20-latka nie znosiła swojego nosa. Wreszcie trafiła pod nóż i...

Wydatny nos był źródłem wielu nieprzyjemności. Czy teraz wygląda lepiej?
20-latka nie znosiła swojego nosa. Wreszcie trafiła pod nóż i...
11.09.2014

Mówi się, że najlepszym sposobem na walkę z kompleksami jest ich zaakceptowanie. Jeśli to możliwe, rzeczywiście warto zmienić swoje nastawienie. Czasami jednak jest to wyjątkowo trudne. Kiedy mankament urody jest ewidentny i musimy się z nim mierzyć przy każdym spojrzeniu w lustro, wtedy wmawianie sobie, że problemu nie ma, może nie wystarczyć. Jessica Leigh od zawsze widziała najpierw nos, a dopiero później resztę swojego oblicza. Dla niej to nie nos, ale „kaczy dziób”.

Młoda Brytyjka od najmłodszych lat oceniała się bardzo krytycznie. Dużą rolę odegrali rówieśnicy, którzy często i w bardzo niewybredny sposób komentowali jej wygląd. Nawet po ukończeniu liceum często wytykano jej niezbyt zgrabny nos. Chociaż marzyła o karierze modelki i miała ku temu wszelkie predyspozycje, ten jeden szczegół zaważył na jej przyszłości. Była zupełnie pozbawiona pewności siebie.

Mimo wszystko, nie myślała o tym, by pozbyć się problemu na stole operacyjnym. Do tego skłoniły ją coraz większe problemy z oddychaniem. Krzywa przegroda nosowa zaczęła uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Przy okazji zabiegu, 20-latka zdecydowała się zmienić jego kształt. Jak to się skończyło? Postępami Jessica pochwaliła się na Instagramie.

operacja nosa

Nos przed operacją

operacja nosa

Nos przed operacją

operacja nosa

Na chwilę przed zabiegiem...

operacja nosa

I tuż po nim!

operacja nosa

Jessica szybko doszła do siebie i pokazała światu swoje nowe oblicze...

operacja nosa

Mały, zgrabny nosek, o którym zawsze marzyła

operacja nosa

Na zdjęciu z narzeczonym, który oświadczył jej się tydzień przed operacją

operacja nosa

Nowy kształt nosa zupełnie zmienił jej wyraz twarzy, a także nastawienie do życia. Było warto?

Polecane wideo

Komentarze (64)
Ocena: 4.86 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2016 13:58
no i bardzo dobrze, że się zdecydowała, ja też byłam na operacji u dra Piotra Osucha tylko, że u mnie to była operacja piersi. Zawsze z ich powodu miałam bardzo duży kompleks, bo były za duże, ale dr Piotr je zmniejszył, co wymagało nie lada umiejętności. Dzięki niemu na nowo cieszę się życiem i nie uważam, żeby operacje plastyczne były czymś złym.
odpowiedz
Os (Ocena: 5) 01.01.2016 16:18
Pięknie ! dobrze,że zoperowała :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2015 21:37
miała piękny, prosty nos! moim zdaniem zadarte nosy są mniej atrakcyjne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2015 17:23
ja miałam duży i garbaty nos, więc w końcu się zdecydowałam na to, żeby go zoperować. Powiem wam, że to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam, bo dr Osuch zrobił mi bardzo ładny nosek.
odpowiedz
Olky (Ocena: 5) 19.09.2014 11:50
Kolor oczu też jej zoperowali ? :DDD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie