Tak wygląda KOBIETA IDEALNA! (Włosy, nos, brwi, kształt twarzy)

Zobaczcie wizualizacje, które pokazują damskie i męskie spojrzenie na sprawę.
Tak wygląda KOBIETA IDEALNA! (Włosy, nos, brwi, kształt twarzy)
16.12.2013

Nie ulega wątpliwości, że wygląd to bardzo istotna kwestia. Możemy udawać, że liczy się tylko wnętrze, ale dziwnym trafem zwracamy uwagę przede wszystkim na ładnych ludzi. Uroda nie zastąpi bogatego wnętrza, ale jest miłym uzupełnieniem. O gustach podobno się nie dyskutuje, chociaż czasami naprawdę warto. Zwłaszcza wtedy, kiedy do głosu dochodzi statystyka i wszystko staje się jasne. Dzięki badaniu przeprowadzonemu na zlecenie firmy kosmetycznej Escentual możemy się dowiedzieć, że... kobiety i mężczyźni mają nieco inne spojrzenie na piękno.

Wielokrotnie sprawdzano, jakich kobiet pożądają panowie, a jacy mężczyźni wywołują szybsze bicie serc u pań. Tym razem cel badania był inny – pokazać, jakie kobiece cechy wyglądu wzbudzają najbardziej pozytywne emocje u obojga płci. W ten sposób powstał portret kobiety idealnej według nas samych oraz podobna wizualizacja zgodna z oczekiwaniami mężczyzn. Kolor włosów to tylko jedna z dzielących je różnic.

Co podoba się facetom? Panowie preferują włosy w kolorze blond, pełne i wydatne usta, wyraźnie zarysowane kości policzkowe, mały nosek i delikatne brwi. Same za najbardziej kobiece i seksowne uznajemy ciemne włosy, wyraziste brwi, bardziej wydatny nos, a równocześnie delikatniejszą twarz bez wystających kości policzkowych.

To nie koniec eksperymentu. Ankietowani mogli wskazać na pojedyncze części twarzy gwiazd, które wydają im się najpiękniejsze. Co wybraliśmy? Sprawdź!

Angelina Jolie

A także kości policzkowe i usta Angeliny Jolie!

idealna twarz

A tak ich zdaniem wygląda idealna kobieca twarz. Trochę się różni od naszego typu...

Freida Pinto

Kobiety uznały ciemne włosy modelki i aktorki Freidy Pinto za najpiękniejsze.

Cara Delevingne

Doceniamy również wyraźnie zarysowane brwi modelki Cary Delevingne.

Blake Lively

Idealny nos ma mieć za to Blake Lively.

idealna kobieta

A oto efekt - idealna twarz kobiety według samych kobiet.

Keira Knightley

Idealny kształt twarzy ma według nas Keira Knightley.

Shakira

Panowie zaczęli od kontrastu i wybrali blond włosy Shakiry.

Miranda Kerr

Ich zdaniem posiadaczką idealnego nosa jest modelka Miranda Kerr.

Jennifer Aniston

Panom podoba się również kształt twarzy Jennifer Aniston.

Polecane wideo

Komentarze (63)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.10.2020 18:13
Widzę że polscy mężczyźni naprawdę nie widzieli pięknych kobiet jakie istnieją na świecie że stworzyli takiego paszteta to kobiety już mają lepszy gust.
odpowiedz
Bez guscie (Ocena: 5) 03.05.2019 13:01
Mężczyźni stworzyli sobie "ruska tanią prostytutkę "a u kobiet wygląda to o lepiej. No ale jeśli Polacy stworzyli takie idealy to mało widzieli pięknych kobiet na świecie i tworzą takie pasztety.
odpowiedz
polka (Ocena: 5) 05.02.2018 18:44
blonddd włosyy są ok..ne
odpowiedz
Sh4dow (Ocena: 5) 06.09.2015 16:15
Jedynie kobiety z 1 i 8(Miranda Kerr) strony są ładne(chociaż pierwsze zdjęcie jest mocno podrasowane, ale wiemy o co chodzi). Ideał kobiety według kobiet i mężczyzn wygląda jak przerobiona w fotoshopie kobieta, która nawet nie ma nic wspólnego z pięknem(chociaż gdybym musiał wybierać to ideał według kobiet jest ładniejszy niż ten mutant z "ideału mężczyzn". To wygląda tak jakby udział w badaniu brali ludzie w wieku powyżej 50 lat, nie sugerowałbym się tym artykułem. Zobaczcie sobie makeup japońskich kobiet, z paskudnej dziewczyny robią piękność samą tapetą.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2015 15:33
Ta wizualizacja idealnej kobiety według panów wygląda jak jakaś tania ruska prostytutka, dobrze że takie statystyki są gówno warte choć przyznam, że ta pierwsza brunetka wyszła bardzo ładnie jak arabska księżniczka ale prawda taka, że jest mnóstwo piękniejszych kobiet na świecie i faceci wcale nie mają tak fatalnego gustu jak by wynikało z drugiej wizualizacji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie