprawdę ślicznie! (Foto-inspiracje)

Odważyłabyś się wytatuować małżowinę uszną?
Dyskretne tatuaże W USZACH: Wyglądają naprawdę ślicznie! (Foto-inspiracje)
14.10.2014

Jeszcze kilkanaście, a już na pewno kilkadziesiąt lat temu tatuaże kojarzone były bardzo negatywnie. Niewtajemniczeni postrzegali trwałe wzory na ciele jako oznakę przynależności do groźnej subkultury lub świata przestępczego. Nic w tym dziwnego, „dziarali się” zazwyczaj ludzie spod ciemnej gwiazdy, a na salonach tatuaży zwyczajnie nie widywano. Wiele się w tej kwestii zmieniło – dzisiaj to taka sama ozdoba, jak każda inna. Świadczy o osobowości i wyczuciu stylu, a nie groźnej naturze.

Doszło do sytuacji, kiedy tatuaże nie tylko nie wzbudzają sensacji, ale często pozostają wręcz niezauważone. Nikogo już nie dziwi widok eleganckiej kobiety z fantazyjnym rysunkiem na skórze, choć nie każda z nas jest gotowa na takie wyzwanie. Świetnym wyjściem dla niezdecydowanych może być rozwiązanie pośrednie – mały tatuaż w nie do końca widocznym miejscu.

W ostatnich miesiącach furorę robią tatuaże wykonane wewnątrz małżowiny usznej. To minimalistyczne i subtelne wzory, które w przypadku kobiet mogą zostać łatwo ukryte pod długimi włosami. W niektórych przypadkach zastępują kolczyki. Co powiecie na taką ozdobę?

Tatuaż w uchu
Tatuaż w uchu
Tatuaż w uchu
Tatuaż w uchu
Tatuaż w uchu
Tatuaż w uchu
Tatuaż w uchu
Tatuaż w uchu
Tatuaż w uchu
Tatuaż w uchu

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
mam z ciebie beke (Ocena: 5) 31.07.2015 00:49
Moim zdaniem ten tatuaz wyglada fajnie i chyba tez sobie taki zrobie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2014 03:45
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2014 13:54
Nie są śliczne serio myślałam. , że naprawdę ładne , a wyglądają jakby przedszkolak nabazgrał .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2014 21:19
"coś Ci wpadło do ucha! A nie... sorry..." tak to widzę ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2014 16:34
wyglądają na brudne, a są świeże... a co dopiero, gdy tatuaż po latach się "rozmyje"? dramat
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie