Nie wstrzykuj silikonu w usta. Załóż go NA NIE! (Wygląda dziwnie, ale podobno czyni cuda)

Japoński wynalazek robi furorę wśród kobiet walczących o zachowanie młodego wyglądu.
Nie wstrzykuj silikonu w usta. Załóż go NA NIE! (Wygląda dziwnie, ale podobno czyni cuda)
28.09.2013

Ojej! Stało się. Wokół twoich ust zaczęły pojawiać się drobne zmarszczki. Tylko spokojnie. Przestań biegać w panice po pokoju. Usiądź i weź kilka głębokich wdechów. Panika opanowana? Świetnie. Jest ona bowiem zupełnie zbędna, gdyż znalazłyśmy sposób na walkę z tymi oznakami starzenia.

Ostatnio popularnością wśród kobiet na zachodzie cieszy się pewien nietypowy wynalazek o nazwie Face Slimmer Exercise Mouthpiece. Są to wykonane z silikonu `drugie usta`, które nakłada się na te właściwe w celu walki ze zmarszczkami. Jak obiecuje producent - aby się ich pozbyć, nie musisz poddawać się operacji plastycznej. Podobno wystarczy ci sam wymyślony przez Japończyków gadżet.

Choć nakładanie przyrządu nie jest bolesne, to samo noszenie go nie daje poczucia komfortu - wszystko przez nacisk na zęby, do których jest przymocowany. Może też wywołać reakcję alergiczną, szczególnie u osób z bardzo wrażliwą skórą twarzy.

Kobiety, które testowały produkt przez dwa tygodnie przyznają, że widać niewielkie zmiany w ilości zmarszczek wokół ust. Niestety, nie ma co liczyć na cud - nawet Mouthpiece nie usunie ich całkowicie. Warto jednak przetestować jego działanie na sobie. Kto wie, może dla ciebie Face Slimmer będzie bardziej łaskawy?

usta

Przeciwzmarszczkowa nakładka na usta.

Mouthpiece kosztuje 49 funtów i podobno można stosować go w każdym momencie, kiedy tylko mamy dla siebie chwilę czasu - przed lustrem, w wannie, czy podczas czytania w łóżku przed snem. Nie da się ukryć, że domowe zacisze jest najlepszą scenerią do zakładania tego silikonowego dzieła japońskiej fantazji. Wszystko przez dość upiorny i groteskowy wygląd...

Sekretną bronią tego `urządzenia` jest właśnie tworzywo, z którego je wykonano. Silikon bowiem przylega do tylnich ścianek zębów i dzięki temu nie zsuwa się z ust. Aby jego działanie przyniosło efekty należy nałożyć Mouthpiece na usta i wykonać serię różnych min - takich jak wtedy, gdy wypowiadasz na głos wszystkie samogłoski. Robiąc to ćwiczysz mięśnie twarzy i `odstresowujesz` swoją buzię. Nie od dziś wiadomo przecież, że na bardziej wypoczętej twarzy zmarszczki są mniej widoczne. Producent zaleca, aby ćwiczyć z Face Slimmer przez 3 minuty każdego dnia. Właśnie taka częstotliwość jest bowiem potrzebna do osiągnięcia (rzekomo) spektakularnych rezultatów.

usta

Przeciwzmarszczkowa nakładka na usta.

usta

Przeciwzmarszczkowa nakładka na usta.

usta

Przeciwzmarszczkowa nakładka na usta.

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
lala (Ocena: 5) 07.04.2015 14:31
Przejęzyczenie loda nie moda
odpowiedz
lala (Ocena: 5) 07.04.2015 14:30
O to czyli ja nie mam tylko takich skojarzeń jak bym takie coŚ założyła to mój mężczyzna by chciał ododrazu żebym mu moda zrobiła
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2013 16:50
Tak to są usta do robienia loda bo widziałam je na innej stronie i były właśnie tak reklamowane.A nie przeciwzmarszczkowe.
odpowiedz
kithy (Ocena: 5) 30.09.2013 14:20
mój facet zapewne padł by ze śmiechu jak by mnie w czymś takim zobaczył i założę się że biegałby za mną z penisem próbując go w to włożyć
zobacz odpowiedzi (2)
Effy (Ocena: 5) 30.09.2013 13:49
Przyrząd do robienia mężczyźnie dobrze tak, żeby nie haczyć zębami haha xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo