Vajazzling: Ozdabianie okolicy intymnej (Trend, który poszedł o krok za daleko?)

Jedno jest pewne - z taką ozdobą będziesz dosłownie błyszczeć w sypialni...
Vajazzling: Ozdabianie okolicy intymnej (Trend, który poszedł o krok za daleko?)
14.03.2014

Współczesna moda wymaga od nas coraz więcej. Już nie wystarczy piękna kreacja, starannie ułożone włosy i twarzowy makijaż – wzrok niektórych kieruje się w miejsca, które nie są dostępne dla wszystkich. Stąd coraz większy nacisk na pielęgnację strefy intymnej. Coraz więcej do powiedzenia w tej kwestii mają nie tylko chirurdzy plastyczni oraz lekarze medycyny estetycznej, których coraz częściej odwiedzamy, ale także kosmetyczki. Zakres usług jest coraz większy.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie przypuszczał, że narządy płciowe oraz najbliższą okolicę trzeba będzie dodatkowo upiększać. Dzisiaj do dyspozycji mamy takie zabiegi jak stylizację fryzury intymnej (strzyżenie i farbowanie), pielęgnację delikatnej skóry (wraz z rozjaśnianiem) czy obcobrzmiący vajazzling. Usługa ta polega na zdobieniu okolicy intymnej brokatem lub innymi świecidełkami.

Niektóre klientki ograniczają się do delikatnych wzorków tuż nad linią łona, inne idą o krok dalej – stylizując całą zewnętrzną część narządów rodnych. W ten sposób powstaje dyskretna „dekoracja” lub wręcz małe dzieła sztuki. Profesjonalnie wykonany vajazzling utrzymuje się na skórze nawet w bardzo wymagających okolicznościach, ale trudno powiedzieć, czy bliski kontakt z taką ozdobą jest przyjemny dla obydwu stron...

Zobaczcie, jak może to wyglądać. Myślicie, że to zabieg przewidziany rzeczywiście dla kobiet, czy może bardziej... prezent dla ukochanego?

vajazzling
vajazzling
vajazzling
vajazzling
vajazzling
vajazzling
vajazzling
vajazzling
vajazzling

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2014 18:25
MULTIKINO ROZDAJE BILETY! Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/e6896 Promocja do wyczerpania zapasów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2014 12:05
Ale wiocha
odpowiedz
MINI (Ocena: 5) 15.03.2014 10:03
Kojarzy mi się to tak trochę z wiejską dyskoteką
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2014 09:31
a mi się tam 10 nawet podoba :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2014 00:43
zal z lat 90 tych
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo