Profesjonalne oczyszczanie porów w domu

Nieestetyczne, czarne kropki szpecą twoją twarz i marzysz, aby twoja skóra wyglądała jak po komputerowym retuszu? Koniecznie zainwestuj w elektryczne urządzenie do oczyszczania porów i ciesz się czystą, promienną cerą!
Profesjonalne oczyszczanie porów w domu
14.01.2009

Pory to ujścia gruczołów łojowych, które zawsze są otwarte. Jeśli twoja skóra produkuje zbyt dużo łoju lub ujścia gruczołów są zanieczyszczone, dochodzi do ich zatykania się, a w konsekwencji do powstawania zaskórników. Ich usunięcie wymaga cierpliwości i czasu, ale jest możliwe, szczególnie jeśli użyjesz elektronicznego urządzenia do oczyszczania porów firmy Panasonic.

Na czym polega jego działanie?

Stosowanie tego urządzenia przynosi najlepsze efekty, gdy pory skóry są otwarte, dlatego producent zaleca przeprowadzanie zabiegu oczyszczania cery podczas gorącej kąpieli. Dodatkową parę rozpyla samo urządzenie, umożliwiając idealne zespolenie ze skórą. Oprócz tego, produkt ten wyposażono w odwracalną końcówkę ssącą, która umożliwia dostęp do trudnych obszarów skóry (np. na brodzie lub wokół skrzydełek nosa) oraz system ładowania indukcyjnego, który pozwala na korzystanie z urządzenia podczas kąpieli.

Jak go stosować?

Krok 1. Przeprowadź dokładny demakijaż i starannie osusz skórę.

Krok 2. Wlej wodę do pojemnika do tego przeznaczonego.

Krok 3. Powoli przesuwaj urządzenie po całej twarzy.

Krok 4. Na koniec przepłucz twarz i zastosuj krem nawilżający.

Nasza opinia:

Urządzenie fantastycznie oczyszcza twarz, zamykając pory i wygładzając powierzchnię skóry. W tym wypadku wysoka cena (ok. 140 zł) z pewnością idzie w parze z wysoką jakością!

Polecane wideo

Komentarze (90)
Ocena: 5 / 5
Magda (Ocena: 5) 09.05.2017 10:09
Produktem swietnie oczyszczajacym i zamykajacym pory oraz redukujacym wydzielane sebum jest masta myjaca z bieledny-carbo detox. Po niej mam cere odwiezona, promienna oraz odzywiona.
odpowiedz
HEHE (Ocena: 5) 20.05.2013 18:01
Baba napisała artykuł. Nie pisząc o czym tak naprawdę pisze. Do garów!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2010 23:58
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2010 19:58
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2009 12:19
Jakość musi kosztować a nie wydaje mi się żeby 140 zł to była jakaś wygurowana cena.Urządzenie nie jest jednorazowe tak więc 140 zł to mało.Z kosmetyczką trzeba się umawiać a takie cacko zawsze masz pod ręką i urzywasz kiedy chcesz.Płacisz raz a urządzenie Ci służy.Napewno kupię.Trzeba w siebie inwestować :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie