Kobiety z WĄSAMI: Dlaczego doprowadzają się do takiego stanu?

Lenistwo czy akceptacja dla naturalności?
Kobiety z WĄSAMI: Dlaczego doprowadzają się do takiego stanu?
11.10.2014

Jeśli ta przypadłość wydaje Ci się zabawna, to znaczy, że nigdy nie miałaś podobnych problemów. Niestety, dla wielu kobiet zbędne owłosienie typu męskiego to największa życiowa zmora. Hirsutyzm spowodowany jest zachwianiem równowagi gospodarki hormonalnej. W efekcie włosy pojawiają się na kobiecych twarzach, klatkach piersiowych i plecach.

Współczesna medycyna, zwłaszcza estetyczna, umożliwia zapanowanie nad tą przypadłością, ale jak widać – nie wszystkie z nas uznają to za konieczne. Wyraźny meszek pod nosem to efekt lenistwa, albo... pełnej akceptacji dla swojego wizerunku. Trudno w to uwierzyć, ale niektóre panie wolą postawić na naturalność, niż cierpieć u kosmetyczki.

Te zdjęcia nie pozostawiają jednak wątpliwości, że lepiej zainwestować w profesjonalną depilację woskiem lub laserem, niż wzbudzać niezdrową sensację...

Kobieta z wąsami
Kobieta z wąsami
Kobieta z wąsami

Nawet ikonie stylu, jak Zooey Deschanel, zdarzają się wpadki

Kobieta z wąsami

Córka Madonny, Lourdes, musiała zmierzyć się z krytyką, kiedy pojawiła się publicznie w takim stanie. Zobaczcie także bardziej anonimowe przykłady...

Kobieta z wąsami
Kobieta z wąsami
Kobieta z wąsami
Kobieta z wąsami
Kobieta z wąsami
Kobieta z wąsami

Komentarze (31)

Ocena: 4.32 / 5
gość (Ocena: 5) 18.02.2017 18:30
.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 21.03.2015 22:22
Żałosne.... To nie jest lenistwo. Ani akceptacja. To straszna choroba, cała psychika kobiety przytym siada. Wiem o tym dobrze, bo sama cierpie na hirsutyzm. Tak, to prawda że mamy depilacje laserową, specjalne kremy na receptę itd. Ale koszta też są tego straszne i nie każdą kobietę cierpiącą na hirsutyzm będzie na to stać... Więc przestańcie się tych biedaczek czepiać, na niektóre choroby nie mamy wpływu, nie zawsze mamy pieniądze na leczenie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2014 23:04
Obrzydliwe po prostu
odpowiedz
Gall (Ocena: 3) 12.10.2014 22:03
Przestańcie opowiadac farmazony o lenistwie. Typ urody, sklonności genetyczne i przede wszystkim HORMONY!!! Nadmierne owłosienie to HISTURYZM, leczenie - tabletki hormonalne. Przestańcie robić z igły widły. Owszem, szybka depilacja (odrost zalezy od kilku czynników). Jeżeli ktoś lubi się takim, jaki jest, to super. Tolerancja naszego narodu - powalająca.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 12.10.2014 19:21
po prostu zaakceptowały siebie. duże jest o tym mówione. polubiły to i nie przejmują się. a jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy i tyle.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo