Tatuaże u faceta – HOT OR NOT?

Tatuaże mogą dodawać swoim właścicielom męskości i charakteru. Jednak nie każda kobieta podchodzi do takich ozdób entuzjastycznie.
Tatuaże u faceta – HOT OR NOT?
01.09.2013

Internet aż huczy od komentarzy – Cheryl Cole zrobiła sobie tatuaż. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo gwiazdy chętnie ozdabiają swoje ciała w ten sposób, gdyby nie to, że sam tatuaż jest… dość kontrowersyjny. Wokalistka przyozdobiła bowiem swoje pośladki wielkimi różami. I, choć sam wizerunek kwiatów jest piękny, tatuaż od razu zyskał zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. To rodzi w naszych głowach pytanie: co tak naprawdę myślimy o tatuowaniu ciała i czy zaakceptowałybyśmy ten rodzaj sztuki u naszego partnera?

Tym tematem zajął się portal Lovestruck.com, który spytał swoich użytkowników, co sądzą o umawianiu się z wytatuowanymi osobami. Aż 77% odparło, że postrzega posiadaczy tatuaży za bardziej rozrywkowych i interesujących od tych, którzy nie odważyli się na zrobienie sobie chociaż jednej takiej ozdoby. Czy umówiliby się jednak z takimi osobami na randkę? Niekoniecznie. 79% respondentów przyznaje, że odrzucają ich tatuaże, a 18% twierdzi, że nigdy w życiu nie spotkaliby się z kimś, kto `oszpecił sobie ciało` w ten sposób.

Wytatowani faceci

Wytatowani faceci

Wytatowani faceci

Wytatowani faceci

Wytatowani faceci

Wytatowani faceci

Wytatowani faceci

Wytatowani faceci

Wytatowani faceci

Wśród pań odpowiadających na pytanie portalu zdania są również podzielone. Aż 63% z nich uważa, że tatuaże, mające szczególne znaczenie dla ich posiadaczy, są bardzo seksowne i dodają mężczyznom uroku. Z kolei 74% kobiet przyznaje, że zupełnie nie akceptuje tatuaży przedstawiających półnagie kobiety, a 88% nie podobają się wizerunki broni, nazw zespołów rockowych lub inne obrazki uważane za wulgarne.

Ankietowani uważają również, że niektóre tatuaże dają pewien pogląd na charakter ich posiadaczy i pozwalają wyrobić sobie o nich zdanie, zanim pozna się ich osobiście. 45% mężczyzn wierzy, że wytatuowane kobiety są rozwiązłe, a 57%, że subtelne tatuaże z ukrytym znaczeniem są znakiem firmowym atrakcyjnej dziewczyny.

Wytatowani faceci

Jeśli chcesz podobać się facetom, to zafunduj sobie tatuaż na kostce lub brzuchu – według 52% ankietowanych tatuaże zdobiące te części kobiecego ciała są najbardziej seksowne. Zrezygnuj natomiast z ozdób o pokaźnych rozmiarach, gdyż aż 48% mężczyzn twierdzi, że przez nie kobiety wyglądają… męsko.

A wy co myślicie o tatuażach u facetów? Jeśli nie macie na ten temat wyrobionego zdania, być może pomocne okażą się fotki, które prezentujemy na kolejnych podstronach!

Polecane wideo

Komentarze (27)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.02.2020 04:22
A czy okleja się Roylls Ryce? A tak na poważnie, tatuaże są ok, osobiście nie podobają mi się u kobiet, sam też nie zamierzam robić, ale jeśli ktoś już ma to też ok, są gusta i gusciki, dla mnie tatuaże kobieta dodają męskości, ale to mój gust tak jak nie umówił bym się z dziewczyną w okularach bo to mnie nie kręci, ale świat jest kolorowy niech taki pozostanie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2014 01:34
kim jest osoba z 1 zdjęcia :?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 19:55
hot as f*ck!
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 02.09.2013 19:45
Tatuaż tatuażowi nie równy, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Nienawidzę tribali, są brzydkie i nie mają żadnego sensu, najczęściej tatuują je sobie ludzie prości, niewymagający, którzy tatuują się bo tak i już, to nudne i brzydkie według mnie. Kocham wytatuowanych facetów ale znów z fajnymi dziarami, sama mam puki co 2 tatuaże (planuję ich więcej), mój facet ma jak na razie jeden tatuaż i to jest według mnie mega hot, są gusta i guściki ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 18:35
Tatuaże u kobiet i facetów są mega HOT :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie