Przyłóż palec do twarzy i sprawdź, czy... jesteś piękna! (Wszyscy to robią)

Świat oszalał na punkcie „testu na piękno”.
Przyłóż palec do twarzy i sprawdź, czy... jesteś piękna! (Wszyscy to robią)
04.06.2014

Wydaje się, że uroda to coś tak subiektywnego w odbiorze, że trudno stworzyć wzór czy algorytm, który by ją określał. Próbowano wielokrotnie, wyznaczając idealne odległości pomiędzy oczami, oczami i nosem, nosem i ustami, przekątną twarzy, proporcje jej poszczególnych elementów itd. Efekt? Każdemu wciąż podoba się co innego. Symetria i geometria, nawet jeśli się sprawdzają, to chyba tylko w teorii. A jednak, świat oszalał na punkcie nowego „testu na piękno”.

Wszystko wskazuje na to, że trend zapoczątkowano w Chinach i to zaledwie kilka dni temu. W Internecie czas i odległość to jednak pojęcia mało istotne, więc błyskawicznie dotarł i do nas. Możemy się spodziewać, że modzie ulegną także celebryci, bo w Państwie Środka znane postaci masowo wrzucają podobne zdjęcia do sieci. Na fotografiach widzimy twarz ich autorów oraz charakterystycznie przyłożony do nich palec. Gest ten przypomina próbę uciszenia kogoś.

Nie o ciszę tu jednak chodzi. Okazuje się, że niewinny palec potrafi określić, czy jesteśmy atrakcyjni, czy może jednak powinniśmy się zacząć o siebie martwić...

Na kolejnych podstronach pokazujemy przykładowe zdjęcia dziewczyn oraz wyjaśniamy, w jaki sposób oszacować swoją atrakcyjność. Czytajcie uważnie!

test na piękno

Wynik testu: PIĘKNA

test na piękno

Wynik testu: BRZYDKA

test na piękno

Wynik testu: PIĘKNA

test na piękno

Wynik testu: BRZYDKA

O co tak właściwie chodzi?

test na piękno

Test opiera się na zasadzie 3:1, którą bardzo często stosują chirurdzy plastyczni, by stworzyć idealny profil twarzyBroda, usta i czubek nosa powinny znajdować się na jednej linii, a co za tym idzie - palec ułożony w linii prostej musi dotykać wszystkich tych trzech elementów. W przeciwnym wypadku jesteśmy podobno mniej atrakcyjni. Sprawdźcie, co Wam wyszło!

Z dalszej części artykułu dowiecie się również, czy m.in. Angelina Jolie oraz Scarlett Johansson są według tego testu ładne. Będziecie zaskoczone!

test na piękno

Jennifer Lawrence oraz księżna Kate według testu są... brzydkie.

test na piękno

Angelina Jolie oraz Audrey Hepburn również według testu nie są pięknościami.

test na piękno

Lupita Nyong`o oraz Cara Delevingne

Wynik testu: PIĘKNE

 

test na piękno

Mila Kunis oraz Scarlett Johansson

Wynik testu: PIĘKNE

A co Wam wyszło w tym teście, Papilotki?

Komentarze (257)

Ocena: 3.91 / 5
IdiociDoOkoła (Ocena: 5) 23.03.2016 17:29
Nie wiem czy piszesz za darmo, czy tak kiepsko Wam płacą. Ale nie posiliłaś/łeś się o najdrobniejszą analizę zagadnienia. Ten artykuł nie zasługuje nawet na miano szmatławego.
odpowiedz
Meteora (Ocena: 5) 10.09.2014 19:09
Co za debilizm! Tak się sprawdza czy wszystko jest ok ze zgryzem, czy zgryz nie jest krzywy, a nie czy jest się pięknym, idioci!!
odpowiedz
Zuzka (Ocena: 5) 08.09.2014 22:35
a czy zobaczył ktoś na datę artykułu? CZERWIEC. myśleć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2014 20:03
Ale macie zapłon. To było w serwisach plotkarskich kilka miesięcy temu.
odpowiedz
anka (Ocena: 5) 08.09.2014 19:10
jestem piekna hahah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo