Wstydzisz się swoich wystających dziąseł? Teraz możesz je ukryć!

Prosty, tani i w pełni bezpieczny zabieg. Zobaczcie jego efekty.
Wstydzisz się swoich wystających dziąseł? Teraz możesz je ukryć!
07.08.2014

O tej przypadłości rzadko się mówi, a to coraz popularniejszy kobiecy kompleks. Wiele z nas boi się uśmiechać. Nawet jeśli jesteśmy właścicielkami zdrowych, białych i prostych zębów, często nie czujemy się pewnie. Wszystko przez specyficzną budowę szczęki i ust, która sprawia, że nawet delikatne otwarcie odsłania sporą część naszych dziąseł. Specjaliści nazywają ten defekt uśmiechem dziąsłowym. Mamy z nim do czynienia wtedy, kiedy dziąsła odsłaniają się na przynajmniej 3 milimetry powyżej linii zębów. Jedni nie widzą w tym problemu, inni nie potrafią się z tym pogodzić.

Do tej pory jedynym sposobem na ukrycie dziąseł był skomplikowany zabieg chirurgiczny. Nie dość, że bolesny, to na dodatek bardzo drogi – w zagranicznych klinikach to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Sporo, jak na taki szczegół. Jeśli masz z tym problem, już nie musisz brać kredytu, by pozbyć się kompleksu. Z pomocą przychodzi botoks. Wystarczy kilka minut i kilkaset złotych, by znowu uśmiechać się bez obaw.

Wykonuje go coraz więcej polskich gabinetów medycyny estetycznej. Zabieg polega ma wstrzyknięciu botoksu w mięśnie okrężne ust znajdujące się tuż przy górnej wardze, co prowadzi do ich powiększenia, a tym samym zakrycia zbyt widocznych dziąseł. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się przez pół roku. Zobaczcie efekty!

Uśmiech dziąsłowy

Specjaliści twierdzą, że idealny uśmiech odsłania maksymalnie 2 mm dziąseł powyżej linii zębów. Temu sporo brakuje...

Uśmiech dziąsłowy

Wystarczył zastrzyk z botoksu, by mięśnie otaczające usta znacznie się powiększyły i ukryły defekt!

Uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy
Uśmiech dziąsłowy

Komentarze (12)

Ocena: 4.83 / 5
Angela (Ocena: 5) 04.09.2014 09:20
Mnie z kolei ortodonta polecił usunięcie dwóch czwórek (będę zakładać stały aparat na zęby). Mówił , że zmniejszy to przedni łuk i może obniżyć dodatkowo górną wargę.. Jakoś mnie nie przekonuje ten sposób.. Może i by pomogło, ale czy usuwać dwa zdrowe zęby specjalnie dlatego? Znacie jakiekolwiek sposoby, które nie niosłyby dużej szkody? Podajcie nazwy takich zabiegów, jak możecie :) Botox wcale mnie nie przekonuje.
odpowiedz
Roksa (Ocena: 5) 10.08.2014 18:55
Szczerze to nie wyobrażam sobie wstrzyknięcia botoksu w usta tylko po to aby zmniejszyć te dziąsła , też niestety mam taki uśmiech ale jakoś z tym daje rade życ :)
odpowiedz
olaaa (Ocena: 5) 07.08.2014 19:48
Wydaje mi się, że te uśmiechy są różnych osób. Dentyści oferują też coś takiego jak conturing bodajże. Polega to, na laserowym usunięcia części dziąsła. Strasznie to brzmi ale nie jest to taki okropny zabieg. Nie ma za dużo informacji o tym w internecie :) Najlepiej zapytać się jakiegoś dobrego lekarza.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2014 15:04
tzw gabi smile
zobacz odpowiedzi (1)
iga (Ocena: 5) 07.08.2014 13:29
Pierwszy raz czytam/slysze, ze po wstrzyknieciu botoxu efekt jest natychmiastowy. Zawsze informują, ze botox "chwyta" do 2 tygodni...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo