Dziewczyny z TUNELAMI: Gustowna ozdoba czy szpecąca zachcianka?

Piercing wzbudza spore emocje. Zwłaszcza taki...
Dziewczyny z TUNELAMI: Gustowna ozdoba czy szpecąca zachcianka?
07.10.2013

Dla jednych – szczyt stylu , dla innych – szpecący dodatek. Tunele w uszach wzbudzają sporo emocji, zazwyczaj skrajnych. Mają wielu fanów, ale i zagorzałych przeciwników. Czym innym jest przekłucie ucha. Po wyjęciu kolczyka skóra jest w stanie się zrosnąć. W przypadku tuneli musimy się liczyć z mało estetycznym otworem, który nie zniknie. To jednak wielu zupełnie nie przeszkadza...

Trudno nie odnieść wrażenia, że systematycznie poszerzane otwory w małżowinach usznych częściej akceptujemy u mężczyzn. Dodają im charakteru i zadziorności. Z kobietami jest nieco inaczej. Wytatuowane dziewczyny z kolczykami w różnych częściach ciała spokojnie mogą sobie pozwolić na kolejną oryginalną ozdobę. Subtelna nastolatka lub elegancka młoda kobieta raczej nie idą w parze z tunelami. Czy aby na pewno?

Zobaczcie zdjęcia kobiet, które zdecydowały się na tak wyrazisty piercing. Pasuje im?

Tunele w uszach
Tunele w uszach
Tunele w uszach
Tunele w uszach
Tunele w uszach
Tunele w uszach
Tunele w uszach
Tunele w uszach
Tunele w uszach
Tunele w uszach
Tunele w uszach

Polecane wideo

Komentarze (36)

Ocena: 4.89 / 5
Anonim (Ocena: 1) 26.12.2014 10:21
Uważam dokładnie to samo co autor jednego z wczesniejszych komentarzy - jesli nie macie zielonego pojęcia na ten temat to nie piszcie o nim artykułu bo jego treść to jedna wielka bzdura. Wystarczyło przed jego napisaniem wysilić się na tyle, aby choć trochę poczytać na ten temat a dowiedzielibyście się, że do pewnego rozmiaru tunele się zrastają, a przede wszystkim jest to indywidualna sprawa, gdyż każdego organizm działa inaczej. A co do tuneli u kobiet - każdy nosi to co chce i co mu sie podoba,wam nie musi, ich ciało ich sprawa. Po za tym nie trzeba nosić pustych dziur w uszach, ponieważ istnieją tak zwane plugi, które mają przeróżne kształty i wzory i naprawdę można znaleźć różne imitujące nawet eleganckie kolczyki więć żadnego problemu nie ma. Więc zastanówcie się następnym razem co piszecie zamiast robić ludziom wodę z mózgu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2014 21:16
Posiadam od ok. 1 roku tunel 10 mm w prawym uchu, a to że tunele się nie zrastają do bujda w proszku. Kiedyś miałam zapalenie ucha i laryngolor zalecił ściągnąć tunel i za tydzień zmniejszyła się do 6, a mojej koleżance z 8 do małej dziurki, więc radzę zapoznawać się z wiarygodnymi informacjami, przed pisaniem artykułu.
odpowiedz
Natalia (Ocena: 5) 13.10.2013 23:33
10 jest prześliczna ale tunel ma definitywnie za duże :(
odpowiedz
koko (Ocena: 5) 13.10.2013 19:45
7 i 10 sliczne kobiety ale 12 jest cudna
odpowiedz
Aleksandra (Ocena: 5) 13.10.2013 15:05
Kochani, mam tunela 15mm w prawym uchu od 6 i pół roku. Teraz, gdy jestem starsza, bardzo żałuję tej decyzji, szczególne że mój styl życia w tej chwili diametralnie się zmienił. Lubię się ubierać elegancko i w tym momencie niestety niekoniecznie to dobrze wygląda z tym tunelem... Odradzam!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie