Nigdy nie miała chłopaka z powodu swojego wielkiego nosa. Zoperowała go i...

...jest zupełnie inną osobą! Nie tylko na zewnątrz.
Nigdy nie miała chłopaka z powodu swojego wielkiego nosa. Zoperowała go i...
23.09.2014

Co zrobić w sytuacji, kiedy dostrzegamy wyraźny mankament w wyglądzie bliskiej nam osoby? Czy należy zaprzeczać i pocieszać, chociaż ona sama zdaje sobie z niego sprawę? Historia tej dziewczyny udowadnia, że bagatelizowanie problemu kompletnie nic nie daje. Czasami lepszym rozwiązaniem jest pomoc w pozbyciu się kompleksu. Fiona Todd od zawsze miała problem ze swoim odbiciem w lustrze. Najpierw widziała niezgrabny nos, a dopiero później całą resztę. Przez lata to wrażenie zyskiwało na sile. 

Zwłaszcza od momentu, kiedy rówieśnicy zaczęli wytykać ją palcami i bezlitośnie się z niej nabijać. Już w wieku 12 lat przeżywała traumę przed każdym wyjściem do szkoły. Wiedziała, że znowu usłyszy uwagi dotyczące jej wyglądu. Równocześnie miała pełne wsparcie rodziny i przyjaciół, którzy uważali, że problemu nie ma, a jej nos wcale się nie wyróżnia. Tak skrajne reakcje doprowadziły do tego, że dzisiaj ma 22 lata, nigdy nie miała chłopaka i czuje się źle sama ze sobą. Jak twierdzi, kiedy kogoś poznaje, natychmiast zaczyna się zastanawiać, czy druga strona już zauważyła jej problem. To skutkuje brakiem pewności siebie i wycofaniem.

Dwa miesiące temu, wbrew radom najbliższych, zdecydowała się na operacyjną korekcję nosa. Choć na ostateczny efekt trzeba jeszcze chwilę poczekać, już dzisiaj czuje się zupełnie inaczej. Jak twierdzi, pierwszy raz w życiu dopuszcza do myśli, że może się komuś spodobać. Różnica jest widoczna gołym okiem!

korekcja nosa

Efekt po ściągnięciu opatrunku

korekcja nosa

Nos po 2 miesiącach od zabiegu

korekcja nosa

Drobna korekta zupełnie zmieniła jej wyraz twarzy, a także dodała pewności siebie

korekcja nosa

Różnicy trudno nie zauważyć!

korekcja nosa

Zakompleksiona 22-latka przed operacją

korekcja nosa

Przez 10 lat nos dziewczyny był obiektem drwin rówieśników

korekcja nosa

Wbrew najbliższym zdecydowała się coś z tym zrobić...

korekcja nosa

22-latka tuż po operacji

Polecane wideo

Komentarze (71)
Ocena: 4.65 / 5
Maja (Ocena: 5) 31.07.2015 12:51
Co za bzdury... Moja koleżanka ma taki nos, kolejna ma gorszy... mają fajnych facetów. Są otwarte i wysportowane, ich faceci są z nimi na dobre i złe. A Ja mam mniejszy nos i jestem sama, bo mój były czepiał się że przytyłam. Tak to jest jak patrzy się wyłącznie na wygląd! Znam też niezbyt ładną dziewczynę z nadwagą, po wypadku jej chłopak zajmuje się nią i spędza z nią czas a jest przystojny. I wygląd nie ma tu nic do rzeczy chyba że dla cwaniaków lub dziewczyn które z byle powodu kogoś zostawiają bo sami się nie akceptują i szukają piękna zewnętrznego u innych.
odpowiedz
KateQ (Ocena: 5) 21.11.2014 15:43
To nie jest photoshop, tylko symulacja. Program pokazuje pacjentce, jak będzie wyglądała "po". Nie jest zatem realny efekt operacji.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2014 10:57
hmm zastanawiające jest ostatnie zdjęcie, układ włosów, odrosty makijaż jest identyczny, śmierdzi mi tutaj Photoshopem... :P
odpowiedz
monika (Ocena: 1) 28.09.2014 18:06
trudno także nie zauważyć, że to photoshop :) nie wysililiście się.
odpowiedz
kithy (Ocena: 5) 28.09.2014 17:11
ja mam garbaty nos (i za bardzo go nie lubię) ale chłopakom jakoś nigdy nie przeszkadzał, a mój narzeczony wręcz nie zgadza się na operację.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie