Niesamowite metamorfozy: Te dziewczyny pokonały szpecący TRĄDZIK! (Mamy zdjęcia PRZED i PO)

Niektóre kuracje antytrądzikowe są na tyle skuteczne, że znacząco poprawiają wygląd skóry.
Niesamowite metamorfozy: Te dziewczyny pokonały szpecący TRĄDZIK! (Mamy zdjęcia PRZED i PO)
25.04.2013

Trądzik – to słowo spędza sen z powiek niejednej osobie w okresie dojrzewania. Niektórzy muszą zmagać się z nim nawet przez całe życie. Według statystyk aż 10 proc. populacji ma problemy z wypryskami nawet po przekroczeniu 40. roku życia. Nie da się ukryć, że to dość przygnębiająca statystyka, zwłaszcza gdy ma się świadomość, jak bardzo poważna i jednocześnie szpecąca jest ta dolegliwość.

Na szczęście niektóre kuracje antytrądzikowe są na tyle skuteczne, że znacząco poprawiają wygląd skóry. Bohaterki dzisiejszej galerii są tego najlepszym dowodem!

Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku
Leczenie trądziku

Komentarze (91)

Ocena: 5 / 5
Asia (Ocena: 5) 01.10.2013 16:50
oo ładnie wygojone czoło, ale na policzkach i tam przy brodzie to już chyba nierówności masz... takie rzeczy to już chyba nie znikną ...:/ ja nie jestem jeszcze w takim stanie, ale boję się, że prędzej czy później to mnie spotka dlatego chcę działać jak najszybciej. Zdecydowałam się na tabletki, czy te są dobre pogromcapryszczy.pl ? wiele osób je poleca
odpowiedz
elle (Ocena: 5) 21.07.2013 00:03
Czym pokonały, fotoszopem?
zobacz odpowiedzi (1)
Monis (Ocena: 5) 13.05.2013 21:52
znam problem i znam ten ból z własnego doświadczenia, kiedy pokazać się wśród ludzi to bylo dla mnie wielkie wyzwanie, a dodam ze nie jestem już nastolatka... Wtedy zdałam sobie sprawę, że niestety muszę się wziąć mocno za oczyszczanie i regularnie chodziłam na oczyszczanie, mikrodermabrazja, mezoterapia i maski z witaminami - lekkie maski. Tak naprawdę gdyby nie moja kosmetyczna Dagmarka z Dermamedu, pewnie dawno bym odpuściła, ale ona dokładnie mi tłumaczyła, a po niedługim czasie sama zobaczyłam efekty. To było około pół roku temu, a dzisiaj nikt by nie powiedział, że tak źle wyglądała moja buzia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2013 13:04
PHOTOSHOP :) Dziwnym trafem po kuracjach nawet pieprzyki im poznikały :0 ;D
zobacz odpowiedzi (1)
izoizoizo (Ocena: 5) 05.05.2013 10:32
Stosowałam izotretynoinę przez jakiś niecały rok. Owszem początki były trudne, wysypy, strupy na rękach. Ale patrząc teraz jak wygląda moja skóra- jest cudownie! Rzadko kiedy coś mi wyskoczy, sporadycznie..:) Irytują mnie jedynie blizny, które się narobiły-ale do tego można przywyknąc, tak czy siak się zabliźnią, a jak nie to lasery:)) Izotek to drogi lek jeżeli byśmy porównali do innych tabletek-ale skuteczny! Polecam wszystkim, którzy się męczą ze swoim tradzikiem. Mój nie był aż tak ostry, że potrzeba była brania izoteku-ale zdecydowałyśmy z dermą, że jednak spróbujemy! Nie żałuje, kasy poszło w cholerę, ale teraz przynajmniej jestem odważniejsza i bardziej pewna siebie.:) Gładkości wam wszystkim:*:)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo