Do tego może doprowadzić TANOREKSJA! Dziewczyna ze zdjęcia kocha się opalać i ma tylko... 19 lat!

Uzależnienie od opalania postarza skórę i może zabić.
Do tego może doprowadzić TANOREKSJA! Dziewczyna ze zdjęcia kocha się opalać i ma tylko... 19 lat!
27.07.2013

Przez lata mocna opalenizna uchodziła za powód do dumy. Kojarzyła się ze zdrowiem, a czasami także ze statusem społecznym. Wyraźnie spieczone panie w ten sposób chwaliły się swoimi egzotycznymi wakacjami w Bułgarii. Z czasem bardzo się to zmieniło. Dzisiaj w dobrym stylu jest bardzo delikatna opalenizna, albo wręcz jej brak. Brązowy odcień skóry kojarzy się bardziej z młodymi dziewczętami, które kieszonkowe inwestują w osiedlowe solarium.

Kolejne badania naukowców udowadniają, że nie ma zdrowej opalenizny. Niezależnie od tego, czy spędzamy długie godziny na słońcu, czy kilkanaście minut pod lampą w solarium – zagrożenie jest podobne. Nowotwory skóry każdego roku zabijają kolejnych wielbicieli prawdziwego i sztucznego słońca.

Informacja w tytule to nasza mała prowokacja, która może mieć jednak wiele wspólnego z rzeczywistością. Narażanie skóry na zbyt wysokie dawki promieniowania finalnie prowadzi do ciężkiej choroby, ale wcześniej bardzo nas postarza. Jeśli niektóre z nas nie wezmą sobie tego do serca, już niedługo może się to tak skończyć. Nie mamy zamiaru śmiać się z bohaterek zaprezentowanych tu zdjęć. Fotografie te są jednak najlepszym ostrzeżeniem.

Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja
Tanoreksja

Komentarze (58)

Ocena: 5 / 5
espada (Ocena: 5) 27.07.2016 11:05
Opalenizna jest obrzydliwa,nadaje wyglad pustej lali
odpowiedz
murzyno (Ocena: 5) 07.07.2015 15:58
jak się nazywa to coś srebrnego trzymane przy twarzy i czy można to u nas kupić?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.01.2015 15:29
Opalenizna jest bardzo zdrowa, to witamina D, której wszyscy mają niedobór, właśnie przez to bredzenie o czerniaku, to unikanie słońce jest niezdrowe. Dowód? Osteoporoza po trzydziestce i powrót gruźlicy. Zamiast szerzyć fotofobię warto się porządnie spalić, skóra zejdzie, ale kości za to podziękuję.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2013 02:23
na kazdej focie jest inna osoba więc która jest niby tą 19latką?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2013 08:35
Lassie wróc
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo