Czy faceci lubią małe piersi?

TAK! Oto 30 przekonujących powodów, dlaczego skromny biust to błogosławieństwo, a nie powód do wstydu.
Czy faceci lubią małe piersi?
14.10.2014

Podejrzewam, że pierwsze, co przyjdzie Wam do głowy, to coś w stylu „I kto to mówi?!”. Rozumiem, gatunek męski powinien być ostatnim, który wypowiada się na temat kobiecych piersi. W końcu to przez nas popadacie w kompleksy. To faceci wciąż rozwodzą się o „cyckach”, „balonach” i „zderzakach”, dając Wam do zrozumienia, że jeśli natura nie okazała się zbyt hojna, to powinnyście się schować w ciemnym kącie i odkładać pieniądze na zabieg. Same też nie jesteście bez winy.

Od najmłodszych lat wmawiacie sobie, że o Waszej kobiecości i seksapilu nie świadczy inteligencja, odwaga czy sposób bycia, ale wypełnienie stanika. To nie bierze się z powietrza, ale kto by pomyślał, że jesteście aż tak mało asertywne... Fakt, atmosfera wokół damskich krągłości jest wyjątkowo napięta. To jednak nie powód by popadać w czarną rozpacz i patrzeć na siebie wyłącznie przez pryzmat rozmiaru miseczki biustonosza!

Piersi naprawdę są przereklamowane. To, że wciąż się o nich mówi, a w mediach dominują silikony, nie świadczy o tym, że bez zderzaka w stylu Pameli Anderson nic nie znaczysz. Każdy facet z głową na karku uczciwie przyzna, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dlaczego jest dobrze, chociaż wydaje Ci się, że gorzej być nie może?

biust

1. Nikt nie będzie Cię podejrzewał o ich powiększenie. Piersi kompaktowych wymiarów nie mogą być przecież dziełem chirurga, bo jeśli kobieta decyduje się na zabieg, to raczej nie po to, by wszczepić sobie takie skromne implanty.

2. Wyglądasz zdecydowanie młodziej od właścicielek potężnych biustów. Co z tego, że już dawno skończyłaś liceum, skoro wciąż zachowałaś figurę nastolatki? Z tego można się tylko cieszyć.

3. Możesz swobodnie oddawać się wszelkim aktywnościom fizycznym. Nawet bieganie Ci nie straszne, bo niewielkie piersi aż tak nie ciążą, a na dodatek radzą sobie z grawitacją.

4. Podobnie w przypadku ćwiczeń w parach, jeśli wiesz, co mam na myśli... Twój partner na pewno doceni fakt, że niezależnie od pozycji, jego zęby pozostaną nietknięte, a chwila czułości nie zakończy się podbitymi oczami.

5. Twój biustonosz wygląda jak stanik, a nie torba podróżna lub pokrowiec na kapelusz.

biust

6. Przyciągasz do siebie inteligentnych i zaradnych facetów. Już dawno udowodniono, że jeśli mężczyzna jest fanem wielkich piersi, to zazwyczaj niewiele ma w głowie.

7. Możesz być pewna, że jeśli ktoś stara się o Twoje względy, to dostrzegł w Tobie coś więcej, niż tylko tkankę skórną i tłuszczową wypełniającą biustonosz. Seksowna jesteś cała Ty, a nie tylko Twoje krągłości.

8. Rozmówcy płci przeciwnej łatwiej koncentrują się na Twoich oczach i słowach, zamiast skupiać całą swoją uwagę na tym, co zdecydowanie poniżej głowy.

9. Nie jesteś zmuszona do tego, by więzić swoje piersi w staniku. Jeśli tylko masz ochotę na odrobinę wolności, to nic nie stoi na przeszkodzie, by w ogóle zrezygnować z tej części garderoby.

10. Starość i grawitacja obchodzą się z Tobą wyjątkowo łagodnie. Nie grozi Ci, że za kilkadziesiąt lat biust gwałtownie zmieni swoje położenie. Może stracić na jędrności, co jest zupełnie naturalne, ale raczej nie znajdziesz go w okolicach pępka.

biust

11. Dzięki bieliźnie typu push-up możesz się pochwalić równie imponującym dekoltem, bez potrzeby dźwigania na sobie dodatkowych kilogramów. Małe piersi wystarczy wymodelować, duże trzeba jeszcze ujarzmić.

12. Nie musisz wykonywać dziwnych gestów w czasie zakładania bielizny. Właścicielki pokaźnych biustów dobrze wiedzą, co to znaczy ściąganie piersi z okolicy pleców.

