TATUAŻ NA WARDZE: Bolesny, nietrwały, ale podobno bardzo modny! (Serio?)

Trudno wyobrazić sobie oryginalniejsze miejsce na dziarę.
TATUAŻ NA WARDZE: Bolesny, nietrwały, ale podobno bardzo modny! (Serio?)
07.02.2014

Ludzi możemy podzielić na tych, którzy dążą do szczęścia i piękna, oraz takich, dla których najbardziej pociągająca wydaje się autodestrukcja i ból. Nie brakuje jednak takich, którzy łączą obydwie te kwestie i z chęcią cierpią, by uzyskać określony efekt wizualny. Najlepszym przykładem są tradycyjne tatuaże. Kiedyś kojarzyły się ze światem przestępczym i patologią, dzisiaj na dobre wkroczyły do mainstreamu. Choć wykonanie nawet najprostszego wzoru wiąże się z niezbyt przyjemnymi doznaniami, salony tatuażu przeżywają współcześnie prawdziwe oblężenie. Dziarę chce mieć niemal każdy.

Swój styl i osobowość wyrazić można także na wiele innych, nawet znacznie bardziej bolesnych sposobów. Wystarczy wspomnieć o piercingu w najdziwniejszych miejscach (łącznie z narządami płciowymi), rozdwajaniu języka, implantach umieszczanych pod skórą czy o... tatuowaniu gałek ocznych. To, co chcemy Wam pokazać, doskonale odnajduje się w tej stylistyce. Być może nie boli aż tak bardzo, ale większości raczej nie przypadnie do gustu.

Dziennik „Daily Mail” zauważył dziwny trend, który szybko zyskuje na popularności w Stanach Zjednoczonych, a także większości krajów europejskich. Młodzi ludzie, znudzeni tradycyjnymi lokalizacjami tatuaży, znaleźli sobie nieco mniej mainstreamowe miejsce. Chodzi o wewnętrzną stronę ust. Niewielkie malowidło tatuowane jest na wysokości wargi, tyle, że wewnątrz jamy ustnej. Jest to zabieg niezwykle bolesny, ze względu na silne unerwienie tego obszaru, zazwyczaj droższy, niż tradycyjny tatuaż, a na dodatek krótkotrwały – wzór szybko blednie.

Mimo wszystko, niektórzy decydują się na cierpienie, by móc się pochwalić czymś tak oryginalnym. Warto? Zobaczcie, co ludzie chcą mieć w ustach...

tatuaż na wardze
tatuaż na wardze
tatuaż na wardze
tatuaż na wardze
tatuaż na wardze
tatuaż na wardze
tatuaż na wardze
tatuaż na wardze
tatuaż na wardze
tatuaż na wardze

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.87 / 5
Karolina (Ocena: 3) 18.04.2018 19:42
Czy któraś z osób wypowiadających się poniżej mogłaby podzielić się informacją gdzie robiła tatuaż na wardze? Niestety nie mogę znaleźć studia tatuażu które podjęłoby się tego zadania, a jeśli już, to niestety dla takiego tatuatora to będzie pierwszy raz. Do zrobienia tego typu tatuażu potrzebuję kogoś doświadczonego, kto ma w tym wprawę. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i odpowiedzi!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2018 22:41
Posiadam i nie żałuję ;) Ból do wytrzymania. Bardziej jest to dziwne i nieprzyjemne uczucie niż ból. Miałam robione metodą 'handpoked' i jak narazie trzyma się już 3 miesiące bez żadnych problemów.
odpowiedz
!@#$/^& (Ocena: 5) 16.07.2015 23:09
Tatuaz na wardze nie jest bolesny , oraz nie jest trwały .trwałość takiego tatuażu zależy od głębokości wbijanej igły . Jeżeli płytko wbijamy igłę to tatuaz może wytrzymać co najwyżej 2 tygodnie . Nie jest łatwo wykonać taki tatuaz , ponieważ warga nie jest "stabilna" i jest mocno ukrwiona ( może lecieć trochę krwi) trudne jest wycieranie wargi i przytrzymanie :/
odpowiedz
Podpis..Alicja:) (Ocena: 5) 25.04.2015 13:27
Bezbolesny...Sama posiadam i nie zaluje..Jesli ktos jest zwariowany to sie zdecyduje:)
odpowiedz
klon (Ocena: 5) 10.01.2015 21:53
Boze ta dziewczyna wyglada jak moja kopia tylko ze z kolczykamii tatuazami... cholernie bym chciala miec do niej kontakt
odpowiedz

Polecane dla Ciebie