Ekstremalny piercing ust (To musiało boleć!)

Zdjęcia dla osób o mocnych nerwach. OHYDA!
Ekstremalny piercing ust (To musiało boleć!)
02.05.2014

Podobno człowiek jest istotą, która podświadomie unika jakiegokolwiek bólu. Potrafimy przewidywać konsekwencje swoich działań i jeśli ich efekt może być dla nas bolesny, wtedy natychmiast się z tego wycofujemy. Tyle w teorii, bo w praktyce nie brakuje osób, które z cierpienia czerpią radość życia. Wśród nich są także kobiety. Wcale nie takie słabe, strachliwe i wycofane, jak niektórym się wydaje. Coraz częściej można spotkać panie, które za nic mają własną wygodę i wszelkie konwenanse – żadne modyfikacje ciała nie są nam już obce.

Kobiety od lat goszczą w specjalistycznych salonach i na konwentach poświęconych upiększaniu ciała. Nie boimy się tatuowania i kolczykowania. Choćby miało dotyczyć wyjątkowo wrażliwych części ciała. Trudno wyobrazić sobie większy dyskomfort i ból, niż ten towarzyszący przekłuwaniu wnętrza ust... Dla nich to jednak żadna przeszkoda, ale wręcz atrakcja. Klasyczny kolczyk w języku czy na wardze to dla niektórych z nas za mało. „Ozdobić” jesteśmy w stanie niemal każdy element jamy ustnej.

Czy ma to jednak cokolwiek wspólnego z upiększaniem? Na widok tych dzieł może zrobić się słabo. Kwestią dyskusyjną pozostaje nie tylko ich aspekt wizualny, ale także praktyczność. Z tak dużą ilością metalu w ustach nawet najprostsze czynności mogą być znacznie utrudnione. Myślicie, że warto?

Piercing ust
Piercing ust
Piercing ust
Piercing ust
piercing ust
piercing ust
piercing ust
Piercing ust

Polecane wideo

Komentarze (36)

Ocena: 3.56 / 5
żenujący artkuł (Ocena: 1) 16.05.2018 12:37
Tendencyjnie napisane. W dodatku z uprzedzeniami. Gdyby noszenie piercingu bolało i było niewygodne, nikt by tego nie nosił. Na zdjęciach są przedstawione ekstremalne rodzaje piercingu. Chyba jakiś z***ny katol to pisał.
odpowiedz
Senmorta (Ocena: 1) 08.05.2014 18:21
Dla mnie artykuł jest idiotyczny, to ze wam się nie podoba coś, innym moze się podobać, dla mnei akurat te 2 wybrane zdj były odrobinę przesadzone ale jest wiele przekłuć które potrafią wyglądać pięknie ! po za tym, tytuł artykułu jest nie adekwatny co do treści i obrazków, kolczyki w języku to `ektremalne przekłucie ust`..? myślcie co wstawiacie, duzo tracice wstawiajac takie idiotyzmy, modyfikacje ciała zawsze były, są i będą, tylko w tej chwili posiada je więcej ludzi, to ze nie boją się bólu nic nie znaczy, to aż tak nie boli, sama posiadam parę kolczyków, to ze dla kogoś moze być jakieś przekłócie bez sensu, nie znaczy że dla mnie jest, kolczyki robi się dla siebie i własnej satysfakcji a nie na pokaż tylko i wyłącznie, do oglądania też są ale nie mają służyć tylko do tego . jest to swego rodzazju biżuteria, tak jak inni noszą naszyjniki, tak takie osoby wolę takie `ozdabianie` typu piercing i tatuaże, każdy ma swoje życie i wygląda tak jak mu odpowiada, żyje się raz, dlaczego nie spróbować skoro to komuś się podoba ? NIE POZDRAWIAM WASZEJ REDAKCJI .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2014 22:47
dziury to moja fobia cos strasznego
odpowiedz
... (Ocena: 5) 06.05.2014 21:18
Nie wiem, jaki sens ma piercing w miejscach, których i tak nie widać, np. pod językiem... Wgl nie rozumiem po co to, ani to wygląda, ani nie ma praktycznego zastosowania. Wszelkie kolczyki w jamie ustnej są moim zdaniem obrzydliwe. Jeszcze jak pomyślę ile bakterii na nich siedzi... Cięgły kontakt z resztkami jedzenia... Blee... I wyglądać też nie wygląda... Nie zdobi tylko szpeci, taka prawda ;)
zobacz odpowiedzi (1)
aha? (Ocena: 5) 05.05.2014 12:59
Jezu! Co za durny artykuł... Dwa pierwsze zdj są dość dziwne,ale potem...zwykłe kolczyki ,które ma mnóstwo ludzi i wcale nie są okropne,a dlaczego> Bo ich praktycznie nie widać ! Idiotyczny artykuł
odpowiedz

Polecane dla Ciebie