13. Łatwiej zadbać Ci o zdrowie. Im mniej tkanki wypełniającej stanik, tym łatwiej zauważyć wszelkie nieprawidłowości. Własnoręczne badanie piersi pozwala na szybkie wykrycie, jeśli coś jest nie tak.

14. Do wieczorowych kreacji możesz zakładać biustonosz bez ramiączek, nie ryzykując, że w najmniej oczekiwanym momencie jego zawartość wydostanie się na światło dzienne.

15. Twój partner ma ułatwione zadanie, bo Twoje piersi są zdecydowanie bardziej czułe na dotyk.

biust

16. Po całym dniu noszenia biustonosza, nie musisz martwić się o nieestetycznie odciśnięte na skórzeramiączka.

17. O wiele trudniej będzie Ci powiedzieć, że nie masz się w co ubrać. Moda opiera się na klientkach standardowych rozmiarów, więc zawsze dobierzesz coś odpowiedniego dla Twojej sylwetki. Właścicielki pokaźnych krągłości nie mają tak łatwo.

18. Możesz spać nago, nie obawiając się, że w czasie przewracania się z boku na bok jedna pierś gwałtownie zmieni położenie względem drugiej. Wygodnie i bezpiecznie.

19. W okresie dorastania nie jesteś narażona na bezwstydne spojrzenia niedojrzałych rówieśników, którzy czerpią ogromną radość z komentowania „balonów” koleżanek.

20. Po urodzeniu dziecka Twoje piersi zwiększają swoją powierzchnię, ale Tobie to akurat niestraszne. Wciąż będą wyglądać normalnie.

biust

21. W czasie karmienia dziecka piersią nie będziesz musiała się obawiać, że przygnieciesz swoje maleństwo.

22. Na starość docenisz fakt, że nie musiałaś dźwigać ciężaru zawieszonego na klatce piersiowej. Istnieje o wiele mniejsze ryzyko, że będziesz pogarbioną staruszką z twarzą skierowaną ku ziemi. Spowodowane tym bóle kręgosłupa także Cię nie dotyczą.

23. Możesz sobie pozwolić na bieliznę, jaka tylko Ci się podoba. Właścicielki ogromnych biustów zazwyczaj mają ograniczony wybór, a jednym kryterium jest fakt, czy stanik pomieści ich krągłości.

24. Nikt nie będzie podejrzewał, że załatwiłaś coś wyłącznie na piękne oczy, a raczej – na wielki biust. Właścicielki piersi kompaktowych wymiarów postrzegane są jako bardziej kompetentne, a kiedy odnoszą sukces, nikt im nie zarzuca, że zahipnotyzowały krągłościami swojego przełożonego płci przeciwnej.

25. Mężczyźni dostrzegają Twoje piękne oczy, zmysłowe usta, wcięcie w talii, zgrabne pośladki i wiele innych szczegółów, które zazwyczaj przegrywają z pokaźnym „zderzakiem”.

biust

26. Kiedy się pochylasz, wyglądasz seksownie, a nie dziwnie, jak właścicielka wielkich piersi, które ciążą ku ziemi albo lądują gdzieś w okolicy brody.

27. Jesteś postrzegana jako kobieta subtelna. Zbyt hojnie obdarzone panie często kojarzą się z wulgarnością, nawet jeśli same specjalnie o to nie zabiegają. Nikt nie mówił, że świat jest sprawiedliwy.

28. Twoje ewentualne kompleksy na tym punkcie mogą sprawić, że zaczniesz o siebie jeszcze bardziej dbać. Skoro jedno nie zostało Ci dane, to nadrobisz w inny sposób.

29. Możesz wciąć udział w konkursie miss mokrego podkoszulka, bo Twoje piersi zawsze pozostają na miejscu, zamiast ulegać sile ciążenia.

30. Zbyt hojnie obdarzone kobiety zwyczajnie Ci tego zazdroszczą. Same mają dosyć stereotypowego postrzegania i ciężaru, który przyszło im dźwigać do końca swych dni.

Grzegorz Lawendowski

Polecane wideo

Komentarze (111)

Ocena: 4.7 / 5
efciaw (Ocena: 1) 01.08.2017 12:55
może trochę szacunku dla posiadaczek większego biustu. od kiedy duże piersi to "zderzak". najgorszy sposób żeby się dowartościować to cisnąć po innych. nie pozdrawiam.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 02.12.2015 14:55
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2015 19:37
Mi to jest obojętne czy kobieta ma małe cycuszki czy duże ;) ważne że jest co podotykać ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2015 22:05
Uważam, że małe piersi są super.
odpowiedz
yela (Ocena: 5) 19.12.2014 11:59
zdradzę Wam sekret: bust forte bs farmu bardzo pomaga na małe piersi ;))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie