Nie depilujesz się, więc... wyglądasz jak zaniedbany facet! (Odważne reklamy)

Producent kosmetyków przekonuje, że owłosione nogi odbierają nam kobiecość.
Nie depilujesz się, więc... wyglądasz jak zaniedbany facet! (Odważne reklamy)
10.04.2014

Przez lata temat damskiej depilacji zupełnie nie istniał w przestrzeni publicznej. Dla wszystkich było oczywiste, że gładkie ciało to obowiązek każdej kobiety. Ostatnio jednak coraz głośniej o buntowniczkach, które mają dosyć terroru idealnego wizerunku. Nie brakuje kobiet, które ostentacyjnie rezygnują z usuwania owłosienia i z dumą prezentują swoje zarośnięte nogi, pachy, a nawet miejsca intymne.

Zazwyczaj postrzegane są jako skandalistki i prowokatorki, bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie pozwoli sobie na takie „zaniedbanie”. Producent kosmetyków do depilacji marki Veet poszedł w swojej ocenie o krok dalej. Kobiety z nieestetycznym owłosieniem porównał do... zaniedbanych facetów. Choć spoty reklamowe mają mieć humorystyczny wydźwięk, niektórzy uważają, że ich twórcy zdecydowanie przesadzili. 

Czy kilka włosów na nogach lub pod pachami odbiera nam całą kobiecość? Zobaczcie klipy, które miały wszystkich rozbawić, a niektórych wręcz oburzyły!

Polecane wideo

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2014 22:52
No ludzie, Veet produkuje plastry do depilacji to co ma mówić w reklamach? że kudłate pachy sa sexy? Poza tym nie ma się co oburzać bo w żartobliwy sposób pokazali prawdę, owłosiona kobieta to prawie facet.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2014 23:34
Najnowsze badania amerykańskich uczonych dowodzą, że mężczyźni brzydzący się damskiego owłosienia mają skłonności pedofilskie!
odpowiedz
xoxo (Ocena: 5) 10.04.2014 19:50
ja właśnie przejechałam pachę plastrem z woskiem..chyba za długo trzymałam, boli jak cholera, skóra taka czerwona;) dobrze, że na ryj se tego nie nakleiłam....wąsik pod nosem jednak maszynką zgolę
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2014 18:37
zdecydowanie to jest przesadza ! niby ktora kobieta miala by czas depilowac nogi codziennie? mojemu facetowi wcale nie przeszkadzaja lekkie 2 dniowe wloski . przegiecie totalne te reklamy.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2014 17:52
Dajcież spokój owłosienie jest naturalne. Oczywiście, że ja się golę, bo nie lubię włosów tu i uwdzie. Jednak śmieszy mnie ten cały ,,nakaz' i pisanie, że to jest kobiece. Typowe pranie mózgów przez media. Takie narzucanie mody.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie