FRYZURA INTYMNA ma znaczenie: Panowie zdradzili, co lubią najbardziej!

Zupełnie na gładko czy może fantazyjny wzorek? Znamy upodobania panów.
FRYZURA INTYMNA ma znaczenie: Panowie zdradzili, co lubią najbardziej!
26.09.2013

Jeśli umówiłaś się już na depilację okolic bikini, może odwołaj wizytę. Jak donoszą najnowsze badania, w większości przypadków panowie wcale nie oczekują od nas całkowitej gładkości tam na dole. 

Badania przeprowadzono na zlecenie australijskiej firmy Nads, zajmującej się żelami i woskiem do depilacji. Jak pokazały ich wyniki, aż 43% mężczyzn zdecydowanie bardziej woli naturalny, delikatnie przystrzyżony i schludny wygląd kobiecych miejsc intymnych, niż zupełną ich `nagość`.

- Fryzury na miejscach intymnych stają się równie ważne, jak te na głowie – zauważa Sue Ismiel, CEO w Nads –Jednak zanim zdecydujesz się na brazylijską depilację, bądź wymyślną fryzurkę zastanów się, czy naprawdę tego chcesz. Jeśli raz dokonasz tej depilacji, nie będzie odwrotu - dodaje. Co jeszcze lubią faceci?

Mężczyźni, których zapytano o preferencje w kwestii intymnych fryzur u kobiet w większości zgodnie przyznali, że najbardziej podoba im się pozostawiony, niewygolony `trójkącik`. Z kolei 17% z nich najbardziej lubi, gdy włosy tworzą niejako ścieżkę (prowadzącą w wiadome miejsce), a 15% podobają się pozostawione włoski w kształcie serca. Około 12% facetów chciałoby, aby ich kobiety w całości wygoliły swoje miejsca intymne – tak jak to robią aktorki z filmów dla dorosłych.

Po latach wmawiania nam, że depilacja miejsc intymnych ma tak wielkie znaczenie dla mężczyzn, te dane wydają się naprawdę szokujące. Co wy o nich myślicie? Zrezygnujecie z depilacji brazylijskiej? Dalej zobaczycie kilka intymnych propozycji...

fryzura intymna
fryzura intymna
fryzura intymna

Komentarze (41)

Ocena: 5 / 5
fjnreligtr y,bmyhuj (Ocena: 5) 11.12.2013 17:55
Michał????
odpowiedz
Mary (Ocena: 5) 27.09.2013 16:40
Hahahahahahaha, dobre
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2013 13:16
hahah
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2013 04:21
Zima nadchodzi I futro musi byc bo by zimno bylo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2013 02:07
po o te wlosy tam urosly,zeby zabezpieczac przed bakteriami.otarciami itp.jakos na czole nie rosna b kieruja sie trendami.o widocznie tam nie potrzeba.Durne mody I durne dziewuchy,ktore podazaja za trendani.Poprostu P U S T E DZIEWUCHY,ktore nie maja swojego rozumy tylko
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